Treść opublikowana przez seban-serwis
-
Zmiana przegubów, prawa półoś jest inna przegub nie pasuje?
musisz się kierować długością półosi lub numerem części jeśli jest on czytelny ale wygląda że to ta
-
Zmiana przegubów, prawa półoś jest inna przegub nie pasuje?
tak odkręcasz te 6 śrub i półoś odchodzi ewentualnie trochę ja szarpnąć ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- at drugie w tej aukcji to jest połos od jakiegoś francuza a w ogłoszeniu pisze że to jest zdjęcie pogladowe więc sie nim nie sugeruj
-
Wyciek z układu wspomagania ...
umyj dimerem i zobacz czy znowu się pojawi
-
Zmiana przegubów, prawa półoś jest inna przegub nie pasuje?
łatwo się wyciąga jak nie masz osłony termicznej półosi która osłania manszete przed temperaturą z układu wydechowego
-
Zmiana przegubów, prawa półoś jest inna przegub nie pasuje?
z prawej strony musisz odkręcić śrubę od koła trzymająca połoś, sześć śrub od skrzyni i rozpiąć dwa górne wahacze oraz końcówkę drążka wtedy wyjdzie bez problemu
-
Zmiana przegubów, prawa półoś jest inna przegub nie pasuje?
zależy w jakim stanie masz frez na połosi
-
Przewody klimy jakie beda dobre.???
z pasata powinny pasować pod warunkiem ze sa z takiego samego silnika jak twoj
-
Wyciek z układu wspomagania ...
może to w czymś ci pomoże ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------
-
Klimatronik B7 rozpiska pinów
kostka c pin 13 plus po zapłonie kostka f pin 3 plus kostka d pin 12 plus kostka d pin 13 masa ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- klimatronik z 2006 roku ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- jeśli będzie trzeba to podeśle schemat
-
Małe spawanie a odpinanie aku
bardzo fajne i przydatne urządzenie
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
też bym obstawiał przycierającą się pompe wspomagania
-
Wyciek z układu wspomagania ...
jeśli z lewej strony stojąc przed samochodem czyli z prawej od strony (pasażera) to najprawdopodobniej cieknie z maglownicy
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ja bym się skłaniał do opcji piątej też bym wolał rotor ale na takie felgi trzeba mieć gruby portfel
-
Pompa wspomagania jaką wybrać?
temat nie jest trudny powinieneś dać radę
-
Sygnał dźwiękowy po zaświeceniu się rezerwy
tez miałem uszkodzony brzęczyk przelutowałem z angielskiego licznika i narazie działa
-
gdzie w swietokrzyskim wgrac pl menu rns-e i kolorowego fisa
w szczecnie obok borkowa uzytkownik forum grzanek85
-
dlugosc zarowki rurki do podswietlenia tablicy
nie powinny pokazywać tego błędu ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- już podobne zakładaliśmy i było ok
-
Pompa wspomagania jaką wybrać?
przeważnie części używane oryginalne są lepsze niż nowe zamienniki
-
Małe spawanie a odpinanie aku
nic złego nie powinno się wydarzyć
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
nie jest aż tak żle ale widzę ze dużo audi jezdzi na 225/45/17 ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- ale jeśli masz dobre opony to po co ładować się w koszty i kupować drugi komplet opon ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- chyba ze bardzo chcesz sprzedać to może mam na nie kupca ale jak coś się potwierdzi na 100% to się odezwę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
nie napisałem że jest gorsza opona 215/50 tylko ze mam takie same felgi i fabrycznie były założone 235/45
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
zostaw 17 ale rozmiar opony w a4 b7 to chyba 235/45/17 ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- na tych przynajmniej znośnie jezdzi bo naszych pięknych drogach
-
nr zaślepek (listew) w miejsce religów dachowych
raczej nie ma nic takiego musisz cos kombinowac
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
wariant drugi lepsza opcja
-
Zabezpieczenia do kół czyli co wybrać?
z ubezpieczeniem jest roznie jak mojemu koledze ukradli to ubezpieczenia nie wyplacili bo nie mial srub zabezpieczajacych a z oryginalnymi srubami to fakt ze moga sie urwac ale wszystko zalezy od momentu dokrecenia