Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    turboelita dopiero zrobi swoje new killer in progres:decayed:
  2. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema z rana, jak by ktoś chciał robić mocne 1.8t to mam kit na handel:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/turbo-kit-1-8t-moce-300hp-322143/
  3. Z 2.7BiT nie będzie całej zabawy, jeździ już dużo mocnych 2.7BiT po drogach, a chcę zrobić jedno z najmocniejszych 1.8t
  4. albo grubo albo wcale:decayed:
  5. zjechały ostatnie graty, zdecydowaliśmy się na sprężarę HKS GT3082R AR/.63 na kulkach:decayed: potencjał do 650HP miał być GTX35 ale ktoś był szybszy Wtryski Siemens Deka 850cc/3bar, ustawimy na 4 bary i będzie ponad 1000cc o rozrząd zadba kewlarowy pasek Gates Racing 300% mocniejszy w stosunku do serii
  6. ile za takiego ładnego barana sobie wołasz ??
  7. wałki ADR-a zdają egzamin przy dużych turbosprężarkach GT28, GT30 itp. aby utrzymać pełny boost do samego końca
  8. ktoś jeździł na ujowym oleju i niezbyt często zmieniał, zwal pokrywe zaworów i zobacz jak tam się sprawy mają
  9. Wczoraj rozważaliśmy jeszcze jedną opcję i stanęło na tym że auto będzie strojone na nowej turbinie: Garret GTX35 i zrobimy 2 mapy paliwa, drogową pod pb98 i torową pod E85. Dojdzie jeszcze trochę gratów, ale po konsultacjach z GTO na etanolu i tym setupie można zrobić 600KM+
  10. tydzień temu pisałem do gościa PW, na forum się logował, zero odzewu. Widać że totalnie ma wyje..ne na wszystkich i gratów nie chce oddać, złodziej i tyle w temacie.
  11. tu masz pod T3 Kolektor wydechowy turbo AUDI SEAT SKODA VW 1.8T (4037790286) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. prosta sprawa, rozstaw praktycznie taki sam jak w T3, robisz flansze 5mm - coś w ten deseń: http://www.atpturbo.com/mm5/graphics/00000001/Catalog%20Images/Flanges/Steel/ATP-FLS-051_450.jpg od strony kolektora dajesz uszczelkę T3, a od strony turbo uszczelkę TD04, otwory montażowe flanszy turbo wystarczy powiększyć o 1mm
  13. zmieścisz bez problemu, pokaż zdjęcie flanszy do kolektora tej turbiny
  14. letni setup, w tym sezonie modny złoty:decayed: ostatnie foto przed odstawieniem na dłuższy czas do warsztatu na grube mody
  15. masz taką na sprzedaż?
  16. do tej pory najmocniejsze o jakim mi wiadomo zrobił Colo w B5 - 417KM
  17. były plany z 2.7t RS4, ale stwierdziłem że już za dużo B6 z 2.7 się porobiło i będę dalej męczył 1.8t, jest szansa zrobić najmocniejsze A4 1.8t w Polsce i to może jeszcze w przyszłym miesiącu
  18. czyli została w klubie:wink:
  19. jaki model i jak to się ma do montażu w baku?
  20. duże te wtryski jak na K03, rób hybrydę, pakuj wtryski i na program bo szkoda podwójnej roboty:wink: adaptery dostaniesz od ręki u Sida powodzenia w modach
  21. Panowie, chcę zrobić wydajniejszy układ paliwowy, w tej chwili mam seryjną pompę w baku i Boscha 044 zewnętrznie, jest plan żeby zastąpić serie Boschem 040 ale ona nie wejdzie w ori kosz, coś mi świta że 040 wchodzi P&P w kosz od audi 200 i lekkim przyrezaniu wpada do baku, chyba Thom4s swojego czasu jak miał GTRS-a to zrobił taki mod
  22. te foty są poglądowe, kanały wyportowane pod głowice, a głowica to AEB po portingu, tak więc jest szeroko:wink: ---------- Post dopisany 05-03-2014 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 23:07 ---------- dzisiaj przyszedł customowy kolektor ssący, dla porównania z kolektorem z AEB który jest i tak już seryjnie na szerokim kanale Przy okazji wydajniejsza listwa paliwowa:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.