Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. mam nadzieje, że uda się to ogarnąć. Wpadnij na spoty do 3Miasta na spota pochwalić się furą
  2. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ani dystanse, ani felgi, ani opony nie muszą być identyczne. Drugi sezon latam na 9" + 225/35-19 i 10" + 255/30-19. Zrobiłem tak 12000 może 15000km i nic się nie dzieje. no ale jakby policzyć obwody...to są inne ? 4,5mm różnicy na obwodzie, dla dyferencjału to nie robi kłopotu
  3. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    opony mogą być różnych rozmiarów, ważne żeby tolerancja była jak kolega wyżej pisze tu można przeliczyć rozmiary: http://magazynauto.interia.pl/kalkulatory/kalkulator-opon
  4. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma wpływu, ważne aby zachować obwód koła
  5. do góry w stronę bagażnika, w środku od strony kierowcy w bagażniku zdejmij boczek, powinien tam być zawór sterujący podciśnieniami. widać poprzedni właściciel w jakimś celu zwalał wydech i zrobił to na odpierdziel.
  6. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tu masz jeszcze jeden http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/
  7. http://www.racelogic.co.uk/Store/products.php?product=PerformanceBox-%252d-01 są dystrybutorzy w PL ale najtańsza wersja kosztuje ponad 2200pln
  8. treningi mam o 18.30 w każdy wtorek :/
  9. W końcu doszedł do mnie RL czas na porządne i dokładne testy
  10. http://a4-klub.pl/index.php?/user/44459-lukasz92/
  11. rozumiem że problem jest w momencie wjechania na rolki na hamowni?
  12. siadła taka sama jak była, narazie nie ma czasu na testy różnych skrzyń. tą co padła oddam do Świątka do pokombinowania. Jedyne co mogę zdradzić na chwilę obecną to, że szykujemy profi Promo filmik
  13. skrzynia zmieniona, jutro potestujemy. W planach jest aby zaliczyć wszystkie rundy GP Polski na ćwiarę
  14. odpinaj po kolei cewki, wyjęcie sprawnej spowoduje pogorszenie pracy silnika na jałowym, przy wyjęciu trefnej nie zauważysz różnicy w pracy silnika
  15. grucha to zawór http://forums.fourtitude.com/showthread.php?3467723-B6-exhaust-flap-mod
  16. rurki nie mają wisieć, trzeba je podłączyć do zaworków, klapy otwierają się pod ciśnieniem na wyższych obrotach, wydech wtedy się uwalnia i głośniej gada, popryskaj zastałą klapę wd40 i spróbuj ją rozruszać
  17. klima swoją drogą, nieszczelna lub nienabita, ale wracają do głównego wątku to najprawdopodobniej uszczela pod głowicą
  18. dodałem trochę info na temat strokera
  19. przy redukcji z czwórki, tryby trzeciego biegu się posypały w drobny mak
  20. Dzisiaj uwaliłem skrzynię biegów, także z nowym wykresem trzeba będzie poczekać
  21. no nie, Łepski teraz bana załapał Pany co z wami?
  22. Bieniek, łobuzie za co ostrzeżenie dostałeś ?
  23. tu masz wtryski P&P w dobrej cenie http://www.racingforum.pl/S-Wtryski-360ccm-Saab-4szt-t126387.html
  24. to będzie dzisiaj ktoś czy nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.