Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. supersport V12
  2. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapraszam do tematu, może kogoś zainteresuje http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299892-stud-conversion-czyli-przejscie-z-srub-na-szpilki/
  3. Nowy modzik STUD CONVERSION Więcej info w linku poniżej http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299892-stud-conversion-czyli-przejscie-z-srub-na-szpilki/
  4. jeszcze nie wie co go czeka
  5. Przy tej mocy daję ci radę palić kapcia ?? Przy starcie z procedury smaży wszystkie 4 buty
  6. Ale tarcza i jarzmo zacisku podejdzie do b6 -bo to przecież 330mm prawda? Inny offset tarczy, do tego elektryczny ręczny i pewnie jeszcze coś czego nie wiem, za to wie Dev, bo na hamulcach zęby zjadł
  7. na chwilę obecną są opony drogowe, slicki będą na wiosnę to będziemy kombinować z geometrią
  8. sory, nie 5% 0,5 stopnia
  9. geometria jest zrobiona, 5% negatyw, zdjęcia zawsze mi wychodzą jak bym z tyłu miał pozytyw na tej fotce widać jak faktycznie leży koło
  10. ET35 + dystans 5mm, jeszcze z 5mm by sie przydało żeby łądnie leżały
  11. jak koło na przyszły sezon?
  12. ceny bardzo spoko
  13. na chłopaków z Allmotors też nie można narzekać, ale z tego co pamiętam to zawsze mieli dużo roboty i ciężko się wcisnąć z dnia na dzień, przedzwoń do Roberta z Turboelity 504 600 996, z mojej strony warsztat godny polecenia
  14. muszę się wybrać do MW znowu
  15. to Grzybek już w Allmotors nie robi?
  16. jak szukasz w Gdańsku to podjedź do Turboelity na Nowatorów https://www.facebook.com/Turboelitapl btw Wladi w MW chyba Danuś robi, były mechanik AZetów od Olka
  17. A co potrzebujesz zrobić?
  18. nowe turbo na pokładzie, spool w porównaniu do poprzedniego o niebo lepszy, 0,5bara już przy 3kRpm a tu takie 1.8TT Twin Turbo Burbo
  19. jest zaletą jeżeli robisz auto typowo streetowe, na turbinie bez twinscrolla zrobi się większą moc na takim samym a/r przy trochę gorszym spoolu
  20. za dużo boostu, jutro rozbiorę turbo to się dowiem co dokładnie się tam stało, nie jest to ts, twinscroll ma tą zaletę że szybciej wstaje ale zapycha się u góry
  21. Dojechała nowa turbosprężara z jeszcze wydajniejszym wirnikiem, poprzednią już udało się nam zajechać na ostatnich testach małe pieski też lubią duże turbosprężarki
  22. ja jestem za, nie wiem jak inni
  23. silniki nie różnią się niczym poza ECU, wykres faktycznie wcześniej lekko pofalowany w tym samym zakresie, ja zaczął bym i tak od sprawdzenia gruchy
  24. to ten sam silnik co w B7 200KM tylko przydławiony fabrycznie programem, w tych silnikach samym softem robi się z 200 ponad 240KM, ale Nm to ci dopieprzył za dużo, jakie masz doładowanie? bo te fale na wykresie najprawdopodobniej są spowodowane overboostem na wg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.