Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Są dwa rodzaje wyświetlacza: - monochromatyczny - kolor U Ciebie jest kolor. ---------- Post added at 02:11 ---------- Previous post was at 02:10 ---------- Masz pełny DIS - czyli full color. a co to jest DIS? Driver Information System (wolę tą nazwę od FIS - czyli niemieckiego odpowiednika).
  2. Masz pełny DIS - czyli full color.
  3. fis 4 kolorowy czy full color? ktory rok auta? Pełny kolor [9Q4]. MY2002 (dokładnie listopad 2011, w grudniu był rejestrowany). Nr katalogowy zegarów pasuje do zakresu jego VIN.
  4. Zacznij od bezpiecznika - rusz tyłek teraz (tak wiem, że późno) i podłącz go ponownie jutro przed wyjazdem na spot. Jest mała szansa, że coś się zwiesiło i po powrocie do ustawień fabrycznych będzie OK...
  5. :polew::polew: Co za gość... Ogarniemy Ci to i bez konieczności realizacji Twojej obietnicy
  6. U slo siedzą zegary 8E0 920 930 J (RB4 D27).
  7. Tak tak, czytałem o drążkach OPTIMAL...
  8. Spalanie chwilowe OK, i długa pamięć podobnie. Wskaźnik paliwa pokazuje prawidłowo. Może Marcin na coś wpadnie...
  9. Z taką usterką jeszcze się nie spotkałem - tym bardziej, że spalanie w pamięciach 1 i 2 pokazywane jest prawidłowo... Próbowałeś wywalić bezpiecznik zegarów na noc?
  10. Nie znam luja Aktualna lista: 1. krauzik 2. Qbazulu 3. CHRISMEN 4. Madas 5. Bart-S 6. Maxcudo 7. Fantastic 8. Vario 9. elmartinez 10. drosdek 11. Papuga 12. ? Być może wpadną: - Musashi - slo
  11. U mnie jest 3V (bez błędu). Podłączyłem przetwornik napięcia z A8 i wywaliło mi otwarty obwód Czary z mleka...
  12. W warsztacie jest wątek HiRide-a. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?182409-ALL-B6-Wymiana-soczewki-z-odbłyśnikiem-bi-xenon-Valeo-na-Bi-xenon-AL-z-audi-a4-b8-2010
  13. Jedyne czego można czepiać się u Grzesia - to po podniesieniu maski widać, że reflektor był klejony (mimo wszystko z usługi jestem bardzo zadowolony - reflektory nie parują i w końcu coś widzę przed autem ). Ponoć firmom regenerującym udaje się to zrobić tak, że śladu nie ma... Sam jestem ciekawy wyników Twojej aktualnej operacji Bartku. U mnie stare odbłyśniki wyglądały masakrycznie... Wiązka światła przed regeneracją i swapem na środek z B8... ...i po... Troszkę inna charakterystyka zdjęć porównujących ale mniej więcej oddaje różnicę (no i fotograf ze mnie kiepski ).
  14. Cyknę Ci fotkę jutro to zobaczysz... BTW Bartku - dziś zdemontowałem Twoją niezniszczalną instalację (rezystorki i kabelki out). Reflektory po regeneracji u Grzesia sprawują się świetnie - świecą super, no i po myjce i kilku deszczach (odpukać) póki co brak śladów parowania ---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:44 ---------- Nie cykaj slo - sam nie zdążę zmienić na 19", też jadę na zimówkach
  15. Byłoby naprawdę fajnie gdyby udało Wam się wyrwać chociaż na godzinkę
  16. Nie wiem czy będziesz w stanie coś z tym zrobić - ale OK, mogę sobie zrobić w sobotę wolne i podlecieć po południu
  17. Przez tą Twoją nową antenkę przypomniało mi się, że dachem muszę się zająć - porysowałem go przez antenę użytą w drodze na zlot w Jarosławcu
  18. Jest wg. kolejności zgłoszeń ...na pytkach to się chwalisz nową dzidą a kolegom z regionu to już nie pokażesz
  19. Możemy wystartować z listą 1. CHRISMEN 2. Madas 3. Bart-S 4. Maxcudo 5. Fantastic 6. Vario 7. ?
  20. Ooooo Fany będziesz?
  21. W związku z natłokiem aut z Multi - nie zabiorę się za to wcześniej niż w połowie kwietnia (obłożenie jest takie, że pracując na 4 zmiany i zajmując sie skrzyniami po prostu nie mam szans aby porządnie podejść do tematu airbagu ). Kasa już zebrana - ale dzięki za propozycję...
  22. Misiu - nie pisałem tego z "przekąsem" (im nas więcej tym lepiej a popierających lokalizację jest już 2-óch). Oby tylko pogoda dopisała
  23. No to jak szefu zapodał to wszystko jasne
  24. Dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.