Treść opublikowana przez Suli
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Miron, nie mam pod ręką zdjęcia, ale Ci opiszę Furka prawie taka sama jak Norbiego tyle, że Avant poza tym, seria bez chipa... ale z pełnym FIS-em bez elektrycznego ustawiania fotela kierowcy... ale w środku mniejszy bałagan puki co No to już masz obraz mojej eSy :polew:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
:nabijasie: Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :polew: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:44 _________________________________________________ Poziu ogłoszenie wisiało, jak mogłes przegapić Nie no, rozumiem nie byłeś zainteresowany :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam zawołać tu jakiegos moda, żeby ci błędy poprawił? :polew: Zaordynować A3 niech wchodzi wyłącznie przez Firefoxa z zainstalowanym słownikiem a jak nie to Jeezu, tyle modów i adminów wkoło, czy ja muszę myśleć za wszystkich :gwizdanie: Chyba, że nie chcecie utraty rozrywki Ale to tak nie krześcijańsku :polew: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:35 _________________________________________________ A tak przy okazji do Norbiego i innych - oto ewidentny dowód na wyższość avanta nad sedanem - w przypadku eSy również :polew:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Uprzejmie zawiadamiam, iż w związku z nie wpłynięciem ofert zgodnych z siw ogłoszenia http://www.a4-klub.pl/smf/letni_zlot_2008_sobieszewo_2931_sierpnia_2008-t32798.0.html;msg462056#msg462056 na Zlot jadę sam Niniejszym proszę o dokonanie korekty na liście i wymazanie "+1" przy moim nicku Zołza weck :polew:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Chyba raczej cholesterol się powoli zaczyna wytrącać Bardziej raczej chodzi o to, że nie ma teraz kto mieszkania ograniać a poza tym tylko dla jednej osoby nie opłaca się gotować :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 21:56 _________________________________________________ A jak myślisz Norbi :?: [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 21:58 _________________________________________________Mi się na prawdę nawigacja popsuła Uchwyt samoprzylepny odpadł :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja może wpadnę jutro - jak zwykle chwię później Może znajdzie się ktoś, kto mi powie czy moje tarcze i kolcki są do roboty czy może tylko elektronika głupieje :gwizdanie:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
O tym warunku nic nie napisałem To zupełnie inna akcja, nie mieszajmy dwóch sytemów walutowych Nie bądźmy PEWEXAMI :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgrabne tyłeczki mają u mnie fory Teraz to już w ogóle padłam z wrażenia :polew: Widzisz Kasia? Masz odpowiedź dlaczego powinnas zakładać tylko mini :polew:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Oj siada, saida... Swoją drogą, ja też znajdę się chyba na poły w podobnej sytuacji Dałem ogłoszenie o naborze a tu żadnych zgłoszeń... :gwizdanie: Czyżbym postawił zbyt wysokie wymagania :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłam na 4 może 5 spotach i u Pożka kilka razy, na lodach ,,u Żółwia". Mieszkam w Radomiu i jak jestem we wtorki w Wawie to czasem zajrzę. Gdyby spoty były np w Jankach to bywałabym częściej, a tak do Janek lecę szybko a potem do Promenady bardzooooooooo długooooooooo Ale chyba nie mieliśmy okazji się poznać Spokojnie Brynia, wyobraź tylko sobie, już niedługo, jak tylko zbudują Trasę Salomea - Wolica, Południową Obwodnicę Warszawy, Trasę Olszynki Grochowskiej, to na spociki bedzie mogła wpadać jedną chwilę ... razem z wnukami :polew: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 22:14 _________________________________________________Trasę Olszynki Grochowskiej, Choć nieco może przesadziłem, tej ostatniej chyba nawet nasze wnuki nie doczekają [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 22:15 _________________________________________________ Będzie co robić na najbliższym spociku
