Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boro81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boro81

  1. Udało mi się wyrwać za 200 zł nowe na allegro chodzą po 350 zł , ale na necie najtaniej znalazłem po 286 zł
  2. a to efekt , jak coś mogę porobić zdjęcia z bliska
  3. Giżycko
  4. ja u siebie mam lusterka Pro Kit i to nie są nakładki tylko całe obudowy lusterek , wyglądają bardzo ładnie , pasują idealnie , i według mnie lepiej dopłacić a efekt 100% lepszy niż z nakładkami.
  5. Te z aukcji również podejdą do Avanta , zmienia się tylko spoiler , który również ten Allegrowicz posiada 350 zł komplet , ciekawe tylko jak jakość wykonania. Był bym wdzięczny gdyby ktoś się wypowiedział kto kupił ten zestaw.
  6. boro81 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi więc zakładam temat , czy jest możliwość wymiany chłodnicy klimatyzacji bez ściągania zderzaka ? i drugie pytanie czy sprawdzę od góry jakie mam wejście w klimatyzacji , słyszałem , że są różne wejścia ...
  7. kolego potwierdzam , miałem taki problem jak Ty dwa razy kasę wyje..łem w błoto nabijając klimę i wyszło , że chłodnica klimy dziurawa
  8. Ktoś może ma te listwy z aukcji ? Zauważyłem ,że dużo osób je kupujehttp://allegro.pl/listwy-audi-a4-b6-s-line-spoiler-gratis-i5411557241.html#thumb/3
  9. 1. rozrząd porządny Ruville koło 1200zł z pompą wody i cały zestaw rolek , do tego trzeba doliczyć napinacz paska klinowego z rolką coś koło 280zł , i sam pasek klinowy 60zł , do tego nowy płyn chłodniczy G12 60zł i olej np. valvoline maxlife 5w30 4l 118zł x2 = 236zł , i filtr oleju firmy Filtron płaciłem 40zł . 2. Podejrzewam , że ciężko znaleźć egzemplarz w którym nie będzie check engine z powodu katalizatorów ( ja miałem bynajmniej rok spokoju ) jeśli już takowy błąd się pojawi to trzeba usunąć z ECU sondy drugie (ogarnie Ci to dobry Tuner ) i usunąć katalizatory główne i problem z głowy żadnych błędów i powikłań , zmieniłem wydech i wyciąłem katy główne i tak o to ryczy V6 3. należy sprawdzić w VAG-u grupę 93 i sprawdzić odchylenia wałków powinny być zbliżone do wartości 0 0 0 0 , następnie sprawdzić pracę gruszek , i wysunąć te gruszki , żeby wyeliminować urwanie wałka , można też zrobić test katalizatorów który jest opisany na forum . Porządnie przegonić auto i sprawdzić czy od 4 tys dobrze ciągnie oraz oczywiście czy nie ma wypadania zapłonu . 4. Ceny są różne , także nie jestem w stanie określić w jakiej cenie dorwiesz zadbany egzemplarz . 5. myślę , że budżet koło 2,5 tys na start powinien wystarczyć
  10. boro81 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    VCDS-em kolego tego nie zrobisz jedynie Tuner Ci to ogarnie ...
  11. boro81 odpowiedział(a) na ivan1982 temat w 3.0
    ja kupowałem na wzór starych , i nie pamiętam ale bodajże 3,8 mm jakoś tak , jak sprawdzę dam znać
  12. boro81 odpowiedział(a) na ivan1982 temat w 3.0
    Wężyki kolego kupisz w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym, i najlepiej wymienić wszystkie , 3m tych wężyków powinno Ci wystarczyć
  13. nie wiem czy nie wstawić strumienicy
  14. pre katów nie ruszałem , bo mogą wariować sondy z dawką paliwa , miałem tak w golfie 3 i palił jak smok po wycięciu środka kata , także dla świętego spokoju zostawiłem tak jak jest
  15. boro81 odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    nie chce tu robić auto reklamy , ale ten oto kolega ogarnął mi sondy http://www.turbodiesel.pl/
  16. boro81 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    kolego miałem ten sam problem , bez zdejmowania osłony się nie obejdzie , odkręcić i wyciągnąć jeszcze jest w miarę dostęp i dodam ,że trzeba przesunąć chyba w lewą stronę tą prowadnicę bagnetu (czyt. jak zwał tak zwał ) , gorzej już jest z włożeniem dlatego też nie obeszło się bez zdejmowania osłony , bo nie widać otworu w misce
  17. jestem po wymianie wydechy i wycięciu pre kata , i powiem szczerze , że aż tak głośno jak w W/W filmiku nie jest , ale jest również głośno i na dodatek nie ma żadnego metalicznego dźwięku
  18. jestem już po operacji wycięcia tylnych katów i wymiany końcowych wydechów , słychać że Audi odżyła , lepiej się wkręca , ale przy mocnym deptaniu jest na prawdę głośno oczywiście przed tą modyfikacją została wyłączona diagnostyka tylnych sond, jeżeli nie wyłączysz sond , będą cały czas sypać błędami .
  19. Sprawdzę to po pracy sprawdziłem , i cały czas przy zmianie jest taki odgłos , widocznie to odgłos zmiany położenia wałka ...
  20. boro81 odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    Ja u siebie np wyłączyłem tylko diagnostykę sond i błędy zniknęły , a sondy zostały na swoim miejscu ( tzn ktoś u mnie je wykręcił i schował , ale ta metoda się nie sprawdzała)
  21. w tym czasie 3 razy wałek zmienił swoje położenie obroty były powyżej 4 tys obrotów , na wyłączonych gruszkach wałek stoi w miejscu i po przekroczeniu 4 tys jest bez zmian
  22. Znalazłem czas i w końcu nagrałem swój film , na zgaszonym silniku ruszając gruszkami również słyszę delikatne szorowanie , to normalne ponieważ wałek siedzi w plastikowej obudowie , na filmie silnik wkręcam do 4200 obrotów po czym z podłączonymi gruszkami widać , że gruszki zmieniają położenie . Jazda bez wałka niczemu nie szkodzi , sam jeździłem ponad rok z urwanym wałkiem, po prostu tracimy na mocy i osiągach .
  23. boro81 odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    Potwierdzam 300 zł to dobra cena , np V-Tech w Olsztynie krzyczy 900 zł ,
  24. Jest inny dźwięk silnika , tzn bardziej mruczy nawet na postoju jest inny dźwięk ciężko to opisać , może nagram filmik i będzie porównanie .
  25. Wiesz co z kolektora ssącego przy urwanym walku tak na prawdę nie dochodził żaden odgłos , i na pierwszy rzut oka wszystko działało , ponieważ gruszki zmieniały położenie , sęk tkwił w środku bo walek był urwany , także warto też odkręcić gruszki i sprawdzić jak to wszystko wygląda myślę , że to będzie najprostszy sposób na zdiagnozowanie usterki , mój przebieg aktualny to 265 tys .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.