Treść opublikowana przez frog125
-
Wymiana foteli Audi A4 Allroad 2009
Poczytaj sobie w tropb8 dwie strony do tyłu kolega się przymierza do tego co Ty planujesz
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Instalację mam już zrobioną tylko nie podpięte do gateway i myślę się podpiąć i pojechać bo na nowym nie da się zakodować nic
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
A kodować trzeba czyn tylko podłączyć?
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Mam pytanko przymierzam sie do zakodowania ACC tylko mam takie pytanie posiadam gatewy nie obsługujący acc mam juz nowy tylko cp i same błędy nie do usunięcia. Jak to rozwiązać podpiąć pod stary czy tylko pod nowy przyznam że nie da sie jeździć na cp wszystkie kontrolki się świecą i na lcd coś na czerwono sie pali.
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Już zaczynają sie schodki. Chyba na wiosnę zacznę robić moda bo zanim się podszkolę to minie.Albo na wiosnę zawitam do Ciebie Jak dodasz mi jeszcze parę gratów to na pewno się zjawię.
-
nieaktywna funkcja Engine01/08Meas.Blocks
Już kumam Chyba tam gdzie się sprawdza DPF
-
nieaktywna funkcja Engine01/08Meas.Blocks
Chętnie też bym się dowiedział. Bo też nie mam dostępu a chciałbym sprawdzić położenie rozrządu
-
zamiana podsufitki oraz słupki
Mam podobne pytanie tylko że w sedanie
-
Demontaż podsufitki w sedanie
Próbował ktoś z was wymieniać podsufitkę w sedanie? jak się domyślam w avancie jest mniejszy kłopot.Doczytałem się żeby wymienić bez uszkodzeń trzeba wyciąć przednią szybę czy to prawda.
-
Poduszka a kierownica - która bedzie pasowac?
Czy poduszka do trzy ramiennej może być tylko taka 8K0880201 E 6PS nie ma innych oznaczeń i numerów?
-
jaki zderzak do dokładki S-Line?
Żeby założyć dokładkę s-line niestety trzeba wymienić zderzak,gdzieś było na forum że ktoś robi dokładki S do zwykłych zderzaków ale nie opłacalne
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
A widzisz tego nie wiedziałem dzięki za pomoc ze schematami mam czasami problem bo nie wiem która to wtyczka i jak wygląda.
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Zgadza się deskę zdjąć nie ma problemu przełożyć nagrzewnice sądzę że jakoś pójdzie tylko nie wiem czy trzeba dokładać dużo kabli,nie wiem z skąd do dokąd nie wiem gdzie umiejscowić te nowe czujniki i jak kable rozprowadzić.Zna ktoś numer tych czujników.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
wnioskuje ,ze masz 2G tak dodajesz +12 do istniejących wartości Dzięki wrclagunie i mojej panice doszedłem do ładu tzn on doszedł. Brak głośniczka i pdc umiera. Zastąpił go głośnik ze słuchawek za podpowiedzią simon75 Dziękuje Panowie Doczytałem sie na forum gdzie zamontować ten głośniczek powiem szczerze że nie mogę go nigdzie przykręcić po prawej strony koło pasów nie ma gdzie może w sedanie gdzie indziej sie go montuje?
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Super robota. Masz cierpliwość
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Podpinam się pod pytanie. A gdzie w wersji bez navi dokłada się przyciski? Na dole koło lewarka.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Zmniejszy się bynajmniej u mnie tak jest i to dział. Wystarczy posiedzieć pobawić sie vcds-em.Jak pojeździsz trochę to wskoczy na 100 spowrotem zależny pewnie jeszcze jakie kto ma aku. (stan)
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
Witam orientuje się ktoś czy listwy progowe zewnętrze s-line z audi A5 pasują do naszych a4b8 oraz czy pasują listwy wewnętrzne progowe s-line także z A5 do a4b8
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
to chyba jest z kratką razem. Nie ma chętnego by pomóc przełożyć nagrzewnice całe miasto zjeździłem a jak już cenę usłyszałem to prawie mnie z nóg zwaliło
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Hehe dzięki mam nadzieję że się nie zniechęcę. Od tej wiązki z nagrzewnicy też idzie wiązka na te czujniki dodatkowe czy trzeba ją zrobić. Jak na razie zbieram cenne informacje od was aby przystąpić do kupowania gratów.Jak na razie jeszcze nie wiem gdzie zamontować te czujniki dodatkowe gdzie i którędy idą kable ale mam nadzieję że się doszkolę przy waszej pomocy Jak na razie wiem że potrzebuję: Nagrzewnica: 8K1820005 BG, 8K1820005 AF Kratka na tył: 8K0819203 Łącznik z kratką: 8K0857042 Kanał w tunel:8k0857039 Łącznik kanałów przód 8k0819513D Panel klimy chyba wiadomo jaki Czujniki w kanał brak numeru? Jak coś jeszcze proszę dopisać
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
chciałem zapytac czemu nie widzi mi sterownika pdc i jak zakodowac jak nie było ani z przodu ani z tyłu.Narazie problem się rozwiązał bo nie podłączyłem z przodu kanów Jedyny jak narazie błąd to że przycisk mruga od pdc z przodu wie ktos dlaczego? kodowanie zrobiłem 100003 zauważyłem że wizualizacja też się nie załącza i czujniki nie łapią Kodowanie przyjęło instalacja sprawdzona, nie ma wizualizacji mruga przycisk pdc i nie działają czujki http://www.directupload.net/file/d/3761/8rvimeu3_jpg.htm
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Zadam trochę głupie pytanie bo się nie znam a te silniczki do nawiewu to już będą wraze z tą nagrzewnicą. Chodzi o te czujniki montowane w kanałach wentylacyjnych. Kurczę coś mało tych rzeczy
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
No a poza tym jak już sie uda wstawic to dużo jest tego jeszcze? jak jest wiązka od nagrzewnicy to ona idzie do klimatronika? i po drugi czy dużo trzeba rozciągać kabli? skoda że nie ma rozpiski co kupić heh bo nie wiem nawet jak zebrać graty
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
I to wszystko wywalam starą i daję nową.Ale od czujników kable idą do panelu klimatronika,? bo nie opanowałem tego schematu. bo myślałem że jest to strasznie dużo roboty z kablami.
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Panowie zastanawiam sie czy stawić czoła przerobienia klimy 1 na 3zone chciałem sie was zapytac czy poza rozbieraniem samej deski dużo jest roboty chodzi mi o to czy dużo trzeba rozciągać kabli.Patrzyłem na nagrzewnice to ceny są w normie, wychodzi mod nie drogi tylko pracochłonny