Treść opublikowana przez KUBAS2012
-
Siłownia
Może i się nie opłaca, ale jak mi bebech wydymało to trzeba go troszkę skurczyć, bo ręce nogi i klata w miarę okej a brzusio... nie stety Wstyd potem w lato pokazać się bez koszulki
-
Siłownia
I po świętach... Zaraz się zacznie zrzucanie kilogramów po świątecznej wałówie
-
Piłka nożna
pepik ja też tak robię jak widzę co chwilę wyniki meczów lig włoskich hiszpańskich i niemieckich
-
Piłka nożna
Dobry mecz 4 ligi Chwaszczyna Piast Oder Dąbki - Uniwersum Ślizg Pogorzelica Górna Ktoś oglądał ? Co prawda w PPV ale warto było
-
Woda od kierowcy i szum wiatru A4 B5
No to właśnie napisałem lecz nikt tego chyba nie zauważył, Ja mam swoją z 2000 roku więc szumów nie słyszę ale widać ze wasze roczniki są starsze więc i może mają taki defekt ..
-
Panel nawiewiewu i klimatyzacji MAN TGA
Jeździłem TGA ale nie zbyt kojarzę, a nie jest to regulacja nawiewu na boczne szyby ?
-
hokej przód
banan tak wiem, ale wystarczy ponoć zdemontować sam hokej mniej roboty niż demontowanie całego zderzaka Że auto mam obniżone więc przeczekam zimę i na wiosnę wezmę się za robotę
-
Skrzynia Tiptronic ZF5HP19FL/FLA - wymiana oleju , potrzebne części i przydatne linki
Fajnie rozpisane dzięki za pomocne informacje A co do tych zaoszczędzonych 40 zł to korek też trzeba wymienić ? czy tylko samą uszczelkę ?
-
Problem ze skrzynią tiptronic
Okej będę wdzięczny
-
hokej przód
Za wiele nie pomogę ale ostatnio też szukałem tej dokładki bo na samym środku mam pękniętą Szukałem na allegro na tablicy i obdzwoniłem wszystkie szroty w okolicy Szczecina i lipa Albo nie mieli lub sprzedawali z całym zderzakiem, ale polecam Ci przeglądać i wertować Tablicę tam chyba najszybciej coś trafisz
-
Problem ze skrzynią tiptronic
Mówisz że na zimnym tak się najbardziej dzieje, ale u mnie w sumie to tylko na tej dwójce przeciąga, tylko nie jestem pewien teraz czy jak się rozgrzeje to czy nie przestaje, będę musiał po testować ... Co do wymiany oleju nie mam pojęcia autko mam od nie dawna, jest książka i jakieś wpisy poprzedniego właściciela z Polski (chłopka był też na tym forum zalogowany), lecz nic nie widzę o wymianie oleju w skrzyni A jak już lać to jaki olej ? i ile tam go wchodzi ? ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 07:59 ---------- Pomoże ktoś jeszcze w kwestii oleju ? Bo przeglądam forum i co podobny temat to różne rodzaje oleju ... Tak więc jaki olej najlepszy i jaka ilość wchodzi do skrzyni ?
-
B5 Automat Tip, 1,8T 150 km AWT Prosze o POMOC !!!
Szczerze to nie kupił bym auta które jest tak zasrane olejem ...
-
Problem ze skrzynią tiptronic
Auto zakupione nie dawno, Jest mały kłopot ze skrzynią, przeciąga na drugim biegu , nie pokoi mnie to i zarazem wkurza Trójka załącza się koło 2300/obr/min, czasme wyżej a czasem niżej, lecz nie zawsze czasami ciągnie na tym biegu i ciągnie. Wszystkie biegi ogólnie wchodzą normalnie, płynnie nic nie szarpie, redukuje też okej. Tiptronic działa okej można w odpowiednim czasie przełączyć na trójkę i każdy inny bieg. Czy ktoś miał coś podobnego w swojej a4 ? Czy może wystarczy wymienić olej w raz filtrem ? Jeśli tak to jaki olej i ile litrów ? Audi a4 z 2000 roku silnik 1,9 tdi skrzynia 5 biegów tiptronic przebieg 265 tyś km Proszę o szybką poradę Z góry dzięki za pomoc
-
Woda od kierowcy i szum wiatru A4 B5
Szelest wody a zalanie wodą to chyba coś innego ... No chyba że kolega ma mokrą podłogę /// ?
