Treść opublikowana przez szkopek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
my tez juz do domu dotarlismy, dzieki wszystkim za za***ista impreze fajnie bylo was znowu wszystkich zobaczyc Dominik to o ktorej w hotelu sie przebudziles???
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
napisalem CI na priv
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
widze Dominik ze z tego wszystkiego spac nie mozesz.... mi sie troche plany posypaly i jeszcze niewiem czy na karty zostane ale przyjade na pewno.....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chlopaki z londka mi i Dawidowi cos wypadlo wyjedziemy wczesniej bo musimy gdzies po drodze jeszcze zachaczyc wiec nie czekajcie na nas spotkamy sie na miejscu......
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
londynczycy to na ktora dokladnie sie umawiamy na tym serwisie na m1???
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja z visa tez nie moglem zabukowac przez neta,trzeba do nich dzwonic.... no i ja tez sie pisze na 2 odiadki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
CWK_S_L_A_Y tym razem powalczymy mam nadzieje ze karty wytrzymaja ...........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w razie W... wezme narzedzia..........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moja niunka juz po korekcie softu bedzie wiec bedzie sie czym pochwalic zobaczymy co tam Dawid z Danielem zdzialaja wiec sie wykresem pochale o ile sprzeglo to wszystko zniesie bo juz po pierwszym chipie jest dosc zmeczone ..............
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez bede z moja pania, Euroczip tez bedzie z zona i mala coreczka........
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja narazie tez odpadam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jeszcze niewiem naraze fuchy robie co tydzien..... a Ty jak masz juz suszarke?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja narazie nie mam szans na wolny czas
-
[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?
a tak zbiera sie moj AFN.......... ale nie mierzylem go jeszcze ile ma od 0 do100,i na chamowni tez nie bylem ;(
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no Dominik widze ze sie w koncu za mody zabierzesz...
-
[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?
no to czekamy na filmik
-
[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?
to co tam masz dlubniete kolego???????
-
[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?
calkiem niezle jak na automata
-
[B5 AFN] V-Max AFN + 216 + program
ja jechalem 215 licznikowe a nawigacja pokazywala 200 ale nie za dlugo bo temperatura oleju po czasie wskoczyla na 120 stopni
-
[B6 AVJ] Splitter
no Dominik to jeszce tylko czipsa Ci zostalo zapodac [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:32_________________________________________________dzwiek fajny ,a jak ci autko na wolnych obrotach chodzi??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
filmik kozacki
-
[ALL] Propozycja dla szukajacych felg
ladnie to wyglada ale nie chcialbym tym po polskich drogach jezdzic :gwizdanie:
-
[ALL] Propozycja dla szukajacych felg
musze powiedziec ze te OZ-ty sa za***iste
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Huan jak tam nasz filmik,bo ja juz sie nie moge doczekac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tylko niech sprzeglo najpierw zmieni