Treść opublikowana przez Booster
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
seryjna przepływka ma 2,75" czyli niecałe 70mm taką redukcję potrzebujesz http://fmic.pl/kolanka-redukcyjne-90-/244-kolanko-redukcyjne-90-51-57mm.html
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
A przepływka seria czy 76mm? Jak seria to tylko kolanko redukcyjne z fmic.pl
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
z jaką średnicą montażu masz? 80 czy 100mm
-
Chiptuning Pomorze - opinie
czy oby na pewno?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
głowicy nie ruszasz przy strokerze i każda się nada, ale szeroki kanał w każdym przypadku jest lepszy, trzeba pamiętać też o kolektorze ssącym na szerokim kanale pod głowicę, głowica w ADR jest identyczna jak w AEB
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ogarną
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ale spotkać się na Ułężu można u mine pompa delikatnie bzyczy, coś jak seria tylko bardziej ją słychać, jakich rozmiarów kruciec masz na wyjściu z pompy na listwę?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
będzie trzeba się spotkać i sprawdzić jak to jeździ, u mnie 044 też pracuje głośniej od serii ale nie jakoś przesadnie żeby dodatkowo wyciszać, no ale pompę mam w bagażniku, będę 27.09 na Ułężu to można by zrobić spota
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na początek 7600, jak przyjdą wałki schricka to przesuniemy na 8K
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Na rolkach jeszcze nie był, musimy go dostroić, może za tydzień go shamujemy
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Elektroniczny kontroler doładowania, musiałem zakupić bo ma map sensor do 3bar, a seryjny tylko do 1.8bar, dodatkowo ma mnóstwo funkcji sterowania turbosprężarki. Dzisiaj zrobiliśmy małe testy i jestem w szoku co to turbo potrafi, wstaje przy 3krpm, pół bara jest już przy 3400, a 2 bary przy 4200
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na 6-cio łapkowym spieku jeszcze w miarę streetowo zachowuje się auto BTW taka zabaweczka dzisiaj do mnie doleciała
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja mam N75 z RS2 do sprzedania, ale tak jak Wampir piszę seryjny daję radę, no chyba że twój seryjny jest wykończony to w takim wypadku można się pokusić o ten z końcówką "K"
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Na jakiej podstawie tak sądzisz ,jakieś przykłady , konkrety, coś co bliżej . Pamiętam akcję kilka dobrych lat temu, VTech robiło soft, typowy gotowiec, w nowiutkim A4 B8, chyba 3.0tdi. w późnych godzinach popołudniowych, nie wiem która to była godzina, ale było już ciemno, pracownicy VTech zabrali auto na przejażdżkę, niby nic nienormalnego, ale VTech ma hamownię stacjonarną i nie mają potrzeby latania po ulicach, poza tym klient nie wyraził zgody i nikt go nie poinformował, że będą testować jego auto w warunkach drogowych. Suma sumarum VTech rozpierdoliło A4 lecąc około 160km/h, nie wiem jak ostatecznie sprawa się zakończyła, ale nie poczuwali się do winy i wypieli się na klienta zostawiając go z kompletnie skasowanym autem które kilka miesięcy wcześniej wyjechało pachnące z salonu.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://vrservice.pl/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
musisz przedzwonić i zapytać, adr napewno będzie lepszy bo jest na szerokim, do głowicy trzeba też przeportować kolektory
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
VR Service
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Robert się tym zajął
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
90% sinika jest nowe, popychacze też
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
już nie klepie, pierwsze kilka sekund musiał pochodzić jak diesel, zanim oliwa wszędzie dotarła, poza tym silnik jest luźno spasowany i napewno w mroźne dni będzie poklepywał zaraz po odpaleniu
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
pierwsze palenie https://www.facebook.com/photo.php?v=745572632155724
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
żeliwne są nie do zajechania, jedynie co to warto zrobić porting bo odlewy nie są zbyt dokładnie wykonane
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
słabe spawy, testowałem ten kolektor u siebie, po kilku dniach od naprężeń puściły spawy w kilku miejscach, poza tym to kolektor T3, tak jak pisałem, kilka firm w Polsce jest w stanie wykonać kolektor do 1.8t pod TD04/05 ale to koszta około 1500zł
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
HKS super power flow
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie ma dedykowanych kolektorów do 1.8t pod TD04 trzeba zlecić wykonanie takiego, koszta to około 1500pln