Treść opublikowana przez Bilder
-
Potrzebne zdjęcie zawiasu tylnej kanapy składanej sedan
Witam, Potrzebuje zdjęcia prawego czy też lewego zawiasu kanapy składanej z a4 b6 sedan na samochodzie. Dzięki za pomoc
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
No ja wchodze bardziej w 205/50 albo 215/50 o 17 mowa [emoji3] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Coś tam z modziłem. Muszę zakupić akumulatorki do aparatu, bo telefonem to nie za pięknie wygląda;p Swap czeka na założenie Regeneracja lamp w tamtym roku, takie przymierzenie się z tematem w tym roku postaram się to poprawić na perfekt Przed Po No i zdjęcia środka -
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Moze i tak. Jak da sie dystans do felgi bo zacisk zaczepia o szprychy. Albo spiluje sie zacisk. Ale to nie dlamnie gra nie warta swieczki poczekam na przerzucenie na letnie i wrzuce swapa. [emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W kazdym razie ja mam zacisk z a4 b7 2.0 tfsi. 320 I nie podchodzi... Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dla potomnych, felga ta z audi et45 16 cali 7j nie wejdzie na zacisk 320 dziś próbowałem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie było pytania
-
Konieczna wymiana komputera - dziwne problemy elektryczne: samoczynne wyłączenie zapłonu, właczające się awaryjne i inne.
Spoko. A wieszco bylo przyczyna takiego zachowania? Co wymienili itp? Powiesz cos wiecej? Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Obszycie elementów wnętrza
To dobrze. Bo robota dobra material tez super [emoji16] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Obszycie elementów wnętrza
U reggiego obszywalem kiere galke biegow i reczny w tamtym roku latem. No ale odbtamtego czasu sie nie kontaktowalem. Bylo konto na fb b. M. Custom ale teraz sprawdzalem i nie ma. Moze faktycznie zwina biznes Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
m-nokian wszystkiego mieć nie można przynajmniej na raz:D teraz zbieram graty na swap 320/288 Zawartość dodana 2 minutes later Tak 7,5j Tragedi moim zdaniem nie będzie... ale to zobaczycie jak będą leżeć na aucie, jeszcze trzeba trochę poczekać.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie czytam ten temat i czytam i mam małe wątpliwości bo niby jest napisane, że 16 podejdą, a gdzieś Dev pisał, że na 312 nie weszły a co mówić. na 320. Chcę założyć 320/288 Na ten zacisk wejdzie 16 ? Model - 8E0601025B ET 42 7j. Na lato mam już 17, ale na zimę te 16 i czy one wejdą na ten zacisk ?
-
Zaczęły się palić kontrolki ABS ESP Silnika
Tego raczej nikt nie powie. Bo modeli jest na prawdę dużo, zależy od wyposażenia , czy multifunkcje masz czy grzana kiera? najlepiej zdjąć osłony i sprawdzić samemu jaki tam numer jest i kupić taka samą.
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Esp to masz to co u mnie było, czujnik kąta skrętu g85 jak dobrze pamiętam, taśma do przeczyszczenia albo do wymiany. Tu masz mój temat z 2014 - przeczyszczenie pomogło Ale w 2016 i tak nie obyło się bez wymiany czujnika A nową taśmę czy tam używaną będziesz musiał przyuczyć i tak, ale może jeszcze sprawdź czy czujnik g85 wg działa, jest temat o wymianie czujnika i tam jest jak sprawdzić czy czujnik działa i jak kręcisz kierownicą czy reaguje i pokazuje ile stopni przekręciłeś w jedną czy druga stronę.
