Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shaqal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shaqal

  1. Moge zakodować
  2. Najlepiej wyjmij jednostkę i zobacz jaki jest numer katalogowy. Eeprom jednostki pewnie jest połączeniem 3g basic oraz 3g high dlatego są rózne dziwne rzeczy widoczne
  3. Skąd taka wysoka cena?
  4. Ktoś pewnie włożył do auta co było pod ręką Nie jest to jakiś anglik po przeróbce?
  5. Masz MIB2 z dużym ekranem, mapy na dysku twardym.
  6. Mam na stanie nowe i używane dyski do mmi 3g, moge zrobić wysyłkowo takie mi na gotowo.
  7. Musi być jednostka w aucie, w której jest android umożliwiający instalacje aplikacji, dopiero wtedy będzie działać interfejs z aukcji.
  8. Gdańsk oraz czasem Grudziądz , mozna do mnie podjechać, moge też zrobić wysyłkowo, potrzebuje sam czytnik mmi.
  9. Czarny ekran? Rado concert? Są jednostki z kartą sim i bez karty sim.
  10. Źle wykonana aktywacja.
  11. Czytnik kart dobrze czyta karty sd czy też pojawia się problem z odczytem?
  12. Można wrzucać.
  13. Lektor wgrywa się 30-40sekund w 3g basic.
  14. Tylko jeden może być sparowany.
  15. Masz gniazdo usb z ikoną telefonu? Posiadasz jedno czy dwa gniazda? Wstaw wersje oprogramowania.
  16. Większość aut, które mierzyłem racelogiciem przed i po programie urywały 0,5-1,0s do setki.
  17. Można spokojnie odblokować video przez obd2, szkoda zachodu z dodatkowymi modułami. Tym bardziej Kufatec, który ma wysokie ceny w stosunku do tego co otrzymujemy.
  18. shaqal odpowiedział(a) na blackmin temat w Pomorskie
    Moge wgrać, kontakt PW lub www.facebook.com/diagnostykagdansk
  19. Musiałeś przestać źródła z jakich ma brać informacje mmi na temat tych parametrów. Poniżej wrzucam kilka screenów z podobnego auta.
  20. Samemu nie naprawisz, można wysłać do mnie jednostkę, spróbuje naprawić.
  21. High ma wtyczkę szarą a basic różową, poza kolorami to jest ten sam przewód.
  22. W takim razie jestem czarodziejem i już nie raz montowałem 3gp w miejsce 3g high i ani razu nie wymieniałem wiązki ekranu. Jedyna różnica to układ wypustek na wtyczce, wystarczy nożykiem wyrównać jedną wypustką i wtyczka pasuje bez żadnych wymian.
  23. Mikrofon wpina się do mmi, gniazdo lewy dół, piny: 8 - Microphone input (+) microphone unit in front roof module -R164- (telephone microphone) 9 - Microphone input (-) microphone unit in front roof module -R164- (telephone microphone)
  24. Zdecyduj sę z którego roku masz auto, w profilu chwalisz się rocznikiem 2015 a podajesz informacje, że posiadasz oddzielny sterownik pdc. Podaj pełne informacje to będzie łatwiej pomóc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.