Treść opublikowana przez Booster
-
Zimny intercooler 1.8T AEB
no wariat
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
z rolki to oski startują ale dla zabawy możemy zrobić raz z rolki i raz z linii:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
teoretycznie tak, różnica w wadze na chwilę obecną to niecałe 200kg na VW manii jechałem z S4 B5 po jakimś koksie, byłem na mecie do przodu o 0,1s ale bardzo dużo zależy od dobrego startu i opanowania kierowcy zobaczymy może jeszcze w tym roku co wyjdzie na ulicy:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
są marchewy:decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
boost trochę za wysoki i głowica puchnie, zbije na 1,4 bara i będzie od 5K szło równo do odcinki:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
to zdjęcie jest z połowy 2013, auto już dawno jest po zmianie zawieszenia i geometrii a tymczasem po dzisiejszym pomiarze na hamowni MAHA po ponad roku od pierwszego pomiaru kucyków nie ubyło, doszło za to trochę Nm
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Tomek daj znać jak będziesz chciał jechać na MAHA, wybierzemy się razem, jestem ciekawy ile mi wypluje na 1,5bara
-
Co to za turbo? k03, k04 ?
no kurde, gratuluje:decayed: tyle czasu nim latasz i dopiero teraz wyszło. Dawaj do nas, zrobimy mu logi i zobaczymy co tam w ECU siedzi, jak jeszcze programu nie ma to ładujemy większe wtryski, tipa, fmica i porządny wydech, koło 240KM będzie lekko:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s ja akurat nie zgaduje, mówię jak to wygląda w realu- na dokładnie tej turbinie z dispolu. 250g/s to na miekko pcha napisz coś wiecej o niej jak stosunek jakości do Garretta bo jeszcze nie miałem okazji spotkać opinii o tej właśnie suszarce
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
u kolegi w passacie AEB jeszcze na starym sterowniku, turbo pompowało 1,5 w zakresie 3800-5200rpm nie wiem jaki były wskazania na przepływce, nie sprawdzaliśmy bo auto długo na tym doładowaniu nie jeździło w obawie o turbo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
162g/s to czysta seria na koksie, 190-195KM, oczywiście przeliczniki g/sx1,25 itp nie są przelicznikiem mocy poza czystą serią. BTW, ja już widziałem K03 dmuchające 1,5bara i to nie w piku:grin:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a co tu gadać bez korekty na 3" przepływce będzie ubogo, upali zawory i tłoki, do K03 ta przepływka nie ma sensu, seryjna ogarnia dobrze nawet K03S
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przecież to przy zjeździe z obwodnicy jest, dojedziesz tam szybciej niż do U7 chyba że są w 3 mieście jakieś inne kręgielnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może w Tokyo? Tokyo Station Bowling Center
-
b6 1.8t BFB jak podniesc moc poza virusem
chcesz 250HP to szykuj 5-6K w innym wypadku sam program na 190HP za około 1000pln bez programu zbytnio mocy nie podniesiesz, ugrasz jakieś 7-10HP na sztywnym dolocie, wolnym wydechu i FMIC-u
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to suszarka z AVJ, BFB, AMB, po numerach może być problem na allegro, musisz pisać do sprzedających aby odczytali numery, ja swoją sprawną 2 lata temu puściłem za 350pln:grin:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Dzięki chłopaki- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Hamulce są jak najbardziej super, ale kilka dni temu zmarła moja mama i jest dużo wydatków związanych z pogrzebem i utrzymaniem domu itp. zresztą nie ma co się tu rozpisywać, w przyszłym roku będę zmieniał na 8-tłok pod felgę 18" bo te o ile na 19" latem jest OK to zimą jest przerypane.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A no duzo bo moj tip ma 22 coś źle pomierzyłeś- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
już wszystko wiem:wink: dachówka to Euronit Kapstadt odpowiednik Braas Turmalin- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
u nas w firmie szef położył dachówkę w tym właśnie kolorze ale czy to Braas Turmalin antracyt to będę wiedział jutro:wink:- [ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
ECU nie toleruje zaworu atmosferycznego, jeżeli tuner jest ogar to napisze program aby silnik nie wariował z tym zaworkiem, w przeciwnym wypadku pozostanie powrót do zaworu recyrkulacyjnego.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Aha i wszystko jasne, zatem Holset wyoutowany. Na SR mi podpowiedzieli żeby wyspawać kolektor wydechowy i wrzucić K04 z poprzecznego... Co Wy na to??? inne ułożenie muszli wydechowej, jeżeli nie chcesz dużo kombinować to pakuj K03S i masz 220-230KM jeżeli chcesz rzeźbić to wkładaj GT2871 albo coś większego i masz conajmniej 300+ z dużym zapasem na przyszłość - [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce