Treść opublikowana przez Booster
-
B6 DIVISION
lepiej poszukać Bixów
-
B6 DIVISION
nooo, trzeba by ogarnąć temat na ten weekend, ja jestem za, może Bieniek też by wpadł, pogadam z nim, a ty ogarnij Wladiego:wink:
-
B6 DIVISION
właśnie, jak teraz z borskiem wygląda sprawa? można tam na dziko wlecieć czy trzeba się z kimś ugadać?
-
B6 DIVISION
gdzie ty tam masz takie fajne drogi? dobre zakręty też są ?? są ,są tylko trzeba strasznie uważać bo dużo drzew rozumiem, że nie ma tam zbytniego ruchu, może bym wpadł tam do ciebie polatać trochę
-
B6 DIVISION
gdzie ty tam masz takie fajne drogi? dobre zakręty też są ??
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ło tylko tyle? A ja słyszałem, że swap z 10-15k kosztuje na 2.7 oO to dolicz do tych 3k: - nowe sprzeglo, dwumas - ROBOCIZNA - nowy rozrzad, podstawowy przeglad - rozne duperele, ktore wychodza podczas serwisu silnika - rozne rzeczy, ktore trzeba wymienic w aucie, jak np. lapa skrzyni ...i spokojnie 10-13k peka w podstawowym setupie. dokładnie, gadałem ostatnio z Bieńkiem, bez 10K nie ma co się za to zabierać, albo robić dobrze albo nie robić wcale bo nie chodzi o to aby "być szpanerem choćbyś miał sprzedać nere"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gdyby było bliżej Gdańska to jeszcze bym się z tobą wybrał, jak jednak byś go przytulił to możesz w drodze powrotnej podjechać pokazać
-
B6 DIVISION
A wg mnie jest wręcz stworzona do tego zderzaka. Jak przy S-line wygląda strasznie to tutaj robi mega robotę. Ale oczywiście to Twoja decyzja, u mnie będzie na pewno http://i.imgur.com/WW2u647.jpg u mnie już od dawna cupra siedzi:decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi obojętne, może być 18
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
to są DV-ki zawory recyrkulacyjne, takie jak masz w serii, jak chcesz upustowy to szukaj zaworów hybrydowych jak ten za 350pln
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
może być nieszczelny dolot lub DV, n75 też można by sprawdzić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kto jutro obecny?
-
Sprzedaż auta zaraz po jego zakupie
podatek zapłaci kiedy sprzeda określoną ilość aut w danym okresie, przynajmniej kiedyś tak było, chyba 5 aut na rok to już handel, to kupujący płaci podatek od wzbogacenia kupując auto, jest zwolniony z tej opłaty dopiero kiedy kupuje od handlarza bo to on się wzbogaca.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wjazd będzie od Stefana Żeromskiego w Derdowskiego ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid= 209842972925885744609.0004efa1e811eadb44a2b trzeba skopiować cały link i wkleić do przeglądarki, nie ogarniam jeszcze google maps
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba tak: https://maps.google.com/?ie=UTF8&t=h&ll=54.584026,18.496513&spn=0.00373,0.006437&z=16&source=embed
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ty już jesteś szczęśliwą mamusią gratulacje:wink: Pogoda podobno ma się poprawić, będzie też gastro-strefa więc można liczyć na ciepłe posiłki
-
Spoty Kościerzyna
http://a4-klub.pl/pomorskie-90/moto-orkiestra-gdynia-12-01-2014-a-311650/#post4004390
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://a4-klub.pl/pomorskie-90/moto-orkiestra-gdynia-12-01-2014-a-311650/#post4004390
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
http://a4-klub.pl/pomorskie-90/moto-orkiestra-gdynia-12-01-2014-a-311650/#post4004390
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jakieś tam jeszcze się znalazły
-
[1.8T AVJ 150km]brak mocy
odma wali olejem w dolot, na 100% masz zawaloną przepływkę i nie mierzy tyle ile trzeba, zrób logi dynamiczne
-
Turbo K04
hehe, trzeba szybko działać bo rarytasy długo nie wiszą
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wyposażnie, koła, na komplecie 4szt może być nawet 20-25kg różnicy w zależności od rozmiaru i ogumienia, wagina których ważone są auta też swoje pewnie przeklamują
-
Jaka to moze być firma alusów i czy warto kupić ?
felgi to Wolfrace ( UK ) ale pewnie produkowane w chinach, bardzo popularne felgi w Anglii, nie ma z nimi tragedii, nie pękają na pierwszym lepszym krawężniku, za same felgi jeżeli to 18" i są w dobrym stanie nie dał bym więcej jak 700zł
- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS