Treść opublikowana przez frog125
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
D chyba nie obsługuje servotronica zaś P na pewno a poza tym niema chyba różnicy między nimi (tak wyczytałem)
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Czyli z polifta a masz asystenta świateł ,dokładałeś coś ze wymieniałeś
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Hm może i macie rację ale wydaje mi się ze z polifta podejdą w końcu to tylko lift, Ja np kupiłem ostatnio mce z końcówką P a mam teraz B a z tego co czytałem nie ma problemu z wymiana ,z reszta nie będę się wymądrzał
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Też poszukuję gatewaya z końcówka 8T0 907 468Q,Most z tego co wcześniej czytałem to poliftowe są na ful i powinny pasować ale lepiej zapytać wrclagune on na pewno podpowie co i jak
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Nie. Trzeba będzie tylko potem pokasować błędy. Zabieg przeprowadzony pomyślnie
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
No i wszystko już wiem hehe dzięki wielkie z tym podważaniem to tylko tak delikatnie jeszcze raz dzięki ---------- Post dopisany 29-12-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 19:24 ---------- A czy po odłączeniu akumulatora nic się nie stanie? i czy nie trzeba czegoś kodować znowu?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Właśnie chodzi mi jak ściągnąć górną część kierownicy gdzie pisze audi tylko to. Próbowałem podważyć ale nie chce odskoczyć
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
przed ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- przed chodzi mi tylko na razie o wymianę samych przycisków
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
A4b8 kierownica czteroramienna:wink:
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Chciałem się zapytać jak wymienić przyciski multifunkcji, jak ściągnąć z kierownicy klakson dzieki za info
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
Z tego co tam pisze na komputerze
-
wymiana lamp
Chciałem zapytać czy ktoś posiada sterownik z końcówka DD lub L i czy ma bixy dzięki z góry
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
to mam podobna trasę i wydaje mi się ze za duzo pali a zapytam się kogoś kto się zna czy da się jakoś zredukować poprzez nowe ustawienie na kompie
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
W sumie masz racje są krótkie odcinki silnik nie zagrzeje się chyba nawet do 90 lecz łudziłem się że będzie poniżej 10 ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- A zapytam jeszcze ile u was pali po odpaleniu auta ,ile wam pokazuje że pali na samym początku przyznam ze u mnie jest około 1,5l
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
Nie ma nic innego jest tak jak wyjechało z fabryki a spalanie w mieście to nawet 12 litrów na 100 tym bardziej staram się jeździć do 2000tys obrotów po mieście
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
Wymontowanie i zamontowanie w aso 106 a sam filtr paliwa 150zł
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
Trasa ok 5,6:wink: Mieszany też ok7... ale za to miasto 10 a nawet więcej:kwasny:
-
Dłużej kręci na zimnym
Ten problem to chyba ma każdy zastanawia mnie tylko jak zagrzać dwa razy świece skoro wciskam pilot i czekam w starych dieslach można było przekręcić kluczyk dwa czy razy poczekać aż zagrzeje i odpalać tu tego chyba niema albo ciemny jestem, bo też bym zagrzał ze dwa razy i odpalił
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ok super dzięki za info:wink: ---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- Trzeba chyba kupować wszystko z kombi do sedana żeby działało jak trzeba:grin:
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Mam małe pytanko sterownik z polifta z kombi i końcówka : P : obsługuje składane lusterka itp
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
Mod nie taki drogi gadałem z gościem to mówił że tylko klapę w sedanie trzeba wymienić i lampy reszta pozostaje bez zmian sądzę że 1500zł plus malowanie klapy i to wszystko no i jak dla mnie najgorsze podłączenie i kodowanie:kwasny: ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- I jeszcze tapicerka klapy:wink:
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
A no właśnie nie do końca ful led:wink: ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- A tak poza tym myślałem o neonach do sedana tylko że niema, są tylko poliftowe ale jak wyczytałem wystarczy zmienić zderzak i klapę i lampy poliftowe podejdą robił już ktoś tak z was:wink:
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
chciałem zapytać czy kierunek i wsteczny oparty jest na żarówkach a reszta na led?
-
wymiana lamp
Nie mam start-stop rozumiem że resztę funkcji obsłuży (xenon,foteliki) odrazu zapytam sterowniki mogą pochodzić z różnych aut np A5, czy Q5 ale z tym samym numerem
-
wymiana lamp
Przechodzą To czyli z Q5 można smiało brac np mce 8K0 907 279 D obsłuży fotele i xenon