Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Kolektor wystawiany, pierwsza przymiarki suszarki. Wygląda dobrze:decayed: ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- Większy hamulec tez udało się dzisiaj ogarnac
  2. Nie było takiej potrzeby, musi być łatwy dostęp do układu
  3. Teraz paliwa na pewno nie zabraknie
  4. bazaltowej nie trzeba, starszego typu np ceramiczne były wskazane
  5. z nierdzewki nie, ale z aluminium już ma większy sens, szybciej odprowadza ciepło i jest lekkie, a polerowane nie odbiega estetyką od kwasiaka
  6. w takim razie złudzenie
  7. grubo:kwasny: w lewym górnym rogu jest kitu nawalone czy mi się wydaje?
  8. raczej zbyt ubogo, albo turbo ładowało więcej niż powinno, przy seryjnym stopniu sprężania które wynosi 9,5:1 można dmuchnąć 1,4 bara, powyżej tego będzie stukać, żeby zapodać więcej doładowania trzeba zejść z stopniem sprężania w dół
  9. zostaje spiek, tarcza i docisk w super stanie, dwumas również bez oznak zużycia
  10. Custom by Borys Vr Service
  11. zostaje, rok temu na zawodach miałem zdemontowaną to myślałem że szlag mnie trafi w kolejce do startu, kabina się rozgrzewała nawet do 60stopni
  12. Dokładnie, tak jak mówisz. Kilka aktualnych foto
  13. narazie zostaje seria, przy ponad 300km nie było problemów, ostatnio wleciały nowe poduchy lemfordera, jeżeli będą problemy to zrobimy dodatkowe wzmocnienie z łapą
  14. Silnik juz siedzi, jutro zrobię więcej zdjęć
  15. tak to moje, ale już je sprzedałem i zakupiłem IE regulowane kółko ma duże znaczenie w przypadku zastosowania ostrzejszych wałków rozrządu, lub grubszej uszczelki odprężającej pod głowicę
  16. napisz co i jak, ja miałem szykować drugi silnik pod strokera, ale plany się zmieniły i idę w VR6T
  17. tego nie wiem, namacalnie i osobiście tego nie widziałem, jedynie po rozmowach z ludźmi z audizine i vortexa, a w USA co drugie 1.8t jest na strokerze
  18. chodzi o to że blok 06a jest grubszy, 058 brzy strokerze i większym doładowaniu rozsadzi blok
  19. norma, każdy nowy bandaż musi się wygrzać
  20. avj ma 12mm i bfb pewnie też
  21. śmiało:wink: tylko się wcześniej umów na konkretny dzień, najlepiej jeszcze na dniach bo chłopaki mają dużo roboty
  22. chyba nie zrozumiales co on chcial przez to powiedziec:facepalm: No nie chodzi o to, że prawie każda ekipa na spotach ma kogoś kto siedzi w Norwegii:wink: ---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- PS: najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będę docierał silnik to podjadę na spota o ile jeszcze ktoś się pojawia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.