Treść opublikowana przez Booster
-
Dokładka przód
maskownice kratek są na pewno Riegera
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
łącznie z rozrządem, te silniki różnią się jedynie sterownikiem, poza Bex-em tam jest kilka podzespołów osprzętu inne, słupek ten sam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie musisz szukać specjalnie BFB. AVJ, AMB, BEX pasują P&P
-
licznik s4 angol do a4 europa
ja kupiłem ten drugi i do mnie dotarł co do przełożenia tarczy prędkościomierza z EU do GB to niebardzo bo są inaczej wyskalowane. przykładowo jadąc 100km/h będziemy mieli na tarczy 70km/h co do przekładania elektroniki czy kodowania licznika na swój sposób plus do tego tarcza prędkościomierza, to się nie opłaca, łatwiej i przyjemniej kupić licznik EU
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Torsen w tylnym dyfrze był też zastosowany w Toyocie Supra i Soaer z silnikami 1JZ-GTE Powodzenia w projekcie jestem ciekawy jak to będzie latało po śniegu w stosunku do zwykłego quattro:decayed:
-
B6 DIVISION
Przesyła czeka na odbiór... ja swój dzisiaj odebrałem, 100% sprawny:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wcale nie musiały, przy braku paliwa tłok topi się w mgnieniu oka, pisałem już tyle razy, przy modyfikacjach mechanicznych silnika, nawet głupim programie, wskaźniki Boost, AFR, EGT to podstawa
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na 17" z oponą 225/50 ale to przy zestawie hebli z S4 B5 teraz 19" będą do daily, a na tor będę szukał 18" z takim odsadzeniem które podejdą pod hebel
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wrzuć temat tutaj; Zakup kontrolowany - Kupujemy auto może ktoś już oglądał to auto z mojej strony to; 1. podejrzewam wykończoną poduchę pod skrzynią 2. może padnięta pompa, kontrolka nie musi się świecić 3. 30 minut roboty, żeby sprawdzić czy są wystarczy unieść zaślepkę 4. i to jest największa głupota:facepalm: mogę podjechać z tobą go zobaczyć
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Czytałem o tym:wink: tarcze są jak narazie proste w dobrym stanie po małym przebiegu, ale dostałem je gratis do zacisków więc nie będę ich żałował jak się skończą i założę coś mocniejszego, Loby albo coś podobnego ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- najmniej 19":kwasny:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
o której będziesz latał po Gda?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
TTRS na 4 tłokach
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mogą być nawet różowe, byle by wszystko pasowało:decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev, potrzebuję twojej pomocy... ogarniesz mi przewody w oplocie pod zaciski brembo?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
1.3 bara ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 17:13 ----------
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przepustnica od AEB jest taka sama jak w każdym innym 1.8T, jak chcesz większą to zakładaj od 2.7BiT ale jeżeli nie celujesz w moc większą jak 400HP to NIE MA SENSU!!!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
chinol, ale życzę aby się spisywał jak najlepiej:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ogólnie jest ciężko na pomorzu o szybkie trackdaye, wszystko jest pod mniejsze i zwinniejsze auta, ale nie jest źle turbo na nowym kolektorze osiąga full boost już przy 3600rpm:shock3: co jest bardzo dobrym wynikiem jak na takie wiadro
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Dzięki:wink: jest mało Nm ze względu na seryjny dół, po zakuciu dowalimy koksu i 12.XX napewno pęknie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Oficjalnie najlepszy czas na 1/4 to 14,2s nieoficjalnie na federalach i procedurze ustawionej na 1 bar to 13,78s
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wg mnie wycieraczki przestawiły się na wieloklinie względem położenia mechanizmu. odkręć wycieraczki, sprawdź i wyczyść wieloklin, uruchom mechanizm, załóż wycieraczki
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
dokładnie, moje A4 jest 3 autem w rodzinie i jest to auto do upalania i weekendowego wypadu na miasto
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
leciałem ponad 140 jak poczułem, że coś jest nie tak, udało się wyhamować do 40 i wtedy poszło koło, już był problem z opanowaniem auta, przy około 100km/h podejrzewam że uderzył bym w bandę albo inne auto:kwasny:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ledwo tam dojechałem, w sobotę auto latało po torze na miejscowych zawodach, gdzie udało się zdobyć puchar za II miejsce z czego jestem bardzo zadowolony, niestety w tylnym lewym kole musiały poluzować się śruby czego nie zauważyłem i na drugi dzień leciałem obwodnicą do ikei i straciłem koło:facepalm: na szczęście nikomu się nic nie stało, auto udało się poskładać do kupy, ucierpiał jedynie lewy próg i dolna listwa drzwi.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ogień z d*py:decayed: Audi A4 B6 1.8t GT3071r LC test - YouTube