Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shaqal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shaqal

  1. Błąd czujnik nie oznacza konieczności wymiany taśmy, można to naprawić. Czyszczenie optyki to też nie jest trafny trop. Typowy błąd to G85 - defective, w takiej sytuacji można to naprawić bez problemu. Moge zrobić nawet wysyłkowo.
  2. Wszystkie poliftowe liczniki mają polskie menu.
  3. www.desauto.pl
  4. Do lane assist dochodzą dwa cany, zasilanie i masa. Sprawdź na początek bezpieczniki, może tak będzie najprościej
  5. Nie podaleś jakie masz mmi, od tego wiele zależy. Może nie masz mmi tylko zwykłe radio, albo mmi 2g low z czerwonym ekranem.
  6. Gateway 5 kanałowy z automatu szuka urządzenia, które wymaga 5 kanału, jeśli nie ma żadnego podpiętego to będzie widoczny błąd, pomimo wykodowania z listy wyposażenia.
  7. Ostatnio wymieniałem klientowi licznik z czerwony fisem na poliftowy z kolorowym fis. Różnice na plus: ładniejsze wskazówki, kolorowy fis z nowy funkcjami - zielona zakładka, polskie menu.
  8. Sterownik z a6 c6 nie będzie działać w A4 B8, nie będzie z nim nawet komunikacji po podłączeniu.
  9. Montowałem już sporo tunerów DAB i w Gdańsku powinno być kilka lub kilkanaście stacji, zależnie od miejsca i zasięgu.
  10. Rozstaw śrubek taki sam, niezależnie czy ekran jest czerwony czy kolorowy, czy mały czy duży.
  11. 3g basic - ekran 6,5cala, mmi 3g high - 7 cali. Nikt nie wie jaką masz ramkę, większy ekran zamontujesz w mniejszą ramkę, jedynie boki będą zasłonięte. Ramka pod duży ekran nie jest droga, można kupić na allegro.
  12. Nie podałeś nic konkretnego to nikt nie odpisał. W 2008 roku możesz zamontować fabryczne ami które zdecydowanie polecam lub symbolicznie tańsze nieoryginalne typu dension itp. Fabryczna zmieniarka zostaje bez zmian, ani montowane jest dodatkowo. Jeśli masz budżet mniejszy niż 600-700zl to nic sensownego nie zamontujesz.
  13. Skoro masz 3G high to kup ekran pod 3G high. Na pewno taniej niż wymiana jednostki, tymbardziej ze 3G Basic to straszna bieda w porównaniu do 3G high. Różowa wtyczka tylko potwierdza że auto miało 3G Basic pierwotnie.
  14. Jednostka przerobiona? Fale nieparzyste i angielski język?
  15. 4F0919604 AUDI A6 Q7 EKRAN WYŚWIETLACZ MMI 3G 3GP 9052483297 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 199 zł - 4F0919604 AUDI A6 Q7 EKRAN WYŚWIETLACZ MMI 3G 3GP (9052483297). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! taki ekran potrzebujesz. Jaki masz kolor wtyczki od ekranu, który wchodzi do jednostki mmi? Jeśli różowy to przewód jest od mmi 3g basic, jeśli szary to 3g high. Jeden i drugi działa i pasuje do każdej jednostki, jedynie jak masz różową wtyczkę i chcesz wpiąć ją do 3g high to musisz usunąć nożykiem jedną wypustkę na obwodzie żeby wtyczka weszła do gniazda jednostki. Jak podepniesz zły ekran to może być taki efekt jak na zdjęciu w aukcji: AUDI A4 A5 Q5 MMI 3G BASIC DVD POLSKIE MENU LEKTOR 8681450385 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 299 zł - AUDI A4 A5 Q5 MMI 3G BASIC DVD POLSKIE MENU LEKTOR (8681450385). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! < Jesteś pewny że samo mmi jest sprawne? Jeśli masz aktywną ochrone komponentu to dźwięku nie będzie.
  16. Nic z tego nie wyjdzie, przepustnice sterowane są ze sterownika silnika. Z resztą takie przepustnice niewiele dadzą w tdi.
  17. Do A4 B8 przed liftem montowałem zestaw Maxhaust, efekt był bardzo dobry.
  18. Może być front od 3g high 8t1035670.
  19. Soft nie uzupełni dysku twardego w środku jednostki
  20. Zawsze można, wymień jednostkę, wymień ekran i ramkę i będzie 3g high
  21. Rozwaga i ostrożność zawsze wskazane.
  22. W Gdańsku moge podjąć się wymiany jednostki na wersję z nawigacją wraz z polskim menu oraz lektorem.
  23. Do coming home potrzebny jest czujnik zmierzchu.
  24. Mam softy K2156, P3241 oraz K3344
  25. W Gdańsku ja moge zakodować lampy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.