Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Niebieski sedan B6 rej.GA .... z tyłu zderzak s-line z przodu jakiś MS czy ABT, klubowe ramki, widziany dzisiaj pod Castoramą na Osowej
  2. Rusocin Autodrom:decayed:
  3. Felga jest 17x8J jakiej jest marki nie mam pojęcia, made in Germany i dość lekkie bo sztuka waży 7,5kg Co do filmiku do dzisiaj lub jutro dostanę paczkę z kamerką GoPro:decayed: to coś się nagra, na pewno będzie filmik onboard z trackdaya w niedzielę
  4. jest nowa felga torowa:jerk: jutro uzbrajamy w opony i w niedziele ogień na trackdayu
  5. 5-6mb wystarczy na downpipe, najlepiej jak wymontujesz dp i owiniesz go taśmą na mokro ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- PS: jakby co to mam wtryski 380cc/3bar
  6. Mały lifting mordy:decayed:
  7. tak jak pisałem wyżej, przy obudowie przepływki 3" musi być korekta, inaczej będzie ubogo z paliwem. MAF będzie przeliczał więcej bo większa ilość powietrze przez niego przepłynie
  8. chodzi tylko o obudowe 3" może być od VR6
  9. Przepływka mierzy bardzo dobrze, po programie nie możesz brać przelicznika przepływki na moc bo to się sprawdza najlepiej przy serii. Sebol, zamontuj przepływkę z S3 i zrób korektę, 220 napewno pęknie na tym setupie:wink:
  10. jest twardo, ale i tak będziesz mega zadowolony z tego jak komfortowe jest to zawieszenie ( jak na gwint )
  11. Taki sam u mnie siedzi:decayed:
  12. Dzwoń, to się zabiorę z Tobą jak będę wyruszał to zadzwonię, skąd cie odebrać?
  13. no ja jutro do was wpadam, tą ramkę oczywiście biorę
  14. dzwoniłem do ASO kilka dni temu, Cena bez rabatów: 315PLN zamówiłem 2szt na allegro i z przesyłką wyszło 200PLN za sztukę
  15. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    06b103221p
  16. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    400zl za dokladke s-line to duzo czy malo? jeżeli nowa i ori to mało, jeżeli używka w bdb stanie to cena średnia okazyjnie chodzą po 250-300pln
  17. Flyer, po raz kolejny. To auto ma za***rdalać, dla mnie mogą być nawet różowe, najważniejsze że porządnie trzymają i ważą po 12kg sztuka, dla porównania fotel Recaro z S4 waży ponad 25kg ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 23:16 ---------- Wpadły czorne lampy:decayed:
  18. mocny dociski i tarcza spiekowa 6-cio łapkowa od Radzikowskiego - 1500pln dwumas został seryjny i jak narazie daje radę. Zegary są trochę w niewygodnym miejscu, w wolnym czasie zostaną przerzucone na słupek, bo na desce to trochę słabo wyglądają ---------- Post dopisany 08-06-2013 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 08:37 ---------- Wczoraj wpadły nowe Recaro, ale po jeździe próbnej stwierdziliśmy że są trochę niewygodne a tak na serio: i przy okazji nakładki RS4 jak znajdę dłuższą chwilę to zrobię dokładniejsze foty taboretów:decayed:
  19. Współczuję. Pakiet to bardziej S4
  20. spoko, chciałem właśnie czarną. To wpadnę do was za 2 tygodnie:wink:
  21. Pany... zostały wam jeszcze jakieś ramki klubowe, jeżeli tak to wpadne na spota:decayed:
  22. nie róbmy z forum allegro czy innego bazaru, Hugo w końcu się wk..rwi i zamknie dział sprzedaży
  23. wkońcu to jedenosiemte i powinno być słychać turbo, a nie klepot zaworów, ale skoro Łukasz pisze że tego wcześniej nie było... ja bym jeszcze dla spokoju sprawdził luzy na wirniku
  24. MS, trożkę masywniejszy od Esy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.