Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AWX] Work in progress...
Dobrze jest
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Kurde uwielbiam ten wątek... Zaraz się dowiem kto jest ojcem Pablito...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepiny z tego co wiem nie jadą...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam - jutro jadę ustawić.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
prosze: :decayed: http://www.monna.pl/18.3/004 (kopiowanie).jpg http://www.monna.pl/18.3/027 (kopiowanie).jpg http://www.monna.pl/18.3/045 (kopiowanie).jpg Kurde cały czas to samo... Zdjęcia nie oddają efektu live
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomku - znalazłem żarówki pasujące do ori lampek (przetestuję i dam znać czy są OK).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No coś Ty... Zamówiła sobie i za 2 tygodnie mamy odebrać LELE jak tam, paruje auto? ---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:07 ---------- OK, to daję info do pierwszego postu - wstępnie znów wpisuję FRANOWO (jak się pogoda zepsuje, będziemy kombinować). ---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:08 ---------- Vario dzięki za odnowę lakierniczą - na kiedy się umawiamy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie. Nie było :polew::polew::polew::polew:
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
To jest kolejna rzecz, której nie ustawiłeś po swapie MK... Masz ustawione elektryczne szyby z tyłu a z tego co pamiętam masz korby. Odpalasz MK, wchodzisz w adaptacje (10) na kanał 61 i zapisujesz tam wartość 1 (jeśli nie masz dodatkowego podświetlenia pod nogami) lub 3 (jeśli masz dodatkowe oświetlenie nóg).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My również dziękujemy. Niezła ulewa w drodze do WRZ (najwyższy bieg wycieraczek nie dawał rady...). To co - następny za 2 tygodnie?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
OK czyli to anglik - zatem nie jest zakodowany pod RHD. Jeśli teraz twoje kodowanie ma wartość np. 6000 to dodajesz 128 czyli zapisujesz 6128.
-
Zadusić Multitronic?
Zacznij od sprawdzenia adaptacji a najlepiej zrób nową (szczegóły w podwieszonym wątku "Multitronic -Encyklopedia").
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie bierz. Bo widzisz Vario... Ty po prostu wyprzedziłeś epokę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taa, a ja tym razem stanę w kolejce nie po czisa tylko po prąd
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teraz to jest Mc przy OBI (ul. Szwedzka 4).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zabierz sprzęt elektryczny - mam w aucie przetwornicę
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
No to pierd***, nie zakładam
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Nie. BN to wersja z alarmem czyli full opcja - po podłączeniu lampek wystarczy zmienić kodowanie. Dzięki Bart..bo mam kompletne wiązki pakietu światło w boczkach i przymierzam się do zamontowania ich...niestety nie ma instalacji żeby to podłączyć ale to już chyba inny temat i trza szukać i pytać gdzie indziej.... Nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane tylko trochę rozbierania. Ze słupków B (wewnętrznych) ciągniesz po 5 kabli na przód: - zasilanie 1 - zasilanie 2 - inklinacja - CAN low - CAN high Masę przekładasz. Na wysokości słupków A mostkujesz CANy i inklinację z wiązką przednich drzwi (tam też są wykorzystane te same sygnały). Natomiast zasilania dajesz do puszki bezpieczników i pod MCE (prawą stronę trzeba przeciągnąć na lewy słupek A).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku - późno już. Zabierz specyfiki na spota jutro - pomyślimy co z tym dachem...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Nie. BN to wersja z alarmem czyli full opcja - po podłączeniu lampek wystarczy zmienić kodowanie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Heeeh, to chyba będę jedyny który przyjedzie na zimowych kapciach:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drzemka od 6:30 do 14:00 i jestem READY z moich wyliczeń i domysłów wynika, że umyłeś zęby, zjadłeś coś i znowu usiadłeś do kompa Wszystko się zgadza, tylko, że zamiast "zjadłeś" powinno być chwyciłeś gitarę Drzemka od 6:30 do 14:00 i jestem READY matko, to jest drzemka? nie pamietam, kiedy spalem tyle godzin... Tak mam. Dla mnie normalny sen to 7-8h. A najlepiej śpi mi się między 4 a 12 ---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:59 ---------- Vario - jak mi nie obrzygasz fury to przyjadę
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Bo masz zakodowane auto z kierownicą po prawej stronie - odejmij od głównego kodowania MK wartość 256 i to co Ci wyjdzie zapisz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drzemka od 6:30 do 14:00 i jestem READY
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czyli otworzenie drzwi pokazuje prawidłowo? (upewniam się). Adaptacje MK, kanał 61 - jaką masz tam wartość?