Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. SIEMA kochany CYCU! :naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co Z Tobą zawsze Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5? rozumiem. Ale na B7 2007+ mnie nie stać póki nie wygram 10k w totka To weź inny silnik... np 1.8T.
  2. Odnośnie pompy oleju - to nie jedyny problem 2.0TDI... Jeszcze głowica i PD. Szukałbym raczej 2007+. Sprawę pompy prostują już za 1k. Rosół - najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Teraz spokojnie załatwiaj sprawę. ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- SIEMA kochany CYCU! :naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co Z Tobą zawsze Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5?
  3. Wszystko masz opisane w wątku Grześka... Musisz podmienić wzmacniacz antenowy na wersję z gniazdem do webasto. Zakładasz tez sterownik do zdalnego sterowania webasto i łączysz go ze wzmakiem antenowym. Sterownik zdalnego sterowania ma w swojej wiązce 3 przewody - przeciągasz je na przód auta na lewy słupek A i podłaczasz zasilanie i do T10k (biała kostka na panelu konektorów na lewym słupku A).
  4. Wlepa którą masz w książce ma tylko część kodów wyposażenia - pełna lista ma ich ponad 150. Z tego co pamiętam to na wlepie nie ma kodu webasto ale możesz sprawdzić.Demontaż boczka opisałem tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu-zdalne-zalaczanie-97008/
  5. Nie bo sterownik jest uniwersalny - wskazówką że to masz, byłoby zakodowane zdalne sterowanie... Ew. Wyciągnąć z ASO pełną listę kodów wyposażenia i sprawdzić który kod masz u siebie (mogę to ogarnąć ale dopiero we wtorek).
  6. Tak - mogłeś mieć webasto (9M1) lub webasto ze zdalnym sterowaniem (9M9). ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- ...Szwaby to jednak złotówy. Za zdalne sterowanie trzeba było dopłacić 260 Euro.
  7. Zdemontuj lewą tapicerkę w bagażniku i sprawdź czy nie masz sterownika zdalnego sterowania oraz odpowiedniej wersji wzmacniacza antenowego (oba elementy widoczne na zdjęciu poniżej): Jeśli sterownika nie będzie - trzeba go dołożyć (opisane w wątku do którego Grześ wrzucił linka).
  8. SIEMA kochany CYCU!
  9. Już z Vario rozmawiałem na temat drzwi - możemy dołożyć jeszcze coś (dzięki za podsunięcie pomysłu dziadku ).
  10. Ja też nie ale wiesz jak jest To jeszcze dorzucimy zegary po modyfikacji (tzw. "biały" DIS) ze zmianą ustawienia poszczególnych kontrolek i polskim MENU Trzeba będzie troszkę w wiązkach pomieszać ale zadziała
  11. OK - zamówiłem GoodYear UltraGrip 8 Performance 235/40/18. Wkrótce na aucie zagoszczą ponownie SAMARKANDy Dziś dojechały graty do elektrycznej rolety tylnej szyby - zbieram części na grubsze rezanie elektryczne (wyjedzie podłoga to ładnie się wszystkie brakujące wiązki położy ).
  12. Pewnie włącznik siada - w B7 były dwie wersje włącznika świateł: z AUTO i bez. BTW - odnośnie strefy marzeń: 1969 Boss 494 Mustang - The Real Thing
  13. W teorii każdy warsztat powinien dać radę. Trzeba mieć tylko końcówki dla benzyniaka.
  14. Najlepszego Karolu ---------- Post dopisany at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ---------- Przed zakupem pierwsze co sprawdzasz to kompresja i masz jasność.
  15. tak jest 3D sport czy jakoś tak Za chwilę 17" wędrują na B6 więc lepiej sprawdzę czy wszystko z nimi OK Jeszcze się okaże, że potrzebne będą 2 komplety opon...
  16. Zaraz napiszę. Slo - problem, który wtedy miałem nie dotyczył opon tylko źle zrobionej zbieżności, którą "ekspert" ustawiał z wywalonym gniazdem wahaczy w zwrotnicy. I rzeczywiście - teraz dotarło do mnie, że przecież przez zjebaną zbieżność wyjeździłem Blizzaki LM30 w jeden sezon na sliki. Opony były potrzebne od razu (jakiś wyjazd, chyba do Bielska) więc brałem co popadnie - zatem może być to Dunlop.
  17. Dzięki ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- To była ostatnia zima czy jeszcze rok wcześniej? ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Slo robił mi zdjęcia na 17" - trzeba spojrzeć...
  18. Bridgestony?
  19. Coś ci się pomyliło - ja nigdy nie jeździłem na Dunlopach.... ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- 1.8T mimo że z Q to nadal będzie ekonomiczne. Jak chcesz się pobawić i włożyć trochę kasy to można z niego zrobić potwora 300KM. 3.0V6 jeśli stać Cię na benzynę (13L spalanie to tutaj norma). Jeździ się fajnie, bardzo przyjemny dźwięk silnika ale kopa od dołu to nie ma - jeździłeś dieslem więc będzie bolało dopóki się nie przyzwyczaisz że na obroty trzeba go troszkę mocniej wkręcać.
  20. Misiu przestań pier**lić Przez ostatnie 4 lata najpierw miałem 215/50/17 a później 235/45/17 - nie miałem żadnych problemów. Demonizujecie z tymi rozmiarami...
  21. Dam radę - niech założy już zderzak i przewali kable do środka (wtedy zostanie tylko grzebanie w bagażniku). ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Macie jakieś dobre dojścia do nowych opon? Potrzebuję 4x GoodYear UG8 Performance 235/40/18.
  22. Trochę daleko masz do mnie - do Domina masz bliżej
  23. Ale jest 0070 na AJ. To najniższa wersja softu dla LED - zamówiłem ori płytkę (dam znać jak dojdzie i downgrade się powiedzie).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.