Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Są dwa rodzaje wyświetlacza: - monochromatyczny - kolor U Ciebie jest kolor. ---------- Post added at 02:11 ---------- Previous post was at 02:10 ---------- Masz pełny DIS - czyli full color. a co to jest DIS? Driver Information System (wolę tą nazwę od FIS - czyli niemieckiego odpowiednika).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Masz pełny DIS - czyli full color.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fis 4 kolorowy czy full color? ktory rok auta? Pełny kolor [9Q4]. MY2002 (dokładnie listopad 2011, w grudniu był rejestrowany). Nr katalogowy zegarów pasuje do zakresu jego VIN.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zacznij od bezpiecznika - rusz tyłek teraz (tak wiem, że późno) i podłącz go ponownie jutro przed wyjazdem na spot. Jest mała szansa, że coś się zwiesiło i po powrocie do ustawień fabrycznych będzie OK...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew::polew: Co za gość... Ogarniemy Ci to i bez konieczności realizacji Twojej obietnicy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U slo siedzą zegary 8E0 920 930 J (RB4 D27).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak tak, czytałem o drążkach OPTIMAL...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spalanie chwilowe OK, i długa pamięć podobnie. Wskaźnik paliwa pokazuje prawidłowo. Może Marcin na coś wpadnie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z taką usterką jeszcze się nie spotkałem - tym bardziej, że spalanie w pamięciach 1 i 2 pokazywane jest prawidłowo... Próbowałeś wywalić bezpiecznik zegarów na noc?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie znam luja Aktualna lista: 1. krauzik 2. Qbazulu 3. CHRISMEN 4. Madas 5. Bart-S 6. Maxcudo 7. Fantastic 8. Vario 9. elmartinez 10. drosdek 11. Papuga 12. ? Być może wpadną: - Musashi - slo
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
U mnie jest 3V (bez błędu). Podłączyłem przetwornik napięcia z A8 i wywaliło mi otwarty obwód Czary z mleka...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Narka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W warsztacie jest wątek HiRide-a. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?182409-ALL-B6-Wymiana-soczewki-z-odbłyśnikiem-bi-xenon-Valeo-na-Bi-xenon-AL-z-audi-a4-b8-2010
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedyne czego można czepiać się u Grzesia - to po podniesieniu maski widać, że reflektor był klejony (mimo wszystko z usługi jestem bardzo zadowolony - reflektory nie parują i w końcu coś widzę przed autem ). Ponoć firmom regenerującym udaje się to zrobić tak, że śladu nie ma... Sam jestem ciekawy wyników Twojej aktualnej operacji Bartku. U mnie stare odbłyśniki wyglądały masakrycznie... Wiązka światła przed regeneracją i swapem na środek z B8... ...i po... Troszkę inna charakterystyka zdjęć porównujących ale mniej więcej oddaje różnicę (no i fotograf ze mnie kiepski ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cyknę Ci fotkę jutro to zobaczysz... BTW Bartku - dziś zdemontowałem Twoją niezniszczalną instalację (rezystorki i kabelki out). Reflektory po regeneracji u Grzesia sprawują się świetnie - świecą super, no i po myjce i kilku deszczach (odpukać) póki co brak śladów parowania ---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:44 ---------- Nie cykaj slo - sam nie zdążę zmienić na 19", też jadę na zimówkach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Byłoby naprawdę fajnie gdyby udało Wam się wyrwać chociaż na godzinkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem czy będziesz w stanie coś z tym zrobić - ale OK, mogę sobie zrobić w sobotę wolne i podlecieć po południu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przez tą Twoją nową antenkę przypomniało mi się, że dachem muszę się zająć - porysowałem go przez antenę użytą w drodze na zlot w Jarosławcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest wg. kolejności zgłoszeń ...na pytkach to się chwalisz nową dzidą a kolegom z regionu to już nie pokażesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Możemy wystartować z listą 1. CHRISMEN 2. Madas 3. Bart-S 4. Maxcudo 5. Fantastic 6. Vario 7. ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooooo Fany będziesz?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
W związku z natłokiem aut z Multi - nie zabiorę się za to wcześniej niż w połowie kwietnia (obłożenie jest takie, że pracując na 4 zmiany i zajmując sie skrzyniami po prostu nie mam szans aby porządnie podejść do tematu airbagu ). Kasa już zebrana - ale dzięki za propozycję...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Misiu - nie pisałem tego z "przekąsem" (im nas więcej tym lepiej a popierających lokalizację jest już 2-óch). Oby tylko pogoda dopisała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to jak szefu zapodał to wszystko jasne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobranoc