Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. ,która Przemuś,to gdzie ty teraz stacjonujesz Wyglada na to ze w Nowej Zelandii raczej gdzieś środkowa Australia Wlasnie sprawdzilem wyszlo ze na Norfolk Island
  2. ,która Przemuś,to gdzie ty teraz stacjonujesz Wyglada na to ze w Nowej Zelandii
  3. Booster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Vag niezawsze wszystko pokaze, byc moze jest to wina czujnika temperatury.
  4. Jezeli katalizotor jest zapchany to TAK, moze miec zwiazek.
  5. Skoro nalegasz to nie omieszkam
  6. Dla mnie zimny bro najlepiej calsberg
  7. Sprawdz dokladnie skad olej sie wydobywa, jezeli spod uszczelki pokrywy zaworow to nie ma tragedii, jezeli spod uszczelki glowicy to nieciekawie.
  8. Booster odpowiedział(a) na dzikasz temat w Audi A4 B6/B7
    Dokladnie. wiekszosc aut z automatyczna skrzynia ma taka dodatkowa pompe zreszta ci ktorzy jezdzili i automatem i manualem wiedza ze w automacie hamulce sa żyleta w porownaniu do manuala
  9. Ja bym powiedzial ze to spalanie stukowe, wlasnie taki charakterystyczny dzwiek wydaje. Byc moze jest to spowodowane zbyt wczesnym zaplonem lub nie rowna mieszanka spalania dlatego zasysa powietrze po odkreceniu korka.
  10. Booster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Przy tym przebiegu to powinno sie juz lac mineral, tzn nie jest to konieczne, bardzo zalezy od stanu silnika, a pilowac moze sie tam wszystko jezeli olej jest cienki to zaraz po rozruchu moze byc niskie cisnienie, takze moze lepiej daj mu gestrzy olej bo panewki szybko ci sie wysraja.
  11. Przy FWD nie ma duzo roboty to i koszt nie bedzie wysoki, jezeli masz jakies pojecie to docisk mozesz wymienic sam, jezeli nie bardzo to z kosztem robocizny powinienes zmiescic sie w 300zl.
  12. Docisk do wymiany panie kolego
  13. Brakuje ci tylko sroby mocujacej wahacz, i jest to szkodliwe, jezeli wahacz nie jest zamocowany poprawnie podczas jazdy wystepuja drgania co doprowadza do luzowania sie innych elementow, tak wiec zrob to jak najszybciej bo jak ci sworzen urwie to bedzie nieciekawie
  14. Prawdopodobnie padla ci elektronika sterujaca skrzynia ( czesty przypadek w tych modelach ) ale na wszelki wypadek sprawdz olej w skrzyni.
  15. To sa najczestrze objawy zuzytego lozyska (latwo to sprawdzic) ale moze to byc rownie dobrze przegub.
  16. Tak jak pisze kolega u gory, sprawdz poziom oleju w skrzyni, ewentualnie go wymien.
  17. Ja bym obstawil przeplywomierz, w tym typie silnika to dosc czesty objaw.
  18. A widzisz w blasku flasha wszystko wyjdzie
  19. Aut bylo 16 Również dzięki za spota Kilka fotek: Pan papieros w roli głównej Z góry sory za słabą jakosć zjęć...
  20. Mysle ze do srody uda mi sie ogarnac auto i wpadne wkoncu na spota, mam nadzieje ze w tym tygodniu bedzie dobra frekfencja
  21. Na sniegu to i FWD dobrze lata
  22. Skoro nawalilo troche sniegu mogli bysmy w ta srode pojechac gdzies poszalec? bo niewiadomo ile taka pogoda sie utrzyma
  23. Ja może też się przyszwędam po drodze
  24. Strojeniem wszystkiego zajmie sie firma sanspeed a w poskladaniu do kupy reszty One stop performance. Ps: dzieki za cenne wskazowki jeszcze sie odezwe w sprawie pompy paliwa
  25. Z tego co sie dowiadywalem seryjny regulator cisnienia paliwa nie wyda wiecej niz 4 bary,z tego wzgledu zostal zakupiony nowy, byc moze mam zle informacje. Pompe wallbro dostalem w prezencie, niby jest uniwersalna 255l/h, nie wiem nawet jej dokladnie nie obejrzalem, skoro nie pasuje to pojdzie na sprzedaz, o silniku w tym aucie musze sie jeszcze duzo dowiedziec, moim poprzednim autem byl nissan pular gti-r rowniez z silnikiem turbodoladowanym z tym ze w pulsaze bylo o niebo mniej elektroniki. Co do kolektora to udalo mi sie go kupic za dobra cene z USA w momencie gdy dolar spadal na leb, jezeli peknie to przychyle sie do twojej sugestii i zakupie ATP. a turbina to uzywka K04 5304-970-0015 zamowiona na ebay.de ps: Tobi_one felgi zakupilem w GB za cene 600 funtów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.