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
Wiesz kwestia miejscowosci i mechanikow z jakimi samochodami maja do czynienia. W kazdym razie jak po spawaniu lawy przyjechalem znow na sciezke to zdziwieni doslownie niedowierzali ze to wina lawy. Mi jeszcze jeden przebakiwal o poduszkach amorow. A tak to faktycznie brak pomyslow ja u siebie to 4 poduszki na lawie wymienilem kpl zawieszenie i pospawana lawa i problem ustal. W kazdym razie zycze Ci powodzenia w znalezieniu usterki. [emoji5] Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b6 - Wkręcona linka nie działają obydwie szyby.
Salamon ja Cię rozumiem. Ale mnie bardziej zastanawia to, że przed wymianą wszystko było ok. Ciekawie czy jak błędy się usunie to ile z ich wraca?
-
Audi a4 b6 - Wkręcona linka nie działają obydwie szyby.
Ja miałem podobny problem jak wymieniałem na stronie pasażera. Samochód Ci się zamyka i otwiera z centralki ? bo obstawiam że wszystkie drzwi się nie zamykają. 1 ) sprawdź wiązkę między drzwiami a słupkiem (gumowy łącznik zdejmij i zajrzyj czy nie masz połamanych przewodów tylko tak głębiej w połowie tej gumy) 2) To u mnie było pomogło wypięcie i wpięcie wszystkich kostek na nowo i psiknięcie stykiem ( mam na myśli te co idą do silniczka, ta kostka co idzie do zamka) Trzeba po posprawdzać, Ja bym na razie za moduł komfortu się nie brał. Ponieważ wszystko przedtem działało a przynajmniej autor nie pisze aby było inaczej. A i MK zanim zatrybi to też trzeba np zamknąć drzwi i otworzyć, a czujnik od otwierania drzwi działa Ci ?
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Już nie bywam w tamtych rejonach. Jak studiowałem to biała i M-ce było bo znajomych kilku się miało z okolicy:) I felga dojechała Nowa ori !! 28 będzie kozak ; teraz tylko pozostał wybór ogumienia na lato !
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Pierwsze zdjęcie robione aparatem A drugie kalkulatorem Na wiosnę wrzucę coś sensownego. Dywaników ori nie kupowałem, tylko z wykładziny wycinane na wzór. I pasują jak ori wygląd też spoko. Obszyją ci czym chcesz, czy nitką kolorów w brud czy z jakimś materiałem. Grubość wykładziny też sobie można wybrać. Tak się zastanawiałem nad wywaleniem telefonu. Zresztą nie wiem po co on jak bluetooth też jest., na razie mi nie przeszkadza, a mam ciekawsze, pomysły.
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Vag i zajrzyj jakie błędy masz.
-
Polecane opony letnie
Witam, Ja użytkowałem dunlopy bluresponse przez 3 lata roz 205/55/16 i byłem zadowolony super trzymały przez 2 lata. Trzeciego roku zaczęły się problemy, efekt był taki jakby jedno koło skręcało mocniej drugie mniej. Lecąc na rondzie wyciągało mnie z łuku, podczas zawracania był taki dźwięk jakby coś strasznego się działo z przodu auta. Opony zareklamowałem i część kasy oddali. Teraz szukam innych opon;) Mam nadzieje, że mi pomożecie. mam felgi z a5 et28 17x7,5j Zastanawiam się jakie opony kupić 205/50 215/50 225/45 Dodam, że zależy mi na tym aby auto jeszcze żwawe było. Zawieszenie 1BA (jak na razie) i aby dziura między oponą a rantem się mocno nie zwiększyła.
