Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seban-serwis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seban-serwis

  1. panowie mam cały komplet do sprzedania pod składane lusterka 100% sprawny jeśli jest ktoś zainteresowany to priv
  2. panowie dołożyłem parktronic wszystko działa tylko przy włączeniu parktroników nie ścisza mi się rns-e zo trzeba dokodować
  3. wydląda to tak ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- albo przeczyść wylot od strony podwozia silnika
  4. zamontuj używane sprężyny od sedana diesla i manualną skrzynią najlepiej po kolorze sprężyn i problem z głowy
  5. tu masz zdjęcie ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- co prawda to passat ale w a4 jest podobnie
  6. z prawej strony jest odpływ najlepiej zdemontować schowek i będzie go widać jak znajdę wstawię zdjęcia
  7. tak jak napisałeś ale jeśli byś się zdecydował to musisz przyciąć tak
  8. no tak ale po co robić sobie koszty wiadomo w jakim stanie ci przyjdzie ten tunel większość ludzi przycina i nie ma z tym problemu
  9. ramka 2 din i klimatronik chyba że przerobisz swój ale różnie to wychodzi
  10. ale dla pewności możesz przeczyści odpływ wody z nagrzewnicy
  11. ja miałem spalone trzy świece palił dobrze tylko jak podpinałem komputer były błędy wymieniłem je i zmian nie odczułem ale nie wolno jezdzić długo na spalonych świecach bo trudno je poniej wykręcić
  12. wszystko zależy od temperatury im wyższa tym więcej skroplin wody
  13. da się to naprawić gdzieś na forum był opis musisz poszukać
  14. możesz też sprawdzić miernikiem ---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ---------- albo podać zasilanie na świece bez wykręcania jak zaiskrzy jest ok jeśli nie to lipa tylko pamiętaj że świece mają rożne zasilanie
  15. a min grubość tarcz jest na nich napisana ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- a ja nie jestem zwolennikiem toczenia więc nowe
  16. zmierz min grubość tarczy ale raczej nowe i tarcze i klocki przecież hamulce w samochodzie to twoje bezpieczeństwo a na tym nie wolno oszczędzać
  17. oczywiście że nie tunel z b6 pasuje do b7
  18. to jaki mam model mk high czy low 8E0 959 433 BG
  19. seban-serwis odpowiedział(a) na tiger188 temat w Audi A4 B6
    8E1919094A włącznik 3 od góry
  20. jeśli wymieniałeś silniczki podłącz stare lusterko pod nie żeby go wyeliminować uszkodzony silnik jeśli będzie chodziło to wina wiązki w lusterku składanym
  21. pewnie jak ją połamiesz na kawałki to da tylko uważaj na głośnik ale szybciej jest zdjąć boczek taki jest moje zdanie
  22. w moście poziom oleju jest prawidłowy jeśli napęd tylnej osi jest wypełniony do dolnej krawędzi otworu wlewu oleju
  23. z tego co wiem to ten z litarą a ma a bez litery a nie ma składania
  24. wydaje mi się że jakieś 40 zł ale jutro sprawdzę na 100 %

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.