Treść opublikowana przez Booster
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dokładnie, na holsetach robi się fajne wyniki, ale żeby to miało sens to silnik musiał by kręcić się do 9K a wtedy to już trzeba robić góre na hydraulice
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Robert napewno stroił 1.9TDI na GTB22 i dobrze to wyszło myślę że z GTB17 nie powinien mieć również problemów. Poziek GTB17 to suszarka z 2.7TDI
-
Spot Tczew
jeżeli frekwencja u was słaba to pomyślcie aby wpadać na spoty do Gdańska:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja na początku modyfikacji silnika też robiłem arkusz kalkulacyjny wydatków, ale po wpakowaniu 10K w sam silnik powiedziałem pie..ole nie licze bo mnie szlag trafia, nie da się wyliczyć ile wpakujesz bo wszystko wyjdzie w praktyce po drodze, a wyjdzie dużo więcej niż się wydaje, ale pomimo wydanej kasy i poświęconych miesięcy w garażu rekompensuje mi fakt że mam jedno z bardzo niewielu bezawaryjne A4 B6 1.8T z takim setupem na świecie.
-
B6 DIVISION
ja jeździłem 200sx-em na oponie 22540/18/, dużo lepiej jak na 205/45/17 ale przy mocy 250+ i tak jest masakra:decayed:
-
B6 DIVISION
pomożecie Panowie z tematem? http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/wieloklin-kolumny-kierowniczej-304324/#post3888995
-
wieloklin kolumny kierowniczej
Jak to jest z tym wieloklinem? Czy jest on taki sam jak w B5 po 1998? będę montował kiere OMP z quick release i potrzebuje naby ale nigdzie nie mogę znaleźć do B6 są tylko do B5 na mały i duży klin, mały zdaje się ma 17mm
-
[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#
współczuje w Malborku przekłada się dużo B6/B7 z anglików, może trzeba by poszukać w tym kierunku
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
LC + antilag, bez antilaga z Q nie będzie porządnego startu, przed strojeniem pomyśl jeszcze nad flatshiftem ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 09:10 ---------- wpadły nowe graty, chlapacze na zimę i porządne pasy dla pilota, żeby nie latał mi po kokpicie na wirażu:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pod td04/05 nie kupisz kolektora, trzeba spawać, 1000zł+ ale gra warta świeczki, wg mnie najlepsze turbo do 1.8t
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Pompa i serwo zostały seryjne i współgrają z hamulcami bardzo dobrze, co do spalania to ciężko powiedzieć, podczas normalnej jazdy po mieście pali w granicach 12-13l/100km natomiast na torze przy max obciążeniu pali około 0,7 litra PB/98 na minutę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja drugi raz nie kupie custom kolektora z kwasiaka, miałem firmy XS-Sport i popękał mi po kilku tygodniach, swojego ATP ściągałem od Amerykańców
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A gdzie taki T3 za cztery paki kupisz? proszę bardzo:wink: Kolektor wydechowy turbo AUDI SEAT SKODA VW 1.8T (3634305684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja jeżdżę na takim z tym że ori ATP
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bardzo fajne turbosprężary:thumbup1: wystarczy kolektor T3 za 400pln, porządny DP i można robić niezłe moce
-
Boost gauge jaki ?
z tych 3 jedynie Depo, style są niedokładne i lubią się psuć. Jeżeli chcesz porządny wskaźnik to kup STRI
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
+1
-
B6 DIVISION
wszystko się da, u mnie siedzą Recaro z EVO VIII są dwie opcje: 1. szukasz mocowań z szynami od recaro z A4/S4 B6/B7 i podchodzą ci P&P 2. kupujesz mocowania ze zwykłych foteli i spawasz je z prowadnicami foteli z mondeo
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
Ładna, gratulacje za wybór silnika i powodzenia w modach:wink: PS: FWD czy quattro?
-
B6 DIVISION
będą pasowały, ale już biednie wyglądają, ile tam tego mięsa zostało?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
odtłuść tylko, nie matuj. Zabezpiecz porządnie szyby i karoserie, 4-5 warstw w zupełności wystarczy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przez to mniejsza ilość powietrza trafia do silnika i robi się bogato, sonda to wychwytuje i ecu cofa zapłon
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jeżeli DV puszcza to będzie cofać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spęd roku się szykuje Bierz kamerę, ja aparat. Tomeks dzwoń do TVN-u
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Lakierowanie za 1 600zł całe auto w profesjonalnym zakładzie?? plastidipem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1 tomeks 2 łepski 3 mateo 4 fuso 5.Bieniek 6.Booster może byśmy się zjechali trochę wcześniej np. o 18