Treść opublikowana przez shaqal
-
Kodowanie lamp Trójmiasto
Moge zakodować
-
MMI 3G Basic z joystickiem i kartą sim?
Najlepiej wyjmij jednostkę i zobacz jaki jest numer katalogowy. Eeprom jednostki pewnie jest połączeniem 3g basic oraz 3g high dlatego są rózne dziwne rzeczy widoczne
-
Audi Smartphone Interface ASI
Skąd taka wysoka cena?
-
MMI 3G Basic z joystickiem i kartą sim?
Ktoś pewnie włożył do auta co było pod ręką Nie jest to jakiś anglik po przeróbce?
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Masz MIB2 z dużym ekranem, mapy na dysku twardym.
-
MMI 3G HIGH Initialising navigation
Mam na stanie nowe i używane dyski do mmi 3g, moge zrobić wysyłkowo takie mi na gotowo.
-
bezprzewodowy apple carplay do MMI 3G
Musi być jednostka w aucie, w której jest android umożliwiający instalacje aplikacji, dopiero wtedy będzie działać interfejs z aukcji.
-
MMI Basic
Gdańsk oraz czasem Grudziądz , mozna do mnie podjechać, moge też zrobić wysyłkowo, potrzebuje sam czytnik mmi.
-
MMI 3G+ montaż na co zwrócić uwagę
Czarny ekran? Rado concert? Są jednostki z kartą sim i bez karty sim.
-
MMI 3G nie widzi map z karty
Źle wykonana aktywacja.
-
Zawieszający się system bluetooth MMI 3G Basic
Czytnik kart dobrze czyta karty sd czy też pojawia się problem z odczytem?
-
Aktualizacja 3g+US
Można wrzucać.
-
Lektor do MMI 3G BASIC
Lektor wgrywa się 30-40sekund w 3g basic.
-
Dwa telefony podłączone do MMI 3G Basic
Tylko jeden może być sparowany.
-
Uaktywnienie navigacji i Bluetooth
Jednostka Delphi
-
Audi Smartfon Inteface jaki kabel ?
Masz gniazdo usb z ikoną telefonu? Posiadasz jedno czy dwa gniazda? Wstaw wersje oprogramowania.
-
Różnica w przyspieszeniu seria vs chip
Większość aut, które mierzyłem racelogiciem przed i po programie urywały 0,5-1,0s do setki.
-
VIM Kufatec
Można spokojnie odblokować video przez obd2, szkoda zachodu z dodatkowymi modułami. Tym bardziej Kufatec, który ma wysokie ceny w stosunku do tego co otrzymujemy.
-
Polskie menu
Moge wgrać, kontakt PW lub www.facebook.com/diagnostykagdansk
-
3G+ jak wejść do zielonego menu?
Musiałeś przestać źródła z jakich ma brać informacje mmi na temat tych parametrów. Poniżej wrzucam kilka screenów z podobnego auta.
-
MMI 3G czarny ekran
Samemu nie naprawisz, można wysłać do mnie jednostkę, spróbuje naprawić.
-
Czy przewód ekranu z 3G Basic pasuje do 3G High lub 3G+
High ma wtyczkę szarą a basic różową, poza kolorami to jest ten sam przewód.
-
Czy przewód ekranu z 3G Basic pasuje do 3G High lub 3G+
W takim razie jestem czarodziejem i już nie raz montowałem 3gp w miejsce 3g high i ani razu nie wymieniałem wiązki ekranu. Jedyna różnica to układ wypustek na wtyczce, wystarczy nożykiem wyrównać jedną wypustką i wtyczka pasuje bez żadnych wymian.
-
Wiązka mikrofonu MMI 3G+
Mikrofon wpina się do mmi, gniazdo lewy dół, piny: 8 - Microphone input (+) microphone unit in front roof module -R164- (telephone microphone) 9 - Microphone input (-) microphone unit in front roof module -R164- (telephone microphone)
-
3G Basic na Plus - PDC
Zdecyduj sę z którego roku masz auto, w profilu chwalisz się rocznikiem 2015 a podajesz informacje, że posiadasz oddzielny sterownik pdc. Podaj pełne informacje to będzie łatwiej pomóc.