Treść opublikowana przez Barca111
-
Pomoc w demontażu maglownicy
ok i chyba tak zrobię jutro jeszcze zadzwonię do nich. z ciekawości dzwoniłem do aso jak powiedzieli mi cenę to dobrze że siedziałem bo bym się przewrócił hehe
-
Pomoc w demontażu maglownicy
a drążki trzeba wymieniać bo nikt nic nie wspomina?
-
Pomoc w demontażu maglownicy
aha więc niema tragedii no kurde mam dylemat teraz jeśli wyślę tam gdzie polecasz to troszkę zaoszczędzę kasy a tu czuję że chcą mnie skroić i pytanie czy będzie ok wszystko
-
wentylator
szakal222 kolego 3.5 tys w dwumase 600 zl klocki 1100 rozrzad swiecie oleje idt 300 zl wizyta w aso odma, teraz magiel i weż tu się wkur.....!!!
-
wentylator
super zamawiam i wymieniam zobaczymy czy to będzie ten problem. dzięki za pomoc:wink: ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- kurna wkurza mnie już to auto!! zawsze