Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szkopek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szkopek

  1. my tez juz do domu dotarlismy, dzieki wszystkim za za***ista impreze fajnie bylo was znowu wszystkich zobaczyc Dominik to o ktorej w hotelu sie przebudziles???
  2. widze Dominik ze z tego wszystkiego spac nie mozesz.... mi sie troche plany posypaly i jeszcze niewiem czy na karty zostane ale przyjade na pewno.....
  3. chlopaki z londka mi i Dawidowi cos wypadlo wyjedziemy wczesniej bo musimy gdzies po drodze jeszcze zachaczyc wiec nie czekajcie na nas spotkamy sie na miejscu......
  4. londynczycy to na ktora dokladnie sie umawiamy na tym serwisie na m1???
  5. ja z visa tez nie moglem zabukowac przez neta,trzeba do nich dzwonic.... no i ja tez sie pisze na 2 odiadki
  6. CWK_S_L_A_Y tym razem powalczymy mam nadzieje ze karty wytrzymaja ...........
  7. w razie W... wezme narzedzia..........
  8. moja niunka juz po korekcie softu bedzie wiec bedzie sie czym pochwalic zobaczymy co tam Dawid z Danielem zdzialaja wiec sie wykresem pochale o ile sprzeglo to wszystko zniesie bo juz po pierwszym chipie jest dosc zmeczone ..............
  9. ja tez bede z moja pania, Euroczip tez bedzie z zona i mala coreczka........
  10. ja narazie tez odpadam
  11. jeszcze niewiem naraze fuchy robie co tydzien..... a Ty jak masz juz suszarke?
  12. ja narazie nie mam szans na wolny czas
  13. a tak zbiera sie moj AFN.......... ale nie mierzylem go jeszcze ile ma od 0 do100,i na chamowni tez nie bylem ;(
  14. no Dominik widze ze sie w koncu za mody zabierzesz...
  15. to co tam masz dlubniete kolego???????
  16. calkiem niezle jak na automata
  17. ja jechalem 215 licznikowe a nawigacja pokazywala 200 ale nie za dlugo bo temperatura oleju po czasie wskoczyla na 120 stopni
  18. szkopek odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    no Dominik to jeszce tylko czipsa Ci zostalo zapodac [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:32_________________________________________________dzwiek fajny ,a jak ci autko na wolnych obrotach chodzi??
  19. ladnie to wyglada ale nie chcialbym tym po polskich drogach jezdzic :gwizdanie:
  20. musze powiedziec ze te OZ-ty sa za***iste
  21. Huan jak tam nasz filmik,bo ja juz sie nie moge doczekac
  22. tylko niech sprzeglo najpierw zmieni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.