Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barca111

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barca111

  1. ok i chyba tak zrobię jutro jeszcze zadzwonię do nich. z ciekawości dzwoniłem do aso jak powiedzieli mi cenę to dobrze że siedziałem bo bym się przewrócił hehe
  2. a drążki trzeba wymieniać bo nikt nic nie wspomina?
  3. aha więc niema tragedii no kurde mam dylemat teraz jeśli wyślę tam gdzie polecasz to troszkę zaoszczędzę kasy a tu czuję że chcą mnie skroić i pytanie czy będzie ok wszystko
  4. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    szakal222 kolego 3.5 tys w dwumase 600 zl klocki 1100 rozrzad swiecie oleje idt 300 zl wizyta w aso odma, teraz magiel i weż tu się wkur.....!!!
  5. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    super zamawiam i wymieniam zobaczymy czy to będzie ten problem. dzięki za pomoc:wink: ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- kurna wkurza mnie już to auto!! zawsze coś!
  6. pewne miejsce do zakupu? tez tam kolega kupował?
  7. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    edekxp dzięki kolego jestem winien browarka haha:decayed: a orientujesz się co do ceny?
  8. gdzie za 600 zł magiel można dostać?
  9. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    ok może być jutro. będę bardzo wdzięczny;] na sobotę będę miał zajęcie:wink:
  10. Barca111 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie? p.s ostatni raz kupiłem audi!! nie będę za 4 kółka bulił tyle kasy!
  11. Barca111 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie?
  12. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    a może foto jakieś bo specem od budowy silnika nie jestem;[ albo opis dokładny?
  13. witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie?
  14. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    mike22285 jak wygląda kolego dostęp do tego czujnika czy jest możliwość wymiany go samemu? dostępny od reki czy tylko ASO i jak to wygląda cenowo? jakiś magik podłączał komputer wykasował błędy i był spokój ale problem wrócił.
  15. terminator1985 dużo ludzi ma problem z tą nieszczęsną gruszką miejsce pęknięcia też nie najlepsze. ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Lite44 w alt widać na nim klej;] lecz nie pomogło
  16. Barca111 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam wszystkich. w momencie wsadzenia kluczyka do stacyjki i przekręcenia nim do momentu zapalenia się kontrolek (zimny silnik) włącza się odrazu wentylator chłodnicy na maxa, a podczas jazdy wskazówka temperatury pokazuje 50-60 stopni nie zależnie od długości trasy. co może być przyczyną takich objawów? z góry dzieki za odpowiedz
  17. dokładnie tak obroty spadają i podczas zmiany biegów jest to strasznie uciążliwe myślałem że sprzęgło do wymiany ale jak kupiłem to było wymieniane. sprawdz jeszcze odmę też miałem uszkodzony ten element
  18. tak duże obroty i falowanie na luzie. podczas wciśnięcia gazu pojawiało się szarpanie i dopiero przyspieszenie ale jak w silniku 1.0 straszny muł
  19. dokładnie masowa produkcja;]
  20. banalny sposób klej do dentek i łatka hehe
  21. ciężko będzie dostać samą membranę ja pytałem z 10 osób i wszyscy sprzedają tylko z kolektorem ssącym. ale ja kleiłem i jak narazie odpukać śmiga aż miło:}
  22. po pytaj o samą gruszkę. w moim przypadku ma to znaczenie ale nie takie jak miałem nieszczelną odmę.
  23. gościu wymienił silnik na diesla. daleko nie mam udało się że gościu jest z moich okolic i bardzo nie wie co to za część więc odesłałem mu zdjęcie z zaznaczoną częscia o jaką mi chodzi:decayed: i podjadę osobiście zobaczę czy jest sprawna a zabawne jest to że znam faceta bo oglądałem jego auto jak szukałem dla siebie hehe a 100 to cena odpowiednia? zapewnia że jest sprawne wszystko.
  24. udało mi się znaleśc gościa co chce sprzedać samą tą gruszkę za 100 jeżeli jest sprawna:decayed:
  25. na czas dopóki nie kupię dobrej membrany spróbuje skleić na małą łatkę taką od dentek znalazłem taką 2 cm i zobaczę jak będzie się sprawować. słyszałem że jest ciężko dostać sprawną membranę? dużo szukałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.