Treść opublikowana przez Booster
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, pomożecie? Podobno auto było widziane w sobotę w Poznaniu odarte z naklejek Tekst ze strony Drift Fun Kielce: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z dnia 4/5 października 2013 r. został skradziony NISSAN 200 SX. Auto jest w Naszych klubowych barwach!! Rozsyłajcie post! Niech złodziejowi nie ujdzie to na sucho!! Za udzielenie cennych informacji czeka nagroda! Informacje można przesyłać na Naszego Facebook'a w prywatnej wiadomości! Dziękujemy!
- B6 DIVISION
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
zbyt dobrze to wyszło:shock3: dzięki wielkie:wink:
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
chodzi o to że jest długa dysza taka jak w silnikach APU, ale jeżeli wszystko ci podejdzie i będzie hulać to napisz:wink:
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
613cc:decayed: tylko czemu długie?
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
Zna ktoś odpowiedź na powyższe pytanie ? Niektórzy narzekają na turbo Garreta i proponują robić kolektor + DP oraz włożenie turbo z EVO TD05. Co o tym sądzicie? turbosprężarki Garretta są bardzo dobre, przy nieodpowiednim użytkowaniu są awaryjne jak każde inne, td04 i 05 są popularne ze względu na ich dostępność i cenę, w przypadku awarii nie ma problemu z szybką regeneracją
-
B6 DIVISION
mam kilka równie dobrych rarytasików dla rezaczy:decayed: B5 też nie chce być gorsze:grin: No i mój faworyt i ulubieniec, zdecydowanie zasługuje na nagrodę dla rezacza roku:grin:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jutro spocicie się na Matarni czy u Olka?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
się nie gniewam:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
:decayed:bardzo
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Turboelita.pl oddział Digitun
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Gwint H&R czasami przyciera przód przy mocno skręconych kołach, ale tylko na dużych nierównościach
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Et27
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
19x8,5" opona Toyo T1-R 225/35
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
krótki filmik z przyśpieszenia, jechałem z dodatkowym balastem, ale i tak się w miarę zbiera:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
kilka fot w lepszej jakości:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Są specyfiki do szybkiego usuwania dipa:wink:
-
B6 DIVISION
jak chcesz to mogę ci załatwić zestaw naprawczy do gwintów Helicoila, napisz tylko jaki gwint
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ramki szyb postaram się zrobić w ten weekend też dipem na czarno i zobaczymy jak wyjdzie:wink: 1 pucha na pewno wystarczy
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
felga urywa d*pę nie myślałeś żeby dolne dokładki dać w kolor, bardziej by podkreśliły glebe
-
Niebieska lala:) A4 B6 1.8t BEX 2003r.
fajne kominy:decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
plastidipem nie uzupełnisz ubytków bo jest to warstwa niewiele grubsza od warstwy lakieru. Zrobiłem foty, ale marnej jakości, ostatnio jestem tak zalatany że nawet nie mam czasu strzelić porządnych:facepalm:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Dokładnie, a plastilack'iem wyjdzie jeszcze taniej, poniżej 200pln. W 3mieście malowanie proszkowo z piaskowaniem to koszt około 500pln
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
całkowity koszt to około 300pln felgi wystarczy oczyścić i odtłuścić, to wszystko.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
mam koła 19x8,5" na każde koło zużyłem 1 puszkę 400ml udało się nałożyć po 6 warstw od czoła i po 2 warstwy wewnątrz kupiłem też metalizer, który dał za***isty efekt i felgi są nadal w macie, ale bardziej gun metal niż czarny i dodatkowo dał warstwę ochronną dla plastidipa:wink: naprawdę polecam ten specyfik. wieczorem wrzucę foty jak wygląda na aucie