Treść opublikowana przez Booster
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
raczej:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
szybki nie jest ale za to zdecydowanie dobrze się trzyma na równi pochyłej
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
nowy nabytek, a nie nowe opony:wink: na chwilę obecną nie stać mnie na wydatek 1600pln za jedną oponę ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- a tak dla offtopa, moje nowe quattro:grin:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
narazie zostaje seria o wał i podpory się nie martwię, ale wzmocnione przeguby na wszelki wypadek już mam zamówione w jaki sposb wzmocinsz przeguby? od czego zastosujesz?? wzmocnieniem przegubów zajęła się firma Motomax z Torunia, ogarnięci w temacie. a silnik na razie stoi i czeka na nowe części, regulowane kółko Inegrated Ingineering i uszczela odprężająca pod głowice, stwierdziliśmy że odprężenie tłokami Wossnera do 8,5:1 to za mało i lecimy do 7,5:1 finalnie silnik będzie wyglądał mniej więcej tak: a pracował mam nadzieje jeszcze lepiej:wink:
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
jeżeli promocja się jeszcze nie skończyła to 600pln
-
Jakie świece do a4 b6 1.8 T 150 km quattro oraz cewki zapłonowe??doradzi ktos??
ngk bkr7e są stopień zimniejsze, nadają się do 2.7bit i mocno wysilonych 1.8t do serii 1.8t bkr6e lub platynowane pfr6q
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
będzie, jeszcze mam kilka stron info, ale nie mam czasu tego przepisać, muszę się ze swoim autem ogarnąć i coś wrzucę
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
narazie zostaje seria o wał i podpory się nie martwię, ale wzmocnione przeguby na wszelki wypadek już mam zamówione
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
silnik poskładany, trzeba wyspawać nowy kolektor, downpipe i można stroić, być może na 17.05 będą pierwsze testy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
myśl jak uważasz, ale nie mąć innym w głowie że można włożyć większą suszarkę i nie strojąc tego latać bez obaw o silnik, uwierz mi że widziałem logi 1.8t wzdłużnych i poprzecznych z K04 bez strojenia i cofało zapłonami po 10-12 stopni bo było ubogo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
my nie prowadzimy tematu o dętkach tylko o turbosprężarkach, padło pytanie dlaczego przy 1bar z K04 będzie więcej mocy niż przy 1bar z K03
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie tylko, patrzycie tylko na stronę zimną turbiny, gorąca też ma ogromne znaczenie, przy większej sprężarce mamy mniejszą restrykcję wydechu, szybciej pozbywamy się spalin, dzięki czemu więcej powietrza możemy wtłoczyć i tak o to przy tym samym ciśnieniu większe turbo wygeneruje większą moc. Dziękuję
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Rozwiń mysl, bo nie bardzo lapie... No właśnie też nie bardzo rozumiem. 0,5bara to 0,5bara, możemy oczywiście zastanawiać się ile jest tlenu przy tym ciśnieniu, ale to zależne jest od temperatury w dolocie. Rozumiałbym też gdyby chodziło o przebieg tego doładowania - szybciej wstaje, dłużej trzyma bo jest inna charakterystyka turbiny. dokładnie ciśnienie pozostanie takie samo, ale zwiększy się jego masa, większa turbosprężarka = większa ilość powietrza w moim starym setupie na GT30 i doładowaniu 1,3bara silnik wygenerował ponad 300KM, spróbuj zrobić przy takim samym doładowaniu na K03 podobną moc:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
stalowy tip od seryjnego gumowego różni się tylko tym że jest dożywotny i nie tłumi dźwięku DV- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z B6 jest sztywniejsza- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
są letnie w dobrym stanie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
podjedź do mnie to użyczę ci moje OZety, ale max do 15 maja bo będę na nie slicki naciągał- czerwona kropka na LCD
zostawiłem, przy rozdzielczości HD nie rzuca się w oczy- czerwona kropka na LCD
nie masz co panikować, 1 wypalony piksel to nic nadzwyczajnego, u mnie w samsungu od nowości jest 1 trafiony- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przy odłączonym n75 ten najdłuższy który jest puszczony w dolot powinien trzymać ciśnienie, jak co to mam 1 używaną ori sprawną N75 z 1.8t i 1 nową ori N75 z RS2- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
missclick:decayed:- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
GREGOR, świetny wynik u mnie Nm podobnie był rozłożony i nowe seryjne sprzęgło pożyło 2 dni, http://imageshack.us/a/img221/3732/wykresj.jpg tam jest tylko 288mm- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sprawdzaliśmy wydajność wtrysków z BEX-a i mają 290ccm przy 3, Bex ma seryjnie 4 barowy regulator więc ich wydajność jest określona na 320cc. Seryjne wtryski AVJ czy BFB mają wydajność 250cc przy 3 a 280cc przy 4 barach,- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tu macie przydatną stronkę z wtryskami Club G40 - The Polo G40 Owners Club UK - [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi