Treść opublikowana przez komar865
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pisałem o obecnych bylem z wami duchowo! krzychu a kolezanki masz kozak ale moga nie wyjsc dlugo z wrazenia jak je majki zacznie bajerowac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
teee a moja padaka?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiesz wy sie slabo zabieracie to musimy z majkim potem dziewczyny zabawiac jak wy nie macie odwagi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no spocik spontan sie odbył pod piotrem i pawłem, nawet Michu S4 podjechał ogólnie 6 audiczek było całkiem nieźle jak na ekipe tylko z torunia no to prawda majki [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________Haha komar chce wszystkie moje koleżanki :polew: ale oczywiście umówić się na coś można a fotki będą jak Damian wróci komar ma duzy przerób i zapotrzebowanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no spocik spontan sie odbył pod piotrem i pawłem, nawet Michu S4 podjechał ogólnie 6 audiczek było całkiem nieźle jak na ekipe tylko z torunia no to git pisalem z krzychem ze moze w piatek sie spikac i umowic na jakis bro i podryw
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jest braz! chlopaki dzis zabiegany bylem i dlatego ciezko z czasem ale zgramy sie!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzis spontan tez kozak trzeba tak czesciej! moze jakas pizze piweczko tego typu sprawy trzeba dolaczyc! czlowieka od pizzy juz mamy!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z nogi na noge tak jej bylo zimno ale dupcia w zamkach musi byc [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 10:29_________________________________________________ja dzis musze zadbac o niunie! i kosic trawe!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A co to znaczy? Reniu no ty nie wiesz co to znaczy zostac tatą ale chłopaki dawno takich wyścigów nie było i jak wesoło w pewnych momentach tak sie uśmiałem że... szacun dla obecnych wczoraj, naprawde nie spodziewałem się takiego obrotu rzeczy, elegancko no i wtajemniczeni wiedzą że najwieksza furrore to chyba zrobiły ,,ZAMKI" które były atrakcją wieczoru miłego dzionka dla wszystkich,pogoda super sie szykuje pozdrawiam i do miłego zobaczenia :> w takim skladzie to moge jezdzic wszedzie! az mnie morda od smiania bolala! a jak sie obsluguje "zamki" to majkichyba kazdemu pokazal krzychu a te laseczki chyba troszke sie wystraszyly jak zaczelismy z nich troszke jaja robic co?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chlopaki na sharpie bylo spoko bo w dobrym towarzystwie! majki w 5 min zostal tata a przy polchemie dorwal mnie ten czerwony golfik 3 no i do 200 dawal rade a potem gosc odpuscil wiec 1-0 dla mnie!
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/28830/Tylko_popatrzcie_na_te_triki kozak!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
obczajcie to i to na jakim sprzecie http://www.joemonster.org/filmy/28830/Tylko_popatrzcie_na_te_triki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jestem :good:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chlopoki pomozcie! od wczoraj audica chodzi jak kombajn pojechalem dzis do mechanika to jak zwykle nie ma czasu ale mowi ze prawdopodobnie sprzeglo klimatyzacji poszlo i fakt klima nie dziala mial ktos juz z tym docznienia? tylko nie mowcie ze to cos takiego http://allegro.pl/sprzeglo-sprezarki-klimatyzacji-audi-a4-benzin-i1205148732.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oczywiście :good: damian masz moj nr daj znaka to zadzwonie ze juz jade albo cos!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bo albo melanże i kobiety albo RS w garażu PS mając RS-a to kobiety by Ciebie same sponsorowały żeby się przejechać hehe tak nie myslalem!! a jak mieszkalem w irlandii to bylem o krok od kupienia RSa a teraz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mam padake na ojca i place 412 zl w generali a gazu to najmniej udalo sie zejsc do 11,5 a "najlepiej" 16 a co do zycia kawalera to nie wiecie ile teraz nowoczesne kobiety kosztuja wiec troszke na tego RSa brakuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z rana- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Damian ja w pietek jeszcze zobacze bo mam turniej w fife na kase i nie wiem ile zejdzie ale jak cos to sie pisze zeby sie spotkac pod piotrem i pawlem i wpasc pod aule- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pod aula normalnie?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widze spocik kozak szkoda ze mnie nie bylo, ale droga do wroclawia i mecz tez kozak w toruniu powtorka z frekwencji?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bije sie w piers!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chlopaki musze niestety was poinformowac ze milosc do zuzla zwyciezyla i rano wyjezdzam do wroclawia na walke o braz a wiec sorki ale odpadam!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
coś koło 17.20-30 bede 17:25 tam czekal! - Meetingi Kujawsko-Pomorskie