Treść opublikowana przez briano
-
[B7 BRB] Prezent pod choinke Phantom Black with pearl & achat inside
Silnik mial byc tylko i wylacznie ten inny nie wchodzil w rachube dlatego ciezko bylo znalezc nie dosc ze wlasnie 1,9, to jeszcze w dobrym stanie i zeby byl doposazony ale sie udalo, zobacze do wiosny jak sie bedzie ganiac bo wczesniej ganialem octavia II to duzo wiecej miejsca w srodku o bagazniku nie wspomne Ale jak sie bedzie dobrze ganiac to jej zafunduje jakiegos wirusa. ---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:23 ---------- A gdzie tam widzisz DRL? Jest poziom świateł w zależności od ładunku/przyczepki i C/LH Koledzy przepraszam za pomylke myslalem ze to drl a co to jest te c/lh?? Nie sa to swiatala do jazdy dziennej? I przy okazji jeszcze jedno pytanie da sie zaprogramowac wlacznik swiatel aby nie wahlowac za kazdy razem tylko,zeby swiatla zapalalybsienz automatu?? Mialem tak w skodzie i bylo to bardzo wygodne.
-
grill rs look
Dawaj foty i mow za ile kupiles
-
[B7 BRB] Prezent pod choinke Phantom Black with pearl & achat inside
Witam. Po ponad 2 miesiacach poszukiwan udalo mi sie w koncu zakupic wymarzona b7 1,9 115KM 2007r. sprowadzona przy pomocy z Belgi, a co za tym idzie bez DPF , z kosmetycznym uszkodzeniem z przodu, i oryginalnym i co najwazniejsze potwierdzonym przebiegiem 189tys. Auto w kolorze Phantom Black z perla a srodek jasny szary Achat. Co do wyposazenia to wg mnie jak na 1,9 to naprawde niezle: -klimatyzacja 2strefowa -grzane fotele -skorzane fotele, kierownica, podlokietnik i reczny -szyba przednia z czujnikiem deszczu i zmierzchu -lusterko fotochromatyczne -8xpoduszka powietrzna -navi rns e -zabudowany wzmacniacz z subwooferem -sterowanie radia z kierownicy -regulacja kierownicy w dwoch plaszczyznach -kolorowy fis -tempomat -fabryczny autoalarm -zestaw glosnomowiacy bluetooth -klimatyzowany schowek -wlacznik auto -felgi aluminiowe oryginaly 16 cali -dekory alu -4 elektryczne szyby -elektrycznie sterowane i podrzewane lusterka (przyciemniane) -parktronic -biale kierunki w reflektorach -C/LH > Coming Leaving Home -fabrycznie brak dpf -fabryczna instalacja po ipoda Chyba to raczej wsio co mi wpadlo w oko. Co do modow to przy okazji malowania zderzaka przedniego pomalowalem ramke grilla od razu pod kolor, a dalej: - nie mam dywanikow wiec mus kupic zamowilem jasne na alledrogo - musze dokupic rolete - musze kupic zimowki i aku - na lato 17 cali - jak sie bedzie dobrze sprawowac to jakis wirus na wiosne I ewentualnie kosmetyka jakas, gdyz autem bede wozil rodzinke i czasem uzywal do pracy. To w sumie tyle, powiem tylko tyle iz to moje pierwsze Audi i jak narazie banan na buzi Jezeli ktos ma jakies sugestie przyjme jak biedny w torbe Zdjecia zrobione dzisiaj tj. w wigilie na szybkiego tabletem Pozdrawiam forumowiczow zyczac Wesolych i rodzinnych swiat. Zmiany -grill pomalowany na czarno -nowe dywaniki gumowe
-
Skrzynia manualna 1,9tdi 115KM zmiana biegow.
Nie jest to sprzeglo bo wiem jakiemsa oznaki jak pada dwumas bo wymienialem w octavi, to samo na wlaczony, i wylaczonym silniku.
-
grill rs look
Ja nie napisalem ze do d*py Co do innosci to masz racje ze indywidualnisc tez jest potrzebna bo swiat bylby nudny, ale ja np. w standardowym grillu pomalowalem ramke grilla chromowana na czarno i wg mnie wyglada spoko, napewno nie jest to s line look , ale robi ronote a koszt znikomy, a co do twoich typow to moze 3 typ ten black?? jaki masz kolor auta??
-
Roletka bagażnika dobor koloru
Wielkie dzieki za pomoc
-
Jakie felgi do mojego auta
Jezeli seryjna zawieszka to nie wiecej ani ,niej jak 17cali powyzej to jak woz drabiniasty
-
[CAPA] czy wejdzie felga 16"?
Jednak powinny pasowac zaczerpanevz innego forum Forum Audi A6 Klub :: Zobacz temat - [ A6 C5] Zimowe stalowe felgi 15" do C5 4.2 ?
-
Ocena felgi 18"
Wiec tymbardziej felgi beda sie dobrze sie prezentowac Na czarnym aucie wszystko lepiej sie prezentuje Wiem bo mam Joke
-
[CAPA] czy wejdzie felga 16"?
Czytalem kudys w necie że wlasnie w b8 przy tarczy 320nie weszla 16 cali z przodu, z tylu bylo ok.
-
Ocena felgi 18"
Bardzo fajny felunek, w jakim kolorze masz auto?
-
17 vs 16 ktore wybrac i jaki komfort?
Rzeczywiscie ale kiszka ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- Ja bym bral 17 jak kupisz dobra nowa opone to bedzie batdzo mala roznica w komforcie a wygladb:naughty:
-
Skrzynia manualna 1,9tdi 115KM zmiana biegow.
Jak u was wchodza biegi, i nie chodzi tu o sama skrzynie tylko wybierak biegow, czy biegi wchodza super lekko i idealnie? Pytam gdyz mam 1,9 tdi 115KM 180tys oryginal przebieg i wydaje mi sie ze zwlaszcza 1 i 2 wchodza ciezej niz pozostale biegi, raczej nie jest to skrzynia bo nie slysze zgrzytu jak by synchronizatora czy walka, tylko po prostu czypuc lekki opor przy wrzucaniu biegow, mialem wczesniej octavie 1,9 i biegi zdecydowanie lepiej wczodzily, da sie cos to podregulowac na linkach czy cos innego??
-
Ktos stosowal cudowne tabletki??
Mozesz cos wiecej npw temacie napisac, jakies wlasne odczucia lub klientow ??
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Kolor masz chyba taki sam jak ja to Phantom black?? co do furki to zwawieszka idealna idzie pojezdzic po polskich drogach i auto zacnie sie prezentuje, felunek zndystansem miodzio, bardzo ladnie, zdesie od rsa stolki recaro i juz niebo inne auto. Prezentuje sie naprawde super zazdroszcze Oczywiscie in plus
-
Blenda na tablice
Czyzbysmy tego samego potrzebowali??? moj watek wczesniejszy http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-126/ramka-grilla-wokol-tablicy-rej-numer-czesci-309049/
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam koledzy, mam na pierwszy montaz zalozony od nowego aku moll 450A i 95Ah strasznie duzy gad jak w ciagniku i patrzylem taki powinien byc, czy to z racji tego ze mam dosyc dobrze doposazone auto sporo elektryki grzane fotele, spryski itp. Czy ma. kupic taki sam czy moze byc 85ah ale z wiekszym orodem rozruchu?? czy najlepiej brac taki sam??
-
grill rs look
Wszystko rzecz gustu, dla mnie to sie nie widzi dla mnie albo zwykly grill albo sline zdesio plus grill ale to koszta. Nie wiem dlaczego ale dla mnie jak tuning to tylko na oryginalnych czesciach, ten gril kojazy mi sie ze wstawianiem siatki za czasow jak tuning tylko raczkowal. Ale to tylko moje zdanie
-
[B7 BLB]Czarne A4 avant NOWE FOTY
Cos blokuje zdjecia za duzo wejsc czy co??
-
Opinia o felgach 17" jakie opony
Koledzy maja racje slaby ten felunek, lepiej dozbierac pare zl i kupic cos sensniejszego.
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
Jak ci sie podoba i nie przeszkadza co ze to laminat to bierz co tu sie rozwodzic za pare zl.
-
zmieniarka do RNS=E
czy 8E0035111 z kazda literka na koncu podejdzie pod rns e??
-
[B7 BKE] Dymienie z rurki bagnetu oleju, korka wlewu oleju, metaliczne cykanie
Chlopie w ilu postach ty o to samo pytasz, rece opadaja
-
[B7 BPW] Grau Avant
Ile zaplaciles za tego rodzinnego dupowoza??
-
[B7 BPW] Grau Avant
Viesslan bardzo, bardzo opis Foty to pizneles takie na sztuke I teraz prosze Cie przemysl bardzo powaznie przyciemnianie tylnych szyb wg mnie tak wyglada bardzo ladnie ja bym odpuscil, a juz chromowane ramki to wogole :facepalm:To mojenp skromne rady na poczatek. I dawaj koniecznie foty srodka ja najbardziej lubie foty srodka bo tam najwiecej patrze na auto.