-
renowacja uchwytów w drzwiach
Witam W swoim byłym aucie miałem to samo. Autko Seat Cordoba tak samo schodziła i powycierała się stara farba, więc zdarłem ją do końca lekko zmatowałem i prysnąłem czarnym matem... lecz po pewnym czasie ten czarny mat w miejscu częstego łapania ręką zaczął się świecić, tak jakby powycierał się czy też wypolerował
-
Piłka nożna
Skoro lewy ma dziś grac to może lepiej niech gra na obronie Jak dziś nie pokażą jakiejś sensownej gry i znów dostaną baty to chyba zmienię obywatelstwo
-
kto pomoże mi w uszczelnieniu Audi bo dostaje się woda prosze pilne
Jest podobny temat, swoje auto zakupiłem dwa tygodnie temu i miałem podobny ból, mokra podłoga od strony kierowcy okazało się że jakiś paprok grzebał coś przy kompie i lewej śruby ( która jest w środku obudowy od kompa ) w ogóle nie przykręcił, skutkowało to tym że woda leciała pod kompem i na wszystkie przekaźniki itd
-
fotel kierowcy ciezko ustawic
Nie wiem jak w Audi jest, ale miałem ten kłopot w Seacie Cordobie, była tragedia z przesuwaniem fotela po szynach Okazało się że po szynach fotel porusza się na plastikowych ślizgach i były one już wyrobione, za parę złotych zakupiłem nowe na allegro dodatkowo nasmarowałem szyny smarem i fotele chodziły już o niebo lepiej
-
Piłka nożna
No zawsze trener oberwie, ale z drugiej strony to jest pierwszy mecz Nawałki więc chłop będzie uczył się na błędach i może w końcu stworzy drużynę marzeń
-
Piłka nożna
Ja na miejscu Nawałki posadził bym w meczu z Irlandią lewego na ławce, i zrobił coś z tą nieogarniętą obroną
-
Wymiana maskownicy głośnika przód x2
tak samo jest z tylnymi drzwiami ? bo są maskownice ale przypuszczam że nie ma tam głośników bo nic nie gra ... fabryka nie zakładała w oryginale tylnych głośników ?
-
Demontaż Listwy pod zderzakowej a4 b5
Dzieki Chodzi o przednią listwę, pęknięcie jest na tych pionowych wspornikach i idzie pod spodem tej listwy... Szukałem i nawet obdzwoniełem szroty w Szcezcinie i okolicach, tablica i allegro lipa, jeśli mają to chcą sprzedać z całym zderzakiem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Listwę znalazłem już na tablicy Ciężki temat z tymi częściami, jeden i drugi z podjuch nie posiadają tych listew, poobdzwaniałem większośc firm i szrotów w Szczecinie i nie lipa A listwę z pod zderzaka musze jakoś zdemontowac i dam do plastikarza bo ją tak samo ciężko znaleźć lub jeśli jest to z całym zderzakiem
-
Demontaż Listwy pod zderzakowej a4 b5
Witam Auto zakupione niedawno sporo pracy przy nim mam Mam połamaną listwe pod zderzakiem (spojler, dokładkę ), Szukałem na allegro aby kupić całą lecz jest ciężko, więc postanowiłem dac tą uszkodzona do podklejenia Moje pytanie brzmi jak ściągnąć ją ze zderzaka ? gdzie są mocowania czy bez podnośnika uda mi się to zrobić ? (auto mam obniżone ) Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Witam dzieki za podpowiedzi, najbliżej mam do tych w Podjuchach więc w wolnej chwili podskoczę Dzwoniłem chyba już wszędzie i lipa totalna z tymi częściami, przeleciałem całe allegro i połowe tablicy i wszędzie lipa...