Treść opublikowana przez briano
-
17 " jaki kolor? Biały/Czarny/Grafit
To jeszcze mus jakas glebe konkretna zalozyc:naughty:
-
Czy to koło będzie pasowało?
Jak nie bedziesz pewny pisz podpowiemy, lepiej zapytac niz kupic nie takie
-
Czy będą pasować i jaką opone dobrać?
Te felgi to chyba oryginal audi b7 ?? fajne sa
-
ATP 18" czy będą pasować
Zaraz koledzy napisza ze mozna zalozyc, natomiast ja bym nie zakladal roznych szerokosci felg na jedna os.
-
Codzienne zwykle umycie auta porady.
To u mnie chyba jakies hu.... te myjk bo zawsze wyjda zacieki i niedomycia, chyba ze myjacy d*pa:wink:
-
Moje prace
Piekna robota kolego Ten parooboy natural da rade do jasnej tapicerki? bedzie robil robote?
-
okleina czarny połysk w atrapę
Ja bym na twoim miejscu po prostu oddal do lakiernika. Duzo prosciej.
-
Tuning optyczny b7 troche inaczej
Heh moze byc rozni z racji precyzji skasuje jak za 1 element to zabawa sie skonczy:naughty:
-
Zlocik zimowy
Nie mam quatro zeby sie z wami pobawic Ale checi sa
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
Fajne te emblematy ale cena tez fajna:kwasny:
-
Fiesta 1.4 Tdci bardzo slabo pali
Witam. Pacjent to zony fiesta 1.4 tdci 2008r, problem polega na tym ze jak juz sie ja odpali chociaz raz to kazde nastepne odpalenie pali od strzala, ale jak jest zimny silnik i to nie musi byc przymrozek bo nawet jak bylo plus 5 stopni to strasznie slabo pali trzeba kilka sekund pokrecic zanim zatrybi, a jak juz zatrybi to puszcza niebieskiego kopcia. Po tym jak juz zapali silnik pracuje rowno, nie trzesie silnikiem, rzadna kontrolka sie nie pali, skoro zle palil nawet przy plusoowych temperaturach to raczej swiece zarowe wykluczam, wtryski to by moze telepalo silnikiem, silnik by nie rowno pracowal a to juz jest ok, moze ktorys czujnik temperatury? bede wdzieczny za wszelkie podpowwiedzi
-
Skrzynia djs
Moze to ci pomoze: - [A4 2.8 V6] Jakie przelozenia skrzyni DJS • .: AUDI KLUB POLSKA :. •
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Ja ganiam raczej spokojnie, z ostatnich tysiaca km mam srednie spalanie 6.2l, pol na pol trasa miasto, a tak zeby dynamiczniej pojezdzic to spali 7l. jezdzilem wczesniej skoda octavia 1,9 tdi i srednie na fisie bylo 5,2 jezdzone normalnie nie zapychalem drogi
-
Fabryczne reflektory wilgotne o co kaman?
Posiadam zwykle reflektory w b7, jeżdże od miesiaca autem i do tej pory bylo ok nic sie nie dzialo, od 2 dni od kad pojawily sie przymrozki jeden reflektor zaczal rosiec i to dosc mocno, drugi jak najbardziej ok, oba sa oryginalne audi i zewnetrznie nie sa uszkodzone, nadmienie ze auto trzymam w cieplym garazu wiec moze to z roznicy temperatur, jakies porady jak sie pozbyc tej rosy w srodku??
-
[ALL B7] A4 1.8T S-line
Bardzo ladna sztuka, niech sie dobrze gania, dawaj wiecej fotek zwlaszcza srodka.
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
Super fura, krupnik popijasz w czasie jazdy na odwage??
-
Czy mogę wrzucić szersze opony?
W spalaniu odczujesz malo lub wogole, wizualnie bedzie szezej i minimalnie lepiej bedzie sie trzymac w zakretach, z naciskiem na minimalnie.
-
AUDI A4 B7 AVANT 2007r. 1.9 TDI (BRB)
Oooo od razu lepiej:naughty: Dawaj jeszcze foty srodka i napisz liste wyposazenia, aaaa i gratuluje spalania ja jezdze wolno i mam 6.3l uwazalem za dobry wynik:wink:
-
[B5 ADR] Czym usunąć ślady na siwych plastikach?
Ktory konkretnie apc kolego sa tego 2 str na allegro. Ja mam jasny lekko Zapuszczony srodek w niektorych szczelinach nie da sie doczyscic brudu.
-
Codzienne zwykle umycie auta porady.
Dokladnie to sprawdzone? Ocet nie szkodzi dla lakieru? Ale ten ocet razem z szamponem czy jak??
-
Audi A4 b5
Kawal dobrej roboty, pidziwiam za checi do pracy 3dni Ja po 2h mam dosc
-
Codzienne zwykle umycie auta porady.
Witam, szanowne grono. Chcialby, sie zapytac kolegow jak wyglada powiedzmy co tygodniowe mycie auta, zwlaszcza aut w ciemnym kolorze czarnym itp. Ja wczesniej mialem jasne auta wiec jak umylem to prawie nic nie bylo widac, a teraz po umyciu pozostaja smugi i wogole lakier brzydko sie prezentuje, biore wiec mam takie sprawdzone mleczko do nablyszczania i jade ale jest do bardzo pracohlonne i umycie takie auta z polerka zajmuje mi okolo 2h plus wnetrze. Moze koledzy maja jakis szybszy sprawdzony sposob aby lakier dobrze wygladal? szczotka z miekkim wlosiem, gabka? moze myjnia mechaniczna ale sie jej boje? moze myjki reczne ale jak jest mocno brudne auto to nie daja daja rady. W miescie wogole nie mam jakis sensnych myjek, wiec myje pod domem.
-
Dymione, czarne kierunki w błotnik Parts4Euro.com
Widac to na drugim twoim zdjeciu, i zrobione ze smakiem, nie jest smola, ale lekko przydymione jest spoko, nawet mozna by bylo ciut ciemniej.
-
Kupie zderzak do audi a4 b7 avant.
ale to nie ten dzial Panie, jest do tego dzial Kupie
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
Fajny bialas prezentuje sie super, ale i tak wole czernuchy