Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Kupuj ori przepływkę Boscha, do takich mocy nie potrzebujesz 3" z S3
  2. wypadła, bo auto zbyt nerwowe:decayed: ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------
  3. jest wstawiona sprężyna DV na większe doładowania, poza tym przy gt30 jest to praktycznie nieuniknione
  4. Dzięki Edytko:thumbup1: takie jeszcze w necie znalazłem
  5. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na przyszły sezon będzie 450HP+ może będzie miejsce w pierwszej trójce graty już są tylko nie ma kiedy tego poskładać
  6. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałem 3 starty z: S3 8L 1.8t S4 B5 2.7BiT po koksie S6 C5 4.2 V8 wszystkie zjedzone:wink: w ogólnej klasyfikacji 5 czy 6 więc nie jest źle
  7. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    żyjemy już w domu wladi, domin79 dzięki za odwiedziny Darek fura postaram się jak najszybciej ogarnąć zdj no i do nastepnego:wink: Wielkie dzięki za spotkanie Wladi i Domin, a szczególnie Edycie i jej mężowi za miło spędzoną sobotę na lotnisku:wink: ciesze się że mogłem poznać osobiście
  8. to są korby pod 20mm, takie siedzą w S3 8L 1.8t
  9. replika czy nie replika Koła miażdżą cyce:slina: ogólnie cała fura na ++
  10. sam dwumas waży około 12kg
  11. z tego co pamiętam sztuka waży niecałe 12kg z szynami:wink:
  12. trzeba wyrezać mocowania pod nie, najlepiej z oryginalnych szyn foteli z A4, lub kupić jakieś zajechane tanie stare recaro z audi i wtedy szyny pasują P&P do tych z EVO. Do tych chinczyków z allegro też trzeba rezać szyny tak czy inaczej
  13. ten pierwszy dobry jak auto jeździ tylko po torze, na codzień jest mega niewygodny, drugi wygląda bardziej cywilnie, ale nie wiadomo jak z trzymaniem, najgorsze jest to że niewiadomą jest co się stanie z fotelem podczas bocznego uderzenia:kwasny: pakuj takie recaro: RECARO FOTELE MITSUBISHI LANCER EVO EVOLUTION (3373795088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. u mnie siedzi ten sam model i jestem bardzo zadowolony, są dużo wygodniejsze w trasie od seryjnych audi, dobrze trzymają i mam pewność że się nie złożą przy strzale w bok
  14. jeżeli znajdę wykończoną na warsztacie tarcze Sachsa do 1.8t wzdłużnego to mogę ci podesłać
  15. u mnie jest DP 3" dalej 2,5" i 2x2" na Y miałem dwa przelotowe i na końcu dwie puchy, było cicho, teraz mam same końcowe i jest najs:decayed:
  16. filmik z przejazdu: jakość dźwięku strasznie kiepska, następnym razem będzie lepiej:wink:
  17. Możesz bardziej zgłębić temat.... do Radzikowskiego możesz wysłać nawet zajechane ori sprzęgło, a on zrywa starą okładzinę i nakłada nową lub robi spieka i wzmacnia docisk, tak to wygląda u mnie z 6-cio łapkową tarczą:
  18. to jest cena za sztukę kolego jeżeli chodzi o ASO lub Gajosa. Jeżeli masz taką cenę za komplet nowych wtrysków to podziel się informacją skąd, bo nie chcę mi się wierzyć
  19. niekoniecznie, jeżeli szukasz nowych to uderzaj do SIDA Wtryskiwacze Bosch 440cc DEKA A4 S4 VW BMW Opel (3352095002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. napewno taniej jak w ASO dużo ludzi bierze wtryski właśnie od niego:wink:
  20. trzeba szukać na allegro okazji, jest to towar deficytowy jeżeli się pojawiają to kosztują po 500zł za kpl
  21. Od Bam i AUQ podejdą P&P Od APY nie podejdą
  22. felga to 17x8J opona Good Year Eagle F1 filmiki zapodam jak je przekonwertuje bo jeden 5 minutowy waży ponad 700mb:kwasny: ale mam kilka pro fotek:decayed:
  23. jaka grubość ścianki?
  24. P&P do baku nie ma żadnej, możesz wyrezać kosz pod Boscha 040 ale wtedy poniżej 1/4 baku na zakrętach będzie brakowało paliwa, albo Boscha 044 wpiąć inline

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.