Treść opublikowana przez Booster
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wydech jest całkowicie uwolniony
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dostało luzu na wirniku, widać 2,5 bara to za dużo dla tych turbin
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nigdy w życiu Gwarancja na turbosprężarki aftermarket istnieją tylko w teorii
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
co do big turbo to wampir ma rację, albo limiter do góry albo stroker, gt30 wstaje od 4K, a na seryjnym limiterze będzie wypadać z boostu przy zmianie biegów, ja zajechałem kolejną turbinę na dniach montuję nowego GTX'a zobaczymy co warte są te billet cnc wirniki
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ansteel Dariusz Kasiulanis Młodej Polski 11 83-010 Straszyn
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ja downpipe'ów nie spawałem, jeszcze nie doszedłem do tego levelu, Robiła to firma która ma w tym juz doświadczenie, ale widocznie coś pochrzanili z umiejscowieniem tulejki pod pierwszą sondę. Będą musieli poprawić.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Może być na adres z paczki
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Jeżeli chodzi o poprawki niedoskonałości to nie ma najmniejszego problemu, koszt transportu zostanie pokryty w obie strony
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
podjedź do Carstaff'u chłopaki mają taśmę od ręki
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
wszystkie DP dzisiaj rozesłane kurierem, jutro powinny być u was. Co do kolejnej tury, potrzeba by zebrać co najmniej 5 chętnych osób aby utrzymać cenę, jak ktoś jest chętny to niech piszę w tym temacie, później założy się oddzielny
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Miałem na poprzednim setupie 313Hp, wtryski 440cc i regulator 3bar, paliwa nie brakowało, jak chcesz to pakuj 630, paliwa nigdy za wiele
-
Wskaźnik ciśnienia doładowania
wepnij się w przewód od WG
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
żaden problem, wywalasz filtr, wstawiasz zwykły przepływowy, a na końcu listwy montujesz aftermarketowy regulator
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wtryski mogą pracować i przy 6 barach, gorzej z pompą paliwa 440 przy 4 barowym regulatorze dadzą przepływ ponad 500ccm, na 300KM to aż nadto, te 440cc można by spokojnie puścić na regulatorze 3 barowym dzięki czemu pompa będzie miała lżej, a paliwa i tak wystarczy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bardzo dobre wtryski, moim zdaniem lepsze od boschowskich, BTW w jaka moc celujesz ze takie duże chcesz montować?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To zależy czy turbo zmontuję, jak co to najpóźniej kolo 19.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę między 18-19
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W sumie nie wiem, ale będę
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Jak auto ma być do szaleństwa i do cywilnej jazdy to najlepiej 2.7bit. Powiedz kolego jaki masz budżet na te modyfikacje to ja Ci odpowiem na jakie moce wystarczy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na zdjęciach wygląda ładnie, jaki hajs gość sobie życzy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najważniejsze żeby chodził cicho i równo na zimnym i ciepłym, bolączką 1.8t jest łańcuszek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi bardziej pasuje koło 20
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
żeby móc polatać 150pln, tylko trzeba wcześniej się zapisać, a bez latania chyba 35pln
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czołem Pany, 07.02 w sobotę cały dzień będę na obiekcie moto park w Toruniu przy ulicy Bielańskiej, było by bardzo fajnie przy okazji poznać kolegów z okolic Kujawsko-Pomorskiego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:grin: ja chętnie się spoce, akurat w piątek jadę na matarnie około 21 zapakować swojego grata na lawetę i lecę na Toruń