Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Booster odpowiedział(a) na SzakalA4 temat w Audi A4 B6
    maskownice kratek są na pewno Riegera
  2. łącznie z rozrządem, te silniki różnią się jedynie sterownikiem, poza Bex-em tam jest kilka podzespołów osprzętu inne, słupek ten sam
  3. nie musisz szukać specjalnie BFB. AVJ, AMB, BEX pasują P&P
  4. ja kupiłem ten drugi i do mnie dotarł co do przełożenia tarczy prędkościomierza z EU do GB to niebardzo bo są inaczej wyskalowane. przykładowo jadąc 100km/h będziemy mieli na tarczy 70km/h co do przekładania elektroniki czy kodowania licznika na swój sposób plus do tego tarcza prędkościomierza, to się nie opłaca, łatwiej i przyjemniej kupić licznik EU
  5. Torsen w tylnym dyfrze był też zastosowany w Toyocie Supra i Soaer z silnikami 1JZ-GTE Powodzenia w projekcie jestem ciekawy jak to będzie latało po śniegu w stosunku do zwykłego quattro:decayed:
  6. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przesyła czeka na odbiór... ja swój dzisiaj odebrałem, 100% sprawny:wink:
  7. wcale nie musiały, przy braku paliwa tłok topi się w mgnieniu oka, pisałem już tyle razy, przy modyfikacjach mechanicznych silnika, nawet głupim programie, wskaźniki Boost, AFR, EGT to podstawa
  8. na 17" z oponą 225/50 ale to przy zestawie hebli z S4 B5 teraz 19" będą do daily, a na tor będę szukał 18" z takim odsadzeniem które podejdą pod hebel
  9. Wrzuć temat tutaj; Zakup kontrolowany - Kupujemy auto może ktoś już oglądał to auto z mojej strony to; 1. podejrzewam wykończoną poduchę pod skrzynią 2. może padnięta pompa, kontrolka nie musi się świecić 3. 30 minut roboty, żeby sprawdzić czy są wystarczy unieść zaślepkę 4. i to jest największa głupota:facepalm: mogę podjechać z tobą go zobaczyć
  10. Czytałem o tym:wink: tarcze są jak narazie proste w dobrym stanie po małym przebiegu, ale dostałem je gratis do zacisków więc nie będę ich żałował jak się skończą i założę coś mocniejszego, Loby albo coś podobnego ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- najmniej 19":kwasny:
  11. o której będziesz latał po Gda?
  12. mogą być nawet różowe, byle by wszystko pasowało:decayed:
  13. Dev, potrzebuję twojej pomocy... ogarniesz mi przewody w oplocie pod zaciski brembo?
  14. 1.3 bara ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 17:13 ----------
  15. przepustnica od AEB jest taka sama jak w każdym innym 1.8T, jak chcesz większą to zakładaj od 2.7BiT ale jeżeli nie celujesz w moc większą jak 400HP to NIE MA SENSU!!!
  16. chinol, ale życzę aby się spisywał jak najlepiej:wink:
  17. ogólnie jest ciężko na pomorzu o szybkie trackdaye, wszystko jest pod mniejsze i zwinniejsze auta, ale nie jest źle turbo na nowym kolektorze osiąga full boost już przy 3600rpm:shock3: co jest bardzo dobrym wynikiem jak na takie wiadro
  18. Dzięki:wink: jest mało Nm ze względu na seryjny dół, po zakuciu dowalimy koksu i 12.XX napewno pęknie
  19. Oficjalnie najlepszy czas na 1/4 to 14,2s nieoficjalnie na federalach i procedurze ustawionej na 1 bar to 13,78s
  20. wg mnie wycieraczki przestawiły się na wieloklinie względem położenia mechanizmu. odkręć wycieraczki, sprawdź i wyczyść wieloklin, uruchom mechanizm, załóż wycieraczki
  21. dokładnie, moje A4 jest 3 autem w rodzinie i jest to auto do upalania i weekendowego wypadu na miasto
  22. leciałem ponad 140 jak poczułem, że coś jest nie tak, udało się wyhamować do 40 i wtedy poszło koło, już był problem z opanowaniem auta, przy około 100km/h podejrzewam że uderzył bym w bandę albo inne auto:kwasny:
  23. ledwo tam dojechałem, w sobotę auto latało po torze na miejscowych zawodach, gdzie udało się zdobyć puchar za II miejsce z czego jestem bardzo zadowolony, niestety w tylnym lewym kole musiały poluzować się śruby czego nie zauważyłem i na drugi dzień leciałem obwodnicą do ikei i straciłem koło:facepalm: na szczęście nikomu się nic nie stało, auto udało się poskładać do kupy, ucierpiał jedynie lewy próg i dolna listwa drzwi.
  24. Ogień z d*py:decayed: Audi A4 B6 1.8t GT3071r LC test - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.