Treść opublikowana przez Booster
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jest pierwszy krótki filmik i pierwsze kreski, jeszcze jest sporo do poprawy i ugrania kreseczki
-
Chiptuning Pomorze - opinie
jak jeździłem do nich kilka lat temu to na 3 pomiary każdy był inny, słabo ogarniali temat, teraz coraz więcej ludzi zaczyna ich chwalić, pod względem dokładności pomiarów i jakiegoś tam chiptuningu, ja osobiście mam do nich uraz i raczej nigdy tam już się nie pokażę
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Kupili od nich hamownię i są zobowiązani, ja od początku pisałem o V-Tech, prosiłeś o hamownię Inercyjną 4x4 to ci podesłałem
-
Chiptuning Pomorze - opinie
no i? Strefa Tuningu to nie V-Tech
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Dziwne rzeczy piszesz kolego, najwyraźniej nigdy nie byłeś w V-Techu skoro piszesz, że nie ma 4x4 i zapewne pomyliłeś V-Tech ze Strefą Tuningu, V-Tech jest w Kosakowie tak na przyszłość http://www.vtechpomorze.pl/ceny.html
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Tu akurat bym się kłócił i napisał zupełnie odwrotnie, Robert z Turboelity spędza średnio przy jednym aucie cały dzień pisząc program, nigdy nie zdarzyło się aby wgrywał gotowce!
-
Chiptuning Pomorze - opinie
V-Tech ma inercje, a Comp Sport w Żukczynie ma obciążeniówkę MAHA, jeżeli uważasz że hamownia inercyjna jest bardziej miarodajna od obciążeniowej to jesteś w ogromnym błędzie. Chcesz mieć najdokładniejszy pomiar mocy swojego auta, to podjedź do Roberta z Turboelita.pl, załoy Dynometa, usiądziesz za kierownicą, pojedziecie na autostradę, zrobicie kilka przejazdów na 3 i 4 biegu do końca i po problemie
-
Chiptuning Pomorze - opinie
jak brakuje porządnej hamowni 4x4 w 3mieście? jest jedna inercyjna, jest druga obciążeniowa i każdy tuner ma Dynometa to jaką ty potrzebujesz hamownię do zmierzenia swojego auta?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
nie będzie za duży dla tej sprężarki?
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
a co ma być? jak chcesz takiego DP do TFSI to ostatni gwizdek
-
Chiptuning Pomorze - opinie
hamownie stacjonarną 4x4 ma jedynie V-Tech, ale oni nie są godni polecenia, większość tunerów mierzy auta hamownią drogową "Dynomet"
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jestem wpisany ale nie wiem czy auto będzie 100% gotowe do 1/4
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
zrobimy w tym tygodniu, auto już wystrojone może jeszcze dziś wieczorem będzie wykres
-
Chiptuning Pomorze - opinie
w sumie to się nie dziwię, hamownia trochę na zadupiu i mało kto potrafi tam trafić, do tego obciążeniowa robi dużo hałasu, a w okolicy domki jednorodzinne
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Compoty mają hamownię MAHA 4x4 w Żukczynie koło łęgowa Trójmiasto ul.Gdańska 3 83-031 Żukczyn +48 510 058 825 [email protected]
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
żaden problem, mogę załatwić za 390pln + kw
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
przy tak grubym projekcie bez problemów niestety się nie obyło, po pierwszych kilometrach kilka wycieków oleju, pęknięta miska olejowa, nagięta osłona koła zamachowego, zerwany V-band, wczoraj lekki wyciek paliwa, ale już wszystko mamy ogarnięte, podokręcane i wyhuhane. W ten weekend pierwsze poważne testy i sprawdzenie na 1/4 z pro pomiarem
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
dp pod k03 ma coś koło pół metra i do tego 2,5" customowe zawsze są większe, mój też ma 1,5 metra
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Gregor zapewne nie wyciągnął całej mocy z setupu ze względu na wysoką temperaturę w dolocie, jak będzie chłodniej to można jeszcze sporo dokoksować
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
flat shift nie ma większego wpływu na turbiny, bardziej po d*pie dostają od LC po za tym FS nie trzeba używać na co dzień
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
idzie jak dziki przydał by się jeszcze flat shift
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
to pomyśl nad centralnym bo latem w dolocie na seryjnym pewnie masz z 60-70c
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
to nie wolnossak, IC i tak schłodzi powietrze
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
no i spoko ten stary ori dolot do puchy możesz wywalić bo tylko miejsce zajmuje
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
to pozostaje jeszcze 45' http://fmic.pl/kolanka-redukcyjne-45-/237-kolanko-redukcyjne-45-50-60mm.html albo coś samemu wyrezać