Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. szybki nie jest ale za to zdecydowanie dobrze się trzyma na równi pochyłej
  2. nowy nabytek, a nie nowe opony:wink: na chwilę obecną nie stać mnie na wydatek 1600pln za jedną oponę ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- a tak dla offtopa, moje nowe quattro:grin:
  3. narazie zostaje seria o wał i podpory się nie martwię, ale wzmocnione przeguby na wszelki wypadek już mam zamówione w jaki sposb wzmocinsz przeguby? od czego zastosujesz?? wzmocnieniem przegubów zajęła się firma Motomax z Torunia, ogarnięci w temacie. a silnik na razie stoi i czeka na nowe części, regulowane kółko Inegrated Ingineering i uszczela odprężająca pod głowice, stwierdziliśmy że odprężenie tłokami Wossnera do 8,5:1 to za mało i lecimy do 7,5:1 finalnie silnik będzie wyglądał mniej więcej tak: a pracował mam nadzieje jeszcze lepiej:wink:
  4. jeżeli promocja się jeszcze nie skończyła to 600pln
  5. ngk bkr7e są stopień zimniejsze, nadają się do 2.7bit i mocno wysilonych 1.8t do serii 1.8t bkr6e lub platynowane pfr6q
  6. będzie, jeszcze mam kilka stron info, ale nie mam czasu tego przepisać, muszę się ze swoim autem ogarnąć i coś wrzucę
  7. narazie zostaje seria o wał i podpory się nie martwię, ale wzmocnione przeguby na wszelki wypadek już mam zamówione
  8. silnik poskładany, trzeba wyspawać nowy kolektor, downpipe i można stroić, być może na 17.05 będą pierwsze testy
  9. myśl jak uważasz, ale nie mąć innym w głowie że można włożyć większą suszarkę i nie strojąc tego latać bez obaw o silnik, uwierz mi że widziałem logi 1.8t wzdłużnych i poprzecznych z K04 bez strojenia i cofało zapłonami po 10-12 stopni bo było ubogo
  10. my nie prowadzimy tematu o dętkach tylko o turbosprężarkach, padło pytanie dlaczego przy 1bar z K04 będzie więcej mocy niż przy 1bar z K03
  11. nie tylko, patrzycie tylko na stronę zimną turbiny, gorąca też ma ogromne znaczenie, przy większej sprężarce mamy mniejszą restrykcję wydechu, szybciej pozbywamy się spalin, dzięki czemu więcej powietrza możemy wtłoczyć i tak o to przy tym samym ciśnieniu większe turbo wygeneruje większą moc. Dziękuję
  12. Rozwiń mysl, bo nie bardzo lapie... No właśnie też nie bardzo rozumiem. 0,5bara to 0,5bara, możemy oczywiście zastanawiać się ile jest tlenu przy tym ciśnieniu, ale to zależne jest od temperatury w dolocie. Rozumiałbym też gdyby chodziło o przebieg tego doładowania - szybciej wstaje, dłużej trzyma bo jest inna charakterystyka turbiny. dokładnie ciśnienie pozostanie takie samo, ale zwiększy się jego masa, większa turbosprężarka = większa ilość powietrza w moim starym setupie na GT30 i doładowaniu 1,3bara silnik wygenerował ponad 300KM, spróbuj zrobić przy takim samym doładowaniu na K03 podobną moc:wink:
  13. stalowy tip od seryjnego gumowego różni się tylko tym że jest dożywotny i nie tłumi dźwięku DV
  14. z B6 jest sztywniejsza
  15. są letnie w dobrym stanie
  16. podjedź do mnie to użyczę ci moje OZety, ale max do 15 maja bo będę na nie slicki naciągał
  17. zostawiłem, przy rozdzielczości HD nie rzuca się w oczy
  18. nie masz co panikować, 1 wypalony piksel to nic nadzwyczajnego, u mnie w samsungu od nowości jest 1 trafiony
  19. przy odłączonym n75 ten najdłuższy który jest puszczony w dolot powinien trzymać ciśnienie, jak co to mam 1 używaną ori sprawną N75 z 1.8t i 1 nową ori N75 z RS2
  20. GREGOR, świetny wynik u mnie Nm podobnie był rozłożony i nowe seryjne sprzęgło pożyło 2 dni, http://imageshack.us/a/img221/3732/wykresj.jpg tam jest tylko 288mm
  21. sprawdzaliśmy wydajność wtrysków z BEX-a i mają 290ccm przy 3, Bex ma seryjnie 4 barowy regulator więc ich wydajność jest określona na 320cc. Seryjne wtryski AVJ czy BFB mają wydajność 250cc przy 3 a 280cc przy 4 barach,
  22. tu macie przydatną stronkę z wtryskami Club G40 - The Polo G40 Owners Club UK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.