Treść opublikowana przez Bilder
-
element mocujący zderzak ze zdjęcia
Dokladnie tak jak mowisz wykorzystałem z a6 c5. A pozniej jeszcze sprawdzilem tylny zderzak to tam w a4b6 tez te plasticzki sa montowane, te co dokupilem [emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Na szybkości dzisiaj, lampy zmontowane. Dojechały zaślepki na śruby I zderzak poprawiłem bo szlak mnie trafiał jak wystawał delikatnie poza obrys błotnika Lepsze zdjęcia po gruntownym myciu i ogarnięciu wszystkiego na zicher
-
element mocujący zderzak ze zdjęcia
Ok dla potomnych Zaryzykowałem, za całe 2 zł za sztukę, kupiłem te bo akurat tylko te mieli 4B0807467A ale jak rozebrałem zderzak i go zdjąłem wydaje mi się, że te drugie o końcówce B też by podeszły. W każdym razie zrobiłem kilka zdjęć. A zderzak schował się i nie wystaje poza błotnik jak to było wcześniej
-
element mocujący zderzak ze zdjęcia
OLIVER Na załączonym przez Ciebie schemacie jest to jako całość. Znalazłem, że w a6 c5 i c6 też było w ten sposób montowane tylko jest to podzielone na osobne części, tylko że te platikowe dzynndzle są troszeczkę inne w budowie, ma ktoś możliwość sprawdzić czy to takie same? to z a4 b6 https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/bumper-cover-attachment-bolt-priced-each/8e0807893/ to z a6 c5 https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/bumper-cover-grommet-priced-each/4b0807467a/ to z a6 c6 https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/grommet/4b0807467b/ do wszystkich jest taka sama nakrętka m6 Więc chyba te elementy można by było zastąpić, jeśli są średnicą wejścia identyczne ponieważ w aso 1 sztuke 14 zeta razy 6, trochę zdzierstwo.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
plus mam dany po bezpieczniku do głównej szyny. A jak rozwiązać sprawę living home? bo to też mam w opcji. Jak podłącze po stacyjce, to jak auto będę zamykać to living home nie bedzie banglać?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Nie mozna bylo tak od razu [emoji14] nie da sie tego wyeliminowac? Aby sie nie wlaczaly? Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
No tak haha. Zgaszeniu silnika. Nawet czekalem dluzsza chwile bo myslalem ze napiecie jest w instalacji i dlatego na nowo sie zapalaja... Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
element mocujący zderzak ze zdjęcia
Tak super dzięki;)
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ok sprawdzę ile dokładnie tego ładowania ma.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Znaczy nie dawno szczotki na alternatorze wymieniałem, i ładowanie jest Więc nie wiem czego szukać?
-
[A4 B6 ALL] Demontaż/montaż przedniego zderzaka
Też chciałbym się dowiedzieć o nr 7. Pomoże ktoś ?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie pytanie mam, bo teraz to zauważyłem mam podłączone drl. Sytuacja wygląda tak, że po odpaleniu auta drl się zapalają. po przełączeniu na mijania gasną (podłączyłem pod pozycję). Problem jest taki, że po zgaszeniu auta na mijania i przekręceniu przełącznika świateł na 0 drl zapalają się na chwilę i gasną, drażni mnie to trochę. Da się coś z tym zrobić ?
-
element mocujący zderzak ze zdjęcia
Witam , Chodzi mi o element nr 7 ze zdjęcia poniżej. Odstaje mi zderzak delikatnie górą, a ściągnąłem lampy i widzę, że te plastiki są strasznie splaszczone, więc najpierw wymieniłbym je jeśli by nie pomogło zajrzał bym do ślizgów. Pomoże ktoś ?:D
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Aby nie było, że nic się nie dzieje. marzec - kwiecień będzie się działo Na razie dojechały żarówki w mijania i drogowe do dziennych 7500k zobaczymy jak będzie to świecić lampy w poniedziałek jadą do gwertego na razie będzie tylko bihalogen Obiecuje dodać lepsze zdjęcia z modzenia i autka
-
A4 b6 zapalają się kontrolki od abs trakcji recznego
A próbowałeś usuwać błędy i znów z czytywać? wszystkie wracają? czy tylko nie które? zajrzyj do bezpieczników, i pod kierownicę do mce tego co światłami steruje i popatrz tam, jak już zdejmiesz osłonę czy z ecu nie cieknie, czy kolo pedałów i w dół w góre nie masz mokro wykładziny i czy nie pociekło do MK bo jego też jakieś błędy dotknęły. W każdym razie na tyle co sam bym sprawdzał w 1 kolejności.
-
Polecane opony letnie
Co racja to racja. Dam znac jak sie sprawuja moje bluresponse dunlopa po 3 latach. Dziwnie sie zachowywaly jak skrecLem zawracalem to uczucie jakby przeskakiwalo cos. Trakcje zrywaly na lukach. Byly dosc twarde jak je zdjalem i poszly na reklamacje ktora uznali [emoji5] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 zapalają się kontrolki od abs trakcji recznego
Jest sporo tematow na ten temat na forum i kilka wi;nnych elementow moze byc. Jak wyskoczal bledy trzeba podpiac vaga i sprawdzic bledy a potem mozna cos powiedziec [emoji5] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
To trochę zdzierstwo z tą ceną moim zdaniem, oby Ci to długo pochodziło;) Bo ja i tak po jakimś czasie byłem zmuszony do zmiany Spoko, że pomogło powodzenia.
-
Polecane opony letnie
Ja zakupiłem uhp2 dębice presto, zobaczymy co to za nowy wynalazek Produkcja niemiecka. będę zakładał gdzieś w następnym tygodniu zdam relację. Rozmawiałem z 3 użytkownikami jeden uhp i 2 uhp2 i każdem sobie chwalił, zobaczymy jak będzie ze znikaniem opon itp itd, ale to w późniejszym etapie
-
[b6 AWX] regeneracja panelu od klimy Katowice
Mieszka koło poznania Przynajmniej tam wysyłałem paczkę
-
Nie działa grzanie fotela(tylka)
Jest temat na forum na ten temat... Ja mialem to samo. Mialem przewod od podudzia urwany. W kazdym razie sprawdzic miernikiem oporowosc a potem rozbieranie fotela w kazdym razie warto poczytac temat. [emoji5] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
[b6 AWX] regeneracja panelu od klimy Katowice
Pisz do użytkownika_radek_ zajmuje sie tematen. Tylko wysylac do niego trzeba. Poszukaj na forum temat jest. Pozdr. Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
Tak jak mowilem. Mogla linka z kolka spasc lub sie juz postrzepila i sie wkreca. W kazdym razie jak nie rozbierzeszvto sie nie dowiesz. Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
Rozbierzesz to sie dowiesz co i jak [emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Podnośnik szyb
Moze Ci spadla linka z kolka? Wszystko jest mozliwe kupiles w sklepie to reklamacja.. Rozbierzesz to sie dowiesz co w trawie piszczy. Ja u siebie zalozylem ori uzywke i lata i nie narzekam [emoji16] bo poczytalem ze jakosc zamiennikow jest kiepska i linka potrafi spadac z kolka. Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka