Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. musimy się dogadać co do miejscówki z której ruszamy no i o której godzinie
  2. halo halo ja już jestem zapisany afkors:thumbup1:
  3. Wladek pisał, zmolestuj Łebskiego żeby też jechał
  4. na chwilę obecną jest nas 5, ty będziesz 6 mam nadzieje że Łepski i Bieniek też się ogarną to mamy 8:decayed:
  5. Tomeks, Łepski, Bieniek a wy co do whoya:decayed: jedziecie z nami?
  6. gwint i szerokie koło robi swoje:decayed: nowe błotniki już leżą w garażu, trzeba je tylko LX7Z ogarnąć
  7. https://www.facebook.com/summermotoshow i tu też coś jest https://www.facebook.com/events/163265957193531/
  8. trzeba wysłać maila ze zgłoszeniem na adres [email protected] 2 zdjęcia i krótki opis ( marka, model, pojemność ) i dopisać Audi A4 klub albo podeślijcie fotki do mnie, a ja nas zapisze dzięki temu będziemy mogli wjechać na zarezerwowany dla nas parking klubowy, w innym wypadku możemy zaparkować na parkingu dla gości.
  9. na tył będę zakładał 330 tak jak mówiłeś, tylko muszę odłożyć trochę kabony ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- przy okazji montażu hamulców silnik nabrał trochę koloru:grin:
  10. jeszcze nie miałem okazji pohamować, ale sam wygląd już cieszy michę ---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- wszystkie otwory są wyczyszczone, tarcze są dodatkowo po piaskowaniu:wink: oplot pasuje
  11. Wszystkie graty skompletowane, więc nie ma opierdalania się przewody hamulcowe w oplocie HEL ( dzięki Dev ) płyn hamulcowy oczywiście ATE super blue racing i gotowe:decayed: reszta to już żeby oko nacieszyć
  12. Łepski pewnie też by dołączył może jeszcze Bieniek i Tomeks byli by chętni
  13. może uzbieramy ekipę i wjedziemy jako A4 Klub Pomorze:decayed:
  14. Ktoś się wybiera? Summer Moto Show
  15. dzięki, ale dla mnie koła w chromie wyglądają mało męsko:grin: to mi się widzi:decayed: nie ma co gadać, urywa dupe
  16. chodzi ci o hamulce z S4? będą na sprzedaż
  17. dzisiaj mam w planach się zabrać za montaż, jak mi się uda to wrzucę foty wieczorem:wink:
  18. myślałem o tym ale była by to głupota, po to zmieniłem hamulec żeby na trackdayach urywać lepsze czasy więc pozostaje mi szukać 18" pod które wejdzie zacisk ---------- Post dopisany 30-08-2013 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2013 at 12:26 ---------- Dzisiaj wjechała nowa felga pod większe hamulce, finalnie będą w czarnym macie:decayed:
  19. takie obliczenia mają się nijak do nieseryjnych silników. każdy setup będzie miał inny przepływ i różną moc u mnie przy doładowaniu 1bar-a przepływ był 220, hamownia pokazała niecałe 240KM kolejne strojenie, doładowanie 1,4bar-a, przepływ 255, hamownia wypluła 313KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.