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Mata jak i całe jej podłączenie to przewód;) rozbierzesz znajdziesz przerwę wstawisz przewód zlutujesz i będzie grzać
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
Brawo ja W każdym razie temat bardzo pomocny!! Z uwagi na to, że diagnosta w pierwszej chwili coś zaczął przebąkiwać, że wina poduszek i silnik wali o coś i nie chciał wierzyć, że wina sanek mimo, że sam palce wkładał w miejsce uskoku..... Więc na prawdę ciężko o wykwalifikowanych mechaników Co chcą pomóc a nie pol auta wymieniać ;/
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
Ja u siebie też ten problem miałem. Na szarpakach ładnie słychać oraz czuć pod palcem jak się przyłoży przy sankach i jak się zagięcie w sankach rozpycha łyżką też strzela. W każdym razie z przodu mi stukało, pospawane. I mam błogą ciszę
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Witam, Wcześniej jeździłem niebieskim fiatem 126p !! Wcześniej nie było jakoś czasu i chęci aby przedstawić autko Audi a4 b6 1.9 BKE 116 km 2004 rok nic specjalnego wyposażenie też nie szokuje. Co do wyposażenia. - Tapicerka zwykła - Zawieszenie 1BA - Kierownica 4 ramienna multifunkcyjna, - Kierownica, gałka zmiany biegów i rączka hamulca ręcznego skórzana. - Pełny FIS-kolorowy z nawigacją - Klimatyzacja dwustrefowa - Podgrzewane i elektryczne lusterka - Elektryczne szyby x2 - Podłokietnik przód podświetlany - Centralny zamek - Domykanie szyb z kluczyka - Manualna skrzynia 5-cio biegowa - Tempomat - Radio Audi Concert II - Bluetooth - Panel sterowania alarmem w drzwiach kierowcy - Coś tam jeszcze ale nie pamiętam. 2015 - wymiana wycieraczek na Valeo - wymiana całego przedniego zawieszenia ;)na RTS - polerka i korekta lakieru 2016 – Rok zmian i ulepszeń ! ZROBIONE - wideorejestrator GWH1 - wymiana uszczelnień 4x na PD - pakiet światło tył przód drzwi i oświetlenie nóg – zrobione jak ori - obszycie kierownicy, gałki biegów i ręcznego u reggiego - mycie lamp i odbłyśników żarówki tungsram +120 - nowe dywaniki welur - zregenerowany kubek wizytownik i esp - Fotele sport z b7 grzane (położona cała instalacja i odpowiedni klimatronik z b7 ) plus do tego przerobienie kanapy na składaną ! - montaż DRL 30% w drogowe - wymiana 4 tulei w przedniej ławie ( nie do końca poprawna diagnoza pracownika stacji kontroli pojazdów ponieważ winne były opony, ale problem jest za mną ) Najbardziej jestem zadowolony z tego że modzenie przy autku robię sam, a w dużym stopniu pomogło mi forum i życzliwi użytkownicy z anielską cierpliwością !! Na pewno zapomniałem o jakiś pierdułkach które odnotowuje sobie na kartce papieru, może kiedyś jak nadejdzie sądny dzień i będę sprzedawał autko ktoś to doceni Jest spoko teraz tylko się zastanawiam co dalej może jakiś mały program??? Przed Jakiś rok temu 2017 A5 8T0 z et 28 17’, - Felgi są ! opony 215/50/17 Dębica Presto uhp 2 ZROBIONE Przyciemnić szyby przód 50 a tył 20 ZROBIONE Wymiana boczków bagażnika ZROBIONE Swap hebli na 320/288 - ZROBIONE Bi halogen zrobiony u kolegi Gwerty Mały czip u kolegi Galetto Teraz auto chce jechać z dołu !! Zmiana zawieszenia BA na BE + talerzyki z 5b na przód + podkładki na złe drogi na tył ZROBIONE 2018 Haczyki na zakupy w bagażniku ZROBIONE Zawiasy automatyczna klapa + przycik otwierania ze środka pojazdu - ZROBIONE Nowe dywaniki gumowe ZROBIONE Wymiana tunelu ZROBIONE Oświetlenie LED tablicy ZROBIONE LEDY wnętrza ZROBIONE Elektryczne szyby tył ZROBIONE 2019 Spryskiwacze mgiełkowe grzane ZROBIONE Turbo z AWX plus soft ZROBIONE Pakiet zima Automatyczna klapa