Treść opublikowana przez Booster
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
supersport V12
-
B6 DIVISION
Zapraszam do tematu, może kogoś zainteresuje http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299892-stud-conversion-czyli-przejscie-z-srub-na-szpilki/
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Nowy modzik STUD CONVERSION Więcej info w linku poniżej http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299892-stud-conversion-czyli-przejscie-z-srub-na-szpilki/
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jeszcze nie wie co go czeka
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Przy tej mocy daję ci radę palić kapcia ?? Przy starcie z procedury smaży wszystkie 4 buty
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale tarcza i jarzmo zacisku podejdzie do b6 -bo to przecież 330mm prawda? Inny offset tarczy, do tego elektryczny ręczny i pewnie jeszcze coś czego nie wiem, za to wie Dev, bo na hamulcach zęby zjadł
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na chwilę obecną są opony drogowe, slicki będą na wiosnę to będziemy kombinować z geometrią
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
sory, nie 5% 0,5 stopnia
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
geometria jest zrobiona, 5% negatyw, zdjęcia zawsze mi wychodzą jak bym z tyłu miał pozytyw na tej fotce widać jak faktycznie leży koło
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ET35 + dystans 5mm, jeszcze z 5mm by sie przydało żeby łądnie leżały
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
19x8 opony 225/35
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jak koło na przyszły sezon?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ceny bardzo spoko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na chłopaków z Allmotors też nie można narzekać, ale z tego co pamiętam to zawsze mieli dużo roboty i ciężko się wcisnąć z dnia na dzień, przedzwoń do Roberta z Turboelity 504 600 996, z mojej strony warsztat godny polecenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
muszę się wybrać do MW znowu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to Grzybek już w Allmotors nie robi?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak szukasz w Gdańsku to podjedź do Turboelity na Nowatorów https://www.facebook.com/Turboelitapl btw Wladi w MW chyba Danuś robi, były mechanik AZetów od Olka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co potrzebujesz zrobić?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
nowe turbo na pokładzie, spool w porównaniu do poprzedniego o niebo lepszy, 0,5bara już przy 3kRpm a tu takie 1.8TT Twin Turbo Burbo
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jest zaletą jeżeli robisz auto typowo streetowe, na turbinie bez twinscrolla zrobi się większą moc na takim samym a/r przy trochę gorszym spoolu
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
za dużo boostu, jutro rozbiorę turbo to się dowiem co dokładnie się tam stało, nie jest to ts, twinscroll ma tą zaletę że szybciej wstaje ale zapycha się u góry
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Dojechała nowa turbosprężara z jeszcze wydajniejszym wirnikiem, poprzednią już udało się nam zajechać na ostatnich testach małe pieski też lubią duże turbosprężarki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja jestem za, nie wiem jak inni
-
2.0 TFSI CDNB 180KM nie za duży wzrost ?
silniki nie różnią się niczym poza ECU, wykres faktycznie wcześniej lekko pofalowany w tym samym zakresie, ja zaczął bym i tak od sprawdzenia gruchy
-
2.0 TFSI CDNB 180KM nie za duży wzrost ?
to ten sam silnik co w B7 200KM tylko przydławiony fabrycznie programem, w tych silnikach samym softem robi się z 200 ponad 240KM, ale Nm to ci dopieprzył za dużo, jakie masz doładowanie? bo te fale na wykresie najprawdopodobniej są spowodowane overboostem na wg