Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barca111

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barca111

  1. firma z Gdańska. za wszysytko od zabrania tablic niemieckich po przywiezienie do domu tablic PL i dowodu miękkiego(po miesiącu) dostarczyli twardy zapłaciłem bodaj 1700-1800 zl
  2. ja zleciłem firmie i po kłopocie
  3. podpinam się pod temat. ostatnio mechanik proponował mi firmę SWAG cena 120 zl za dwa łączniki. a jak cenowo wyglądają firmy Lema?
  4. Możesz powiedzieć coś więcej jak sprawdzasz szczelność ponieważ też mam taki zamiar a nie bardzo wiem jak się zabrać za to.
  5. gdzieś czytałem żeby psikać plakiem na łączenia i jak zaczną spadać obroty lub falować to jest nieszczelność? testował to ktoś? i czy to dobry pomysł? już znalazłem nieszczelność na tym trójniku co wychodzi z pokrywy i wąż był zapchany. a jakie przewody i rury dokładnie sprawdzić?
  6. witam.panowie pytanko jak i czym sprawdzić szczelność przewodów,węży, rur powietrza?
  7. ok;] dzięki panowie;]
  8. i już jestem spokojniejszy:wink: stary płyn odpada kolego bo 2tys km temu była naprawiana maglownica więc płyn wymieniony. dzięki
  9. witam;) zauważyłem ostatnio żę podczas stania auta na postoju przy odpalonym silniku i skręcaniu kierownicą w prawo bądz lewo spadają obroty silnika tak jakby się dławił, czy to normalne zachowanie ? dzięki za odpowiedzi ---------- Post dopisany 23-07-2014 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 10:37 ---------- podpowie ktoś?
  10. witam. u mnie pojawił się również ten sam problem czyli dziury w przyspieszaniu i spadek mocy czy ktoś poradził sobie z tym? kierownica powietrza w porządku,przepustnica czyszczona i adoptowana co jeszcze może być przyczyną? nieszczelna odma?
  11. Melman1980 kolego nie ma mozliwosci zlego zamontowania tej gruszki z łopatkami, jest tylko jedno położenie gdzie zapina się na zatrzaski. chyba że ktoś jest uzdolniony i zamontował inaczej:grin:
  12. kupiłem używkę od passata;] i działa poprawnie;]
  13. dzięki wszystko jasne nie mam tych przycisków więc pewnie alarmu nie mam;[
  14. chodzi o przyciski od opuszczania szyby? kolega podaje temat b7 2006r a ja posiadam b6 2002 więc może jest różnica w rozmieszczeniu przycisków?
  15. dla mnie jest to troszkę niejasne bo jak można wejść do środka auta zamknąć go od środka ( przecież nie wyjdziesz z samochodu?) a potem otworzyć maskę albo bujać autem? chyba że da się te czynności wykonać od środka auta?
  16. sama gruszka z tym okrągłym wałkiem co wchodzi do kolektora ssącego w ASO chcieli 700 zł ale udało mi się kupić z całym kolektorem ssącym za 80zł od paska:decayed:
  17. witam podłączę się do tematu. Posiadam audi a4 b6 2002r i jak można sprawdzić czy auto posiada alarm? Posiadam taki czarny plastikowy kluczyk (niby od alarmu) próbowałem już przy otwartych oknach i zamkniętych zamkach poprzez włożenie ręki do środka i ciągnięcie za klamki ale nic. jak jeszcze można sprawdzić czy auto posiada alarm?
  18. Barca111 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    zrobiłem wymiankę oleju z Castrol Edge 0w40 ( po 10 tyś dolałem jakieś 200 ml) na Castrol Edge 5w40 i filtr Knecht:decayed: czekam na przebieg sytuacji i mam nadzieję na brak dolewki;]
  19. jaka propozycja? z butla? ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- R134a czynnik chłodniczy LINDE, transport GRATIS (4318747476) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  20. jak ktoś z Gdańska lub okolic to posiadam czynnik na sprzedaż 134a 12 kg bodaj jest w butli:wink:
  21. a ja chciałem sprzedać dzwignię ale widzę że potrafi pęknąć więc zostawię
  22. jakbym wiedział to bym nie umieszczał wątku w tym temacie:wink:
  23. Barca111 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam. nie mogę umieścić tego wątku w dziale 'sprzedam' więc piszę tu. Dla chętnych posiadam na sprzedaż freon 134a do klim samochodowych w butli 25 kg + butla. Najlepiej Gdańsk i okolice. jak coś pw.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.