Treść opublikowana przez Booster
-
Spotkania na drodze
Niebieski sedan B6 rej.GA .... z tyłu zderzak s-line z przodu jakiś MS czy ABT, klubowe ramki, widziany dzisiaj pod Castoramą na Osowej
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Rusocin Autodrom:decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Felga jest 17x8J jakiej jest marki nie mam pojęcia, made in Germany i dość lekkie bo sztuka waży 7,5kg Co do filmiku do dzisiaj lub jutro dostanę paczkę z kamerką GoPro:decayed: to coś się nagra, na pewno będzie filmik onboard z trackdaya w niedzielę
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jest nowa felga torowa:jerk: jutro uzbrajamy w opony i w niedziele ogień na trackdayu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
5-6mb wystarczy na downpipe, najlepiej jak wymontujesz dp i owiniesz go taśmą na mokro ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- PS: jakby co to mam wtryski 380cc/3bar
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Mały lifting mordy:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak jak pisałem wyżej, przy obudowie przepływki 3" musi być korekta, inaczej będzie ubogo z paliwem. MAF będzie przeliczał więcej bo większa ilość powietrze przez niego przepłynie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
chodzi tylko o obudowe 3" może być od VR6
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przepływka mierzy bardzo dobrze, po programie nie możesz brać przelicznika przepływki na moc bo to się sprawdza najlepiej przy serii. Sebol, zamontuj przepływkę z S3 i zrób korektę, 220 napewno pęknie na tym setupie:wink:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
jest twardo, ale i tak będziesz mega zadowolony z tego jak komfortowe jest to zawieszenie ( jak na gwint )
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Taki sam u mnie siedzi:decayed:
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Dzwoń, to się zabiorę z Tobą jak będę wyruszał to zadzwonię, skąd cie odebrać?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no ja jutro do was wpadam, tą ramkę oczywiście biorę
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
dzwoniłem do ASO kilka dni temu, Cena bez rabatów: 315PLN zamówiłem 2szt na allegro i z przesyłką wyszło 200PLN za sztukę
- B6 DIVISION
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
Przekozacko:decayed:
-
B6 DIVISION
400zl za dokladke s-line to duzo czy malo? jeżeli nowa i ori to mało, jeżeli używka w bdb stanie to cena średnia okazyjnie chodzą po 250-300pln
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Flyer, po raz kolejny. To auto ma za***rdalać, dla mnie mogą być nawet różowe, najważniejsze że porządnie trzymają i ważą po 12kg sztuka, dla porównania fotel Recaro z S4 waży ponad 25kg ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 23:16 ---------- Wpadły czorne lampy:decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
mocny dociski i tarcza spiekowa 6-cio łapkowa od Radzikowskiego - 1500pln dwumas został seryjny i jak narazie daje radę. Zegary są trochę w niewygodnym miejscu, w wolnym czasie zostaną przerzucone na słupek, bo na desce to trochę słabo wyglądają ---------- Post dopisany 08-06-2013 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 08:37 ---------- Wczoraj wpadły nowe Recaro, ale po jeździe próbnej stwierdziliśmy że są trochę niewygodne a tak na serio: i przy okazji nakładki RS4 jak znajdę dłuższą chwilę to zrobię dokładniejsze foty taboretów:decayed:
-
skradziono A4 B6 S-Line Pomorskie
Współczuję. Pakiet to bardziej S4
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
spoko, chciałem właśnie czarną. To wpadnę do was za 2 tygodnie:wink:
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Pany... zostały wam jeszcze jakieś ramki klubowe, jeżeli tak to wpadne na spota:decayed:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie róbmy z forum allegro czy innego bazaru, Hugo w końcu się wk..rwi i zamknie dział sprzedaży
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wkońcu to jedenosiemte i powinno być słychać turbo, a nie klepot zaworów, ale skoro Łukasz pisze że tego wcześniej nie było... ja bym jeszcze dla spokoju sprawdził luzy na wirniku
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
MS, trożkę masywniejszy od Esy