Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barca111

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barca111

  1. Barca111 odpowiedział(a) na clonik temat w 2.0
    witam. nie zakładając nowego tematu podepnę się tu... Vag pokazał mi dwa poniższe błędy co mam w takim wypadku panowie zrobić? P0300 Wykryte przypadkowe/wielokrotne wypadanie zapłonów w cylindrach P0304 Cylinder 4: rozpoznano brak spalania (wypadanie zapłonów). Górna wartość skrajna przekroczona. Niezrozumiały sygnał.
  2. Dzięki kolego :-Dco w takim wypadku mam zrobic? Dodam ze stalo sie tak jak przycisnelem go do 220 km
  3. witam wszystkich... mam prośbę po zapaleniu się takiej kontrolki w kształcie silnika (check) bodaj i podpięciu pod vaga pojawiły mi się dwa błędy P0300 i P0304 i chciałbym się dowiedzieć co to za błędy. z góry dzięki
  4. witam ja właśnie miałem włamanie i pytanko czy podejdzie wkładka z zamkiem od anglika?
  5. Barca111 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    witam. z niedzieli na poniedziałek w okolicach Malborka była próba kradzieży mojej Audi ale na szczęście się nie udało, oczywiście nie obyło się bez uszkodzeń. Złodzieje nie śpią więc uważajcie!!!
  6. Barca111 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam.ponieważ z niedzieli na poniedziałek miałem włamanie do audi (na szczęście złodzieja się nie udało ukraść) auta to musze usunac usterki czyli uszkodzony zamek. Czy musze kupowac org czy może być uzywka?i koniecznie od modelu b6? Czy klamkę całą trzeba wymienić? Jakie jest ryzyko otworzenia drzwi bez elementu w który wkładamy kluczyk?
  7. www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wyrzynarki-pilarki-pily-szablaste-nozyce/wyrzynarki/wyrzynarka-ic710js-dexter,p139373,l174.html lub www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wyrzynarki-pilarki-pily-szablaste-nozyce/wyrzynarki/wyrzynarka-58g071-graphite,p163772,l174.html kolega ma na sprzedaż takie wyrzynarki polecacie jakąś czy raczej żadna się nie nadaje?
  8. żeby był inny przeciwnik to napewno byśmy nie prowadzili po pierwszej połowie... aż żal oglądać było tą męczarnie ale cóż jaka liga taka reprezentacja
  9. pierwszy i ostatni mecz jaki wygralismy... hehe
  10. a polecasz jakis konkretny model?
  11. parksaid nie zbyt znana mi firma i jakoś przekonania nie mam do takich firm.a jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o taki sprzęt? a może coś z firmy dexter lub graphit?
  12. myślałem o boschu zielonym i raczej padnie na niego wybór
  13. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w 2.0
    też tak mi się wydaje bo cena jest duża a za sam czwórnik płaciłem 40 pln. gruszkę(kierownica powietrza) też już wymieniłem ale dalej pojawiaja sie szarpnięcia podczas przyspieszania i muli. jutro się zabiorę za przegląd węży i tych plastików chociaż wydają się ok tylko ciekawe jak w środku czy są drożne. aso mnie zrazilo tym jak nie wykryli uszkodzonej gruszki i czwornika a skasowali mnie 350 pln za wizytę i niby podpięcie pod komputer. więc staram się ich uikac.
  14. nie chcę zakładać nowego tematu więc za pytam tu odnośnie wyrzynarki jaką polecacie do 150-200 zł do prac domowych?
  15. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w 2.0
    przyglądałem się tej odmie i faktycznie najlepiej będzie zdemontować kolektor ale samemu to dość ryzykowne. u nas na rękę nie chcą iść bo zaśpiewali mi 800 zł za rurki plastikowe a chciałem kupić tylko cienki wężyk który idzie od czwórnika więc pewnie ten gruby plastik co idzie od filtra powietrza też będzie do sprzedaży w zestawie. a błędy jakieś komputer pokazywał? bo u mnie bez błędów.
  16. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w 2.0
    kiko a jak doszedłeś do tego iż węże są do wymiany? bo z tego co patrzałem to ciężko jest je zdemontować bo są jakieś dziwne opaski na nich i sprawdzić drożność, ten cienki co wychodzi od czwórnika wymieniłem bo był zaklejony i stopiony więc jest opcja że inne też mogą być niedrożne
  17. dzięki za info
  18. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w 2.0
    u mnie na odwrot bo jak miałem zalany 0w40 to tego wycieku nie było a jak zmieniłem olej na 5w40 pojawił się na połączeniu z tym czwórnikiem. u mnie cała rura wydaje się ok tylko właśnie w miejscu tego czwórnika od dołu ten plastik jest odkształcony jakby ktoś wciskał na chama założyłem opaskę zaciskową ale nic nie dało. panowie a dokładnie to jakie wymienialiście węże podciśnienia? w poniedziałek będę dzwonił do aso i pytał o cenę. tylko będę musiał usiąsć hehe
  19. różnica cenowa duża jest między kolegą dzik a sklepem? jeszcze nigdy nie zamawiałem u niego a potrzebuje kilka cześci
  20. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w 2.0
    bez rabatu na pewno drożej wyjdzie. a co było przyczyną u was wymiany tego elementu? benya4 trzeba mieć zdolnosci zeby nie przytopic tego plastiku a ktoś wymieniał coś jeszcze z elementów plastikowych bądz wężyków pod maska?
  21. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w 2.0
    a w czym jest różnica? a to też wymieniałeś? zorientuje się jak to wygląda cenowo bo z używką będzie pewnie problem dostać. problem leży po stronie tego odejścia cienkiego w trójnik tam jest nieszczelność bo pojawia się olej i zaciąga lewe powietrze i pojawiają się przerwy w przyspieszaniu.
  22. dokładnie do tego dochodzi poświęcony czas wolne z pracy itd więc dobra sprawa u mnie firma miała około 140 km w dwie strony żeby cokolwiek załatwić
  23. tak zrobię bez kombinacji
  24. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w 2.0
    wygląda podobnie więc powinna podejść do alt
  25. Barca111 opublikował(a) temat w 2.0
    http://www.directupload.net/file/d/3736/8b2hxei2_jpg.htm panowie jak dokładnie nazywa się element zaznaczony na czerwono? czy dostanę jako używkę czy tylko z ASO?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.