Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SIEMA kochany CYCU! :naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co Z Tobą zawsze Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5? rozumiem. Ale na B7 2007+ mnie nie stać póki nie wygram 10k w totka To weź inny silnik... np 1.8T.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odnośnie pompy oleju - to nie jedyny problem 2.0TDI... Jeszcze głowica i PD. Szukałbym raczej 2007+. Sprawę pompy prostują już za 1k. Rosół - najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Teraz spokojnie załatwiaj sprawę. ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- SIEMA kochany CYCU! :naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co Z Tobą zawsze Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5?
-
Pilot do webasto
Wszystko masz opisane w wątku Grześka... Musisz podmienić wzmacniacz antenowy na wersję z gniazdem do webasto. Zakładasz tez sterownik do zdalnego sterowania webasto i łączysz go ze wzmakiem antenowym. Sterownik zdalnego sterowania ma w swojej wiązce 3 przewody - przeciągasz je na przód auta na lewy słupek A i podłaczasz zasilanie i do T10k (biała kostka na panelu konektorów na lewym słupku A).
-
Pilot do webasto
Wlepa którą masz w książce ma tylko część kodów wyposażenia - pełna lista ma ich ponad 150. Z tego co pamiętam to na wlepie nie ma kodu webasto ale możesz sprawdzić.Demontaż boczka opisałem tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu-zdalne-zalaczanie-97008/
-
Pilot do webasto
Nie bo sterownik jest uniwersalny - wskazówką że to masz, byłoby zakodowane zdalne sterowanie... Ew. Wyciągnąć z ASO pełną listę kodów wyposażenia i sprawdzić który kod masz u siebie (mogę to ogarnąć ale dopiero we wtorek).
-
Pilot do webasto
Tak - mogłeś mieć webasto (9M1) lub webasto ze zdalnym sterowaniem (9M9). ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- ...Szwaby to jednak złotówy. Za zdalne sterowanie trzeba było dopłacić 260 Euro.
-
Pilot do webasto
Zdemontuj lewą tapicerkę w bagażniku i sprawdź czy nie masz sterownika zdalnego sterowania oraz odpowiedniej wersji wzmacniacza antenowego (oba elementy widoczne na zdjęciu poniżej): Jeśli sterownika nie będzie - trzeba go dołożyć (opisane w wątku do którego Grześ wrzucił linka).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SIEMA kochany CYCU!
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Już z Vario rozmawiałem na temat drzwi - możemy dołożyć jeszcze coś (dzięki za podsunięcie pomysłu dziadku ).
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Ja też nie ale wiesz jak jest To jeszcze dorzucimy zegary po modyfikacji (tzw. "biały" DIS) ze zmianą ustawienia poszczególnych kontrolek i polskim MENU Trzeba będzie troszkę w wiązkach pomieszać ale zadziała
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
OK - zamówiłem GoodYear UltraGrip 8 Performance 235/40/18. Wkrótce na aucie zagoszczą ponownie SAMARKANDy Dziś dojechały graty do elektrycznej rolety tylnej szyby - zbieram części na grubsze rezanie elektryczne (wyjedzie podłoga to ładnie się wszystkie brakujące wiązki położy ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pewnie włącznik siada - w B7 były dwie wersje włącznika świateł: z AUTO i bez. BTW - odnośnie strefy marzeń: 1969 Boss 494 Mustang - The Real Thing
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W teorii każdy warsztat powinien dać radę. Trzeba mieć tylko końcówki dla benzyniaka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najlepszego Karolu ---------- Post dopisany at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ---------- Przed zakupem pierwsze co sprawdzasz to kompresja i masz jasność.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jest 3D sport czy jakoś tak Za chwilę 17" wędrują na B6 więc lepiej sprawdzę czy wszystko z nimi OK Jeszcze się okaże, że potrzebne będą 2 komplety opon...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaraz napiszę. Slo - problem, który wtedy miałem nie dotyczył opon tylko źle zrobionej zbieżności, którą "ekspert" ustawiał z wywalonym gniazdem wahaczy w zwrotnicy. I rzeczywiście - teraz dotarło do mnie, że przecież przez zjebaną zbieżność wyjeździłem Blizzaki LM30 w jeden sezon na sliki. Opony były potrzebne od razu (jakiś wyjazd, chyba do Bielska) więc brałem co popadnie - zatem może być to Dunlop.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- To była ostatnia zima czy jeszcze rok wcześniej? ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Slo robił mi zdjęcia na 17" - trzeba spojrzeć...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bridgestony?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś ci się pomyliło - ja nigdy nie jeździłem na Dunlopach.... ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- 1.8T mimo że z Q to nadal będzie ekonomiczne. Jak chcesz się pobawić i włożyć trochę kasy to można z niego zrobić potwora 300KM. 3.0V6 jeśli stać Cię na benzynę (13L spalanie to tutaj norma). Jeździ się fajnie, bardzo przyjemny dźwięk silnika ale kopa od dołu to nie ma - jeździłeś dieslem więc będzie bolało dopóki się nie przyzwyczaisz że na obroty trzeba go troszkę mocniej wkręcać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Misiu przestań pier**lić Przez ostatnie 4 lata najpierw miałem 215/50/17 a później 235/45/17 - nie miałem żadnych problemów. Demonizujecie z tymi rozmiarami...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Yep.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dam radę - niech założy już zderzak i przewali kable do środka (wtedy zostanie tylko grzebanie w bagażniku). ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Macie jakieś dobre dojścia do nowych opon? Potrzebuję 4x GoodYear UG8 Performance 235/40/18.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Trochę daleko masz do mnie - do Domina masz bliżej- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ale jest 0070 na AJ. To najniższa wersja softu dla LED - zamówiłem ori płytkę (dam znać jak dojdzie i downgrade się powiedzie). - Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7