Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Wydech jest całkowicie uwolniony
  2. Dostało luzu na wirniku, widać 2,5 bara to za dużo dla tych turbin
  3. Nigdy w życiu Gwarancja na turbosprężarki aftermarket istnieją tylko w teorii
  4. co do big turbo to wampir ma rację, albo limiter do góry albo stroker, gt30 wstaje od 4K, a na seryjnym limiterze będzie wypadać z boostu przy zmianie biegów, ja zajechałem kolejną turbinę na dniach montuję nowego GTX'a zobaczymy co warte są te billet cnc wirniki
  5. Ansteel Dariusz Kasiulanis Młodej Polski 11 83-010 Straszyn
  6. Ja downpipe'ów nie spawałem, jeszcze nie doszedłem do tego levelu, Robiła to firma która ma w tym juz doświadczenie, ale widocznie coś pochrzanili z umiejscowieniem tulejki pod pierwszą sondę. Będą musieli poprawić.
  7. Może być na adres z paczki
  8. Jeżeli chodzi o poprawki niedoskonałości to nie ma najmniejszego problemu, koszt transportu zostanie pokryty w obie strony
  9. podjedź do Carstaff'u chłopaki mają taśmę od ręki
  10. wszystkie DP dzisiaj rozesłane kurierem, jutro powinny być u was. Co do kolejnej tury, potrzeba by zebrać co najmniej 5 chętnych osób aby utrzymać cenę, jak ktoś jest chętny to niech piszę w tym temacie, później założy się oddzielny
  11. Miałem na poprzednim setupie 313Hp, wtryski 440cc i regulator 3bar, paliwa nie brakowało, jak chcesz to pakuj 630, paliwa nigdy za wiele
  12. wepnij się w przewód od WG
  13. żaden problem, wywalasz filtr, wstawiasz zwykły przepływowy, a na końcu listwy montujesz aftermarketowy regulator
  14. wtryski mogą pracować i przy 6 barach, gorzej z pompą paliwa 440 przy 4 barowym regulatorze dadzą przepływ ponad 500ccm, na 300KM to aż nadto, te 440cc można by spokojnie puścić na regulatorze 3 barowym dzięki czemu pompa będzie miała lżej, a paliwa i tak wystarczy
  15. Bardzo dobre wtryski, moim zdaniem lepsze od boschowskich, BTW w jaka moc celujesz ze takie duże chcesz montować?
  16. To zależy czy turbo zmontuję, jak co to najpóźniej kolo 19.
  17. Ja będę między 18-19
  18. W sumie nie wiem, ale będę
  19. Jak auto ma być do szaleństwa i do cywilnej jazdy to najlepiej 2.7bit. Powiedz kolego jaki masz budżet na te modyfikacje to ja Ci odpowiem na jakie moce wystarczy.
  20. Na zdjęciach wygląda ładnie, jaki hajs gość sobie życzy?
  21. Najważniejsze żeby chodził cicho i równo na zimnym i ciepłym, bolączką 1.8t jest łańcuszek
  22. Mi bardziej pasuje koło 20
  23. żeby móc polatać 150pln, tylko trzeba wcześniej się zapisać, a bez latania chyba 35pln
  24. czołem Pany, 07.02 w sobotę cały dzień będę na obiekcie moto park w Toruniu przy ulicy Bielańskiej, było by bardzo fajnie przy okazji poznać kolegów z okolic Kujawsko-Pomorskiego
  25. :grin: ja chętnie się spoce, akurat w piątek jadę na matarnie około 21 zapakować swojego grata na lawetę i lecę na Toruń

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.