Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shaqal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shaqal

  1. Musisz najpierw odblokować zielone menu komputerem diagnostycznym.
  2. Bierz 3.0 TDI, szkoda życia na 2.0TDI.
  3. Mam nowe takie elementy, moge zapakować i wysłać.
  4. W MMI nie ma wyboru między grafika / kamera / tryb automatyczny, można zmienic tylko widok - włączony lub wyłączony. Jest tam mmi 3g plus i nie ma oddzielnego sterownika pdc, dlatego troche inaczej to działa. Możesz wrzucić kodowanie swojego 09? Masz pdc przód i tył plus kamera?
  5. Trzeba podpiąć komputer i przywrócić wartości w adaptacjach mmi. Można też odblokować zielone menu i samemu uzupełnić braki.
  6. Regulator napięcia do wymiany skoro ładowanie zbyt wysokie.
  7. Wymiana samego modułu nic nie da ponieważ jest sporo typów i nie każdy będzie działać po montażu, trzeba zdjąć blokade częstotliwości w obecnym module.
  8. Wyczyść liste połączenie w telefonie, powinno pomóc.
  9. Co masz do zrobienia?
  10. Moge podjąć się montażu, ale jeśli chcesz to zrobić dobrze to wymień szybę pod czujnik zmierzchu i dszczu, inaczej nie podejmuje się montażu z takimi wytycznymi i pewnie nikt inny nie będzie chciał się podjąć.
  11. Przy szkodzie całkowitej oraz autach testowych czasem w aso zdarza się, że nie można ściągnąć cp, ale jest to okazjonalne. Policja wzywana jest tylko w przypadku, gdy dana rzecz ma vin auta, które faktycznie figuruje jako skradzione. W Gdańsku moge zdjąć CP jeśli ktos potrzebuje.
  12. Moge wykonać dowolną wiązke światłowodową jeśli szukasz krótszej albo dłuższej.
  13. shaqal odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Moge wykonać wiązkę. Mam też moduły do zamykania z pilota. Siłowniki mogą być zamienniki, ważne żeby ich długość była taka sama jak oryginał a siła mniejsza niż do zwykłej klapy.
  14. Moge pomóc w Gdańsku.
  15. Wgrywaj od razu K0942 i później mapy.
  16. Ostatnia wersja to 6.26.1, taką możesz wgrać.
  17. shaqal odpowiedział(a) na dudek6 temat w Kujawsko-pomorskie
    Moge podjąć się montażu w Gdańsku lub Grudziądzu.
  18. W Gdańsku lub Grudziądzu moge podjąć się montażu.
  19. http://allegro.pl/ami-mmi-3g-wiazka-kabel-przewod-usb-audi-a4-a6-a8-i6923657479.html <-
  20. shaqal opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Może ktoś już robił i chce podzielić się informacjami na temat montażu w A4 B9?
  21. W 2009 roku masz raczej MMI 3G High, moge wgrać polskie menu i lektora. Co do FIS, trzeba wymienić licznik na poliftowy.
  22. W temacie przewija się moja aukcja z przewodem ami. Już tłumacze: zieloną wtyczkę wpinamy do quadlocka z tyłu mmi, żółta wtyczka w żółte gniazdo z tyłu mmi. Do usb można wpiąć dostawkę bluetooth, którą połączymy z telefonem, mam takie w ofercie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.