Treść opublikowana przez Booster
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Programowalna procedura Launch Control z fotela kierowcy za pomocą kombinacji pedałów hamulca i sprzęgła https://www.facebook.com/Turboelitapl/videos/vb.485103574869299/915139648532354/?type=2&theater
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Programowalna procedura Launch Control z fotela kierowcy za pomocą kombinacji pedałów hamulca i sprzęgła https://www.facebook.com/Turboelitapl/videos/vb.485103574869299/915139648532354/?type=2&theater
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie powinno być problemu, ale nie wiem czy nie trzeba będzie auta zostawić na kilka godzin
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zjadł bym kebaba
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
nie ma sensu zakuwać, 270-300HP i 380Nm seryjne korby spokojnie znoszą
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
zależy w jakie moce celujesz
-
Audi S5 8T 4.2 V8
jest powłoka kwarcowa, a co weekend nakładam wosk Meguiars dla mnie też było trochę przesadnie, dla tego będzie jak najbliżej serii, z nowości wpadnie ori klapa z RS5
-
Audi S5 8T 4.2 V8
jeszcze jedno foto by Kacper Kopko Czorna morda już jest w przyszłym tygodniu koło
-
Audi S5 8T 4.2 V8
pójdą całe w kolor gunmetal
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Się nie da, to już zboczenie jest powolne przywracanie do seryjnego wyglądu z emblematami chyba dużo lepiej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
srebrne dolne listwy na drzwiach?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ogień to był dzisiaj przy ostatnim teście doładowanie na LC - 1,75bara https://www.facebook.com/Turboelitapl/videos/910454655667520/ https://www.facebook.com/Turboelitapl/videos/910455335667452/
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
dzisiaj powrót z wakacji i od razu warsztat na testy nowego softu i launch control, jest ogień
-
Audi S5 8T 4.2 V8
http://www.tts-performance.co.uk/#!audi-s5/cbcp
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Na 3.0tfsi w coupe mnie nie stać, to raz, a dwa to kwestia dźwięku jaki oddaje v8, bez porównania z v6. W niedalekiej przyszłości jest plan na kompresor Rotrex'a
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Odpowiem krótko : Nie
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Ja czyszczenia nie przeprowadzałem, czy robił to poprzedni właściciel, nie wiem, auto zdrowo się odpycha, za kilka dni go shamujemy i się wszystko okaże
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Niby czego tak mi współczujesz?
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Czyszczenia nie było, auto ma dopiero 70k, w przyszłym tygodniu idzie na hamownie.
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Rodzinny z tego względu, że w rodzinie to tylko ja i żona na szybko foty wnętrza z kalkulatora Z esą na wakacjach
-
Audi S5 8T 4.2 V8
to nie moja fantazja jak wyżej pisałem będzie gunmetal, mniej więcej auto będzie wyglądać tak:
-
Audi S5 8T 4.2 V8
czerwony, jaki dokładnie nie pamiętam
-
Audi S5 8T 4.2 V8
kupiona od kolegi Hortexa z forum A5 musimy się ustawić na spota teraz Jedrex
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Dzięki znaczek wróci na swoje miejsce
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Z racji, że moja Aczwóra stała się dla mnie uciążliwa na dłuższych trasach postanowiłem przesiąść się na rodzinny dupowóz, zapadła decyzja o zakupie Audi S5 silnik 4.2 V8 354KM skrzynia manualna wyposażenie standardowe jak na S5 fotele podgrzewane w pełnej elektryce z pamięcią parktronic przód i tył kierownica multifunkcyjna klimatyzacja 3-strefowa Bang&Olufsen lusterka fotochromatyczne składane czujnik deszczu czujnik zmierzchu skrętne bi-xenony tempomat comming /leaving home itd, itp dużo tego poza tym zderzak przedni RS5 zawieszenie gwintowane Weitec koła 20" z oponami 245/30/20 nawiercane tarcze hamulcowe zimmermann sport wnętrze w led felgi pójdą w kolor gunmetal jedyne czego bardzo mi brakuje to Drive select panoramiczny dach kamera cofania ( w planach ) przyciemniane szyby ( w planach ) tylne lampy LED ( w planach ) MMI 3G ( w planach ) line assist ( w planach ) jeżeli ktoś może podpowiedzieć kto w pomorskim ogarnia powyższe będę wdzięczny Przepraszam, że na chwilę obecną tylko jedna fota i do tego słabej jakości, na pewno w wolnej chwili zrobię profesjonalną sesję, a w dniu wczorajszym zrobiłem mały detailing wnętrza i karoserii kosmetykami Meguiars