Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lepiej poszukać Bixów
  2. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nooo, trzeba by ogarnąć temat na ten weekend, ja jestem za, może Bieniek też by wpadł, pogadam z nim, a ty ogarnij Wladiego:wink:
  3. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie, jak teraz z borskiem wygląda sprawa? można tam na dziko wlecieć czy trzeba się z kimś ugadać?
  4. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie ty tam masz takie fajne drogi? dobre zakręty też są ?? są ,są tylko trzeba strasznie uważać bo dużo drzew rozumiem, że nie ma tam zbytniego ruchu, może bym wpadł tam do ciebie polatać trochę
  5. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie ty tam masz takie fajne drogi? dobre zakręty też są ??
  6. Ło tylko tyle? A ja słyszałem, że swap z 10-15k kosztuje na 2.7 oO to dolicz do tych 3k: - nowe sprzeglo, dwumas - ROBOCIZNA - nowy rozrzad, podstawowy przeglad - rozne duperele, ktore wychodza podczas serwisu silnika - rozne rzeczy, ktore trzeba wymienic w aucie, jak np. lapa skrzyni ...i spokojnie 10-13k peka w podstawowym setupie. dokładnie, gadałem ostatnio z Bieńkiem, bez 10K nie ma co się za to zabierać, albo robić dobrze albo nie robić wcale bo nie chodzi o to aby "być szpanerem choćbyś miał sprzedać nere"
  7. gdyby było bliżej Gdańska to jeszcze bym się z tobą wybrał, jak jednak byś go przytulił to możesz w drodze powrotnej podjechać pokazać
  8. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wg mnie jest wręcz stworzona do tego zderzaka. Jak przy S-line wygląda strasznie to tutaj robi mega robotę. Ale oczywiście to Twoja decyzja, u mnie będzie na pewno http://i.imgur.com/WW2u647.jpg u mnie już od dawna cupra siedzi:decayed:
  9. mi obojętne, może być 18
  10. to są DV-ki zawory recyrkulacyjne, takie jak masz w serii, jak chcesz upustowy to szukaj zaworów hybrydowych jak ten za 350pln
  11. może być nieszczelny dolot lub DV, n75 też można by sprawdzić
  12. Kto jutro obecny?
  13. podatek zapłaci kiedy sprzeda określoną ilość aut w danym okresie, przynajmniej kiedyś tak było, chyba 5 aut na rok to już handel, to kupujący płaci podatek od wzbogacenia kupując auto, jest zwolniony z tej opłaty dopiero kiedy kupuje od handlarza bo to on się wzbogaca.
  14. wjazd będzie od Stefana Żeromskiego w Derdowskiego ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid= 209842972925885744609.0004efa1e811eadb44a2b trzeba skopiować cały link i wkleić do przeglądarki, nie ogarniam jeszcze google maps
  15. chyba tak: https://maps.google.com/?ie=UTF8&t=h&ll=54.584026,18.496513&spn=0.00373,0.006437&z=16&source=embed
  16. a ty już jesteś szczęśliwą mamusią gratulacje:wink: Pogoda podobno ma się poprawić, będzie też gastro-strefa więc można liczyć na ciepłe posiłki
  17. Booster odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    http://a4-klub.pl/pomorskie-90/moto-orkiestra-gdynia-12-01-2014-a-311650/#post4004390
  18. http://a4-klub.pl/pomorskie-90/moto-orkiestra-gdynia-12-01-2014-a-311650/#post4004390
  19. http://a4-klub.pl/pomorskie-90/moto-orkiestra-gdynia-12-01-2014-a-311650/#post4004390
  20. jakieś tam jeszcze się znalazły
  21. Booster odpowiedział(a) na swiro222 temat w 1.8T
    odma wali olejem w dolot, na 100% masz zawaloną przepływkę i nie mierzy tyle ile trzeba, zrób logi dynamiczne
  22. hehe, trzeba szybko działać bo rarytasy długo nie wiszą
  23. wyposażnie, koła, na komplecie 4szt może być nawet 20-25kg różnicy w zależności od rozmiaru i ogumienia, wagina których ważone są auta też swoje pewnie przeklamują
  24. felgi to Wolfrace ( UK ) ale pewnie produkowane w chinach, bardzo popularne felgi w Anglii, nie ma z nimi tragedii, nie pękają na pierwszym lepszym krawężniku, za same felgi jeżeli to 18" i są w dobrym stanie nie dał bym więcej jak 700zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.