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Nie no Brynia, jeśli rozpatrujemy opcję Ty + Twoja furka w roliczeniu, to się zacznę zastanawiać :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłem - wqrwiłem sie Zadzwoniłem do Szablexu - kobieta powiedziała mi są 4 P0 Rosso z czego 2 dobrym stanie a 2 w BARDZO dobrym Pogadałem chwilę, powiedziałem, że będę o 17.00 Nie ma sprawy, będą czekały Więc pojechałem - cały w skowronkach I co sie okzało :?: Że już ich nie było :!: :ranting1: Przyjechał jakiś szmaciarz jaguarem i wziął wszysko Te odłożone też Rozmawiałem z włascicielem, niestety w następnych transportach będzie ściągał już zimówki Facet przejął sie, powiedział że może mi coś sciagnąć, wręcz nówki, ale niestety, nie juz po tak okazyjnej cenie Jak nie urok to przemarsz bolszewików Ech losie...[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 18:54 _________________________________________________Na dodatek, w trakcie jazdy w korku zapaliła mi się żółta kontrolka zużycia hamulców. Takie kółeczko w przerywanych nawiasach. Słuchajcie, co to dokładnie oznacza :?: bo nie pamiętam Zużyte tarcze czy klocki? Tylko przód czy też tył :?:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Ukciowi oddaj ese...tylko zrób czipa najpierw. Niech sobie chłopak w końcu odpocznie od niej i niech ma przy tym trochę frajdy :gwizdanie: :tongue4: Oddać eSę? Nnno... nie wiem... [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 15:58 _________________________________________________To chyba jednak tylko za naturalną blondynkę :polew: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 15:59 _________________________________________________Brynia - bez urazy :gwizdanie:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Wyobraź sobie, że się takie w realu też trafiają Brynia - dla Ciebie, jestem w stanie uczynić wyjątek i odstąpić od tego jednego warunku Nie wiem tylko co na to Ukcio :gwizdanie: :polew:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Taaa... Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko ogłosić nabór na stanowisko: nawigatora zlotowego :> (z opcją mozliwej zmany i rozrzerzenia zakresu kompetecji) Wymagania: wiek - 22 - 32 lata wysoka, niebieskooka blondynka (naturalna) inteligenta, rozumna, rozsądna trochę szalona Warunek konieczny NIE WQRWIA NA CODZIEŃ Oferty na priva w terminie nieprzekraczalnym do 19 sierpnia br. :> :> :>
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Szkoda ... bo już zaliczkę wpłaciłem (jakby nie było równowartość 2x 0,7) :polew: Poza tym wyglada, że to już na dobre...
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Taaa... a u mnie się zapowiada, że na zlot będę musiał jechać sam Wygląda na to, że zwalnia się jedno miejsce...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie Tyle dobra mogłoby się zmarnować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz, pamiętasz jak rozmawialiśmy o zmianie tylnych opon u mnie na takie same jak przednie? Znalazłem na Allegro dwie ciekawe opcje http://www.allegro.pl/item415217996_pirelli_225_40_18_225_40r18_2szt_o_k_a_z_j_a.html albo http://www.allegro.pl/item414210956_pirelli_p_zero_rosso_7_5_mm_jak_nowe_225_40_18.html Te drugie wyglądają jakby znajomo Moje po niedzielnych jazdach mają taka samą "tareczkę" z tym, że bieżnik ma głębokość 6 mm :> Co o tym sądzicie? Zastanawiam się 1,5 mm bieżnika jest warte 80 zeta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kochani :!: Ja tylko stwierdziłem fakt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oczywiście, że tak - ale tego nie zauważasz , bo przesłaniają to na codzień swoim wysokim poziomem inteligencji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto Ci kapnął? może to nie żywica tylko jakieś zmazy nocne W tym wieku? To chyba synrdrom EBK, zwany przez bardziej doświadczonych życiem EBZ EBK - Ewidenty Brak Kobiety EBZ - Ewidentny Brak Zołzy :polew: [br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 11:09 _________________________________________________ Też tak miałem, zaczęła żyć własnym życiem - w sensie odeszła na dobre Więc wymieniłem ją na nowszy model
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
:polew: Nie no co Ty, na nie wypada :polew: I kto to mówi :nabijasie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszelkie dowodu uwielbienia mile widziane. Począwszy od zachwytów jaki to Klub i wszyscy Forumowicze są zajebiści poprzez indywidualne dowody uwielbienia, a skończywszy na poczęstunku dla całej ekipy :polew: Możesz zabrać też ze sobą jakieś ładne i "fajne" koleżanki Tego dobra nigdy nie za wiele :polew:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
jaka obeznana w temacie :gwizdanie: ----------------------------------------------------- Taaaaa... mnie zycie nauczyło, że nie podskakuje się żadnej kobiecie z Radomia. ŻADNEJ Ba, nawet Huck Norris nie podskakuje żadnej kobiecie z Radomia