Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. masz wskaźnik doładowania zapewne, ile ładuje? rozbierałeś przed tym kawałek dolotu więc tym bardziej będzie nieszczelność
  2. zrób próbę ciśnieniową, sprawdź wszystkie podciśnienia i czy ezektor jest cały
  3. jest ok, złudzenie przez słabej jakości zdjęcia:wink:
  4. z końcówkami wydechu nie jest aż tak źle, jak są wyczyszczone to w miarę wyglądają
  5. przy 225/40/18 powinno być na styk, chociaż do felg 8J bardziej pasuje 215, ale z drugiej strony jest chudziutka:kwasny:
  6. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nissan 200sx S13 ma to samo:wink:
  7. znaczki pójdą out jak tylko umówię się z Bieńkiem na polerkę całego auta:decayed:
  8. Wygląd wydechu akurat ma mniejsze znaczenie, bardziej chodzi o jego funkcjonalność przy okazji wpadła atrapa od Esy
  9. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z cyklu historia prawdziwa:decayed:
  10. oj tam czepiasz się, literówka:wink: BTW: zderzak sprzedany
  11. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki, w tym tygodniu będę się przymierzał do montarzu foteli recaro z EVO VIII do swojej B6 ktoś wie czy dużo będzie przy tym zabawy?
  12. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozumiem, że pod 2.7BiT:decayed: Zmieniam na 2.0 ALT :naughty: tylko pamiętaj żeby beczkę oleju wozić w bagażniku:grin:
  13. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    P&P ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- Rozumiem, że pod 2.7BiT:decayed:
  14. jak masz kasę to lepiej dołożyć do ATP, ale chińskie żeliwo też daje radę
  15. są dostępne, ceny od 400pln za chinola około 800-900pln za ATP
  16. koszt wyspawania kolektora rurowego to 1000-1500pln + trzeba przerobić downpipa lepiej kupić żeliwny kolektor 1.8 20VT pod T3
  17. widać nawet że na allegro występuje polski typ trolla internetowego:facepalm:
  18. najlepsze klasyki po tyle nie chodzą
  19. Kolego, wiochę masz jak doisz krowy, jeden woli ori drugi coś innego
  20. wygląda :decayed: ja już dorwałem do siebie górną atrapę S4 za śmieszne pieniądze:wink:
  21. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie przeszkadza:wink:
  22. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    myślałem że był w wersji black, tak czy siak kupiłem tego grilla w cenie zykłego:decayed:
  23. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, czy to jest S4 czy S-line?
  24. pojęcie względne, jeden 1.8t może mieć nalatane 400K i być w lepszym stanie niż ten drugi z przebiegiem 150K
  25. to mój bumper jest:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avj-booster-owy-zapierdalacz-1-8tq-s4-look-272338/ kratek nie dostaniesz bo to co ABT do niego daje w zestawie to docięta siatka alu pod wymiar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.