Treść opublikowana przez Booster
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
biegi: 2-3-4 na strzelanie z procedury szkoda mi sprzęgła bo pomimo spiekowej tarczy i mocnego docisku od Radzikowskiego już nie trzyma dobrze, muszę pomyśleć nad sprzęgłem do 600-700Nm tylko jakie? Dwutarczowe?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ten droższy do b5 jest w całości z giętych rur, a nie w kawałkach z silikonowymi łącznikami.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Była Gt3071, jest Gt3082R, będzie Gtx3582R
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na chwilę obecną mamy zmierzone 513HP na etanolu, jeszcze przed uwolnieniem wydechu, więc powinno być teraz koło 550, na montaż czekają jeszcze ostre wałki od Integrated Engineering, które wg producenta powinny dać przyrost około 100HP turbo Garretta GTX3582R do 700HP, ale najpierw trzeba zmienić sprzęgło bo już przy tym setupie wymięka, odcięcie jest 7800, ostatecznie będzie 8000, zegary mi nie przeszkadzają.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Sam spool jest dużo lepszy, bo turbo jest na podwójnych kulkach, poprzednia sprężara była na ślizgach spool był gorszy, ale była mniejsza i szybciej wstawała.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie mam, z zestawami do b5 jest problem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bo miałem go w rękach, kupiony na fmic.pl
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
krótki filmik z przyśpieszenia, bez flatshifta paliwo PB98 doładowanie 1.6bara ( około 420HP )
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ten zestaw składa się z chłodnicy i kilku zwykłych łączników, kolanek i rur silikonowych i aluminiowych, dodatkowo nie posiada flanszy MAP sensora.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
trzeba się na spota ustawić pierw
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
dobre
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
to my się wtedy ścigaliśmy? jadąc do galerii nawet 5Krpm nie przekraczałem, a powyżej tych obrotów dopiero auto mi jedzie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
nowa procedura startu przy 5500rpm 1,2bara smaży opony i ukręca półosie trzeba jeszcze dopracować zmianę biegów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
DP są z kwasówki, w zestawie jest komplet nowych uszczelek i śrub, jak chcesz po taniości to pewnie jakiś tłumikarz zrobi ci to ze stali węglowej, pod sondę wystarczy wspawać nakrętkę M18x1,5
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Akcja juz dawno się skończyła, jak znajdziesz 5 chętnych na dp to mogę ogarnąć za 350zł + 50zł za emulator
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to kawał drogi, opłaca ci się jechać?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
podziemny parking galerii Przymorze, skąd jesteś? Słupsk?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spotykamy się na podziemnym parkingu matarni ( pod Ikeą ) sektor B6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę o 19.30 na Matarni, mam nadzieje ze pogoda mnie nie zaskoczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam tylko nadzieję, że nie będzie śniegiem nakurwiać bo nie mam zimówek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z tego co wiem wiara się zbiera co miesiąc ( każdy pierwszy czwartek )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co? 19.30 na Matarni i lecimy na Przymorze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzisiaj jest spot Pomorskiego klubu audi w galerii Przymorze o 20 jedziemy do nich?
-
B6 DIVISION
Panowie, do kogo w klubie uderzyć z nr VIN żeby sprawdzić auto? chodzi o VIN: WAUZZZ8t78A005795
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zajechałem na chwile do Olka ale nikogo nie było, Olo zresztą chwile po 13 zawinął się do domu.