Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seban-serwis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seban-serwis

  1. moduł centralnej elektryki kostka 12 pinowa pin numer 8
  2. dobry przegub to firma lobro ale dosyć drogi
  3. mała poprawka sprawdzenie poziomu oleju drutem zagiętym pod kątem prostym. poziom oleju powinien sięgać do 7 mm poniżej dolnej krewędzi otworu wlewowego (według elsawin)
  4. seban-serwis odpowiedział(a) na xBladex temat w 1.9TDI
    bo średnice są różne ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- przeważnie są 4 mm, 6mm dlatego lepiej zmierz
  5. seban-serwis odpowiedział(a) na xBladex temat w 1.9TDI
    najlepiej zdejmij swoje węże podciśnienia i zmierz to samo z łącznikiem
  6. najlepiej z kanału lub z podnośnika ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- wlewać korkiem aż się przeleje i wtedy poziom oleju jest prawidłowy
  7. dostępne w serwisie 8e0971196 ale cena odstrasza jakieś 140 zł
  8. jest korek wlewu oleju jak się nie mylę to gdzieś przy półosi
  9. żeby go wyjąć trzeba zdjąć opone a wygląda on mniej więcej tak Czujnik Ciśnienia Opon Audi VW 4F0907275B (4064961388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. najpierw sprawdz cisnienie potem vagiem ewentualnie czujniki
  11. koledzy wyżej pisali jak sprawdzić termostat
  12. a jaki kolor szukasz tego podłokietnika
  13. seban-serwis odpowiedział(a) na Artur82 temat w 1.9TDI
    luk, sachs nie ma różnicy obydwa sprzęgła są dobre wkońcu idą na pierwszy montaż
  14. da sie to zrobic bez sciagania zderzaka
  15. seban-serwis odpowiedział(a) na Artur82 temat w 1.9TDI
    myślę ze powinieneś być zadowolony
  16. chodzi ci o licznik z kolorowym komputerem pokladowym ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Licznik Audi VW A4 B6 B7 kolor kolorowy FIS DIS (4057104114) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. seban-serwis odpowiedział(a) na Artur82 temat w 1.9TDI
    nie ma dużego wyboru sprzęgieł dobrej jakości ale polecane są LUK, Sachs, Valeo
  18. 1T0 919 133 C 9B9 czerń satynowa 1T0 919 133 C 704 szary
  19. dławik 10-15 zl osuszacz 100-200 zl obsługa klimy z odgrzybianiem 140-200 zl
  20. ale zaleca się wymieniać osuszacz raz na 4 lata oczywiście nigdy nie wymieniałem a obsługę klimatyzacji z wymianą oleju raz na 1 lub 2 lata
  21. ja obsługę klimatyzacji robię jak czuję że słabiej chłodzi a odgrzybianie jak zaczyna dziwnie pachnieć w samochodzie
  22. poszukam jutro takiego numeru półosi i dam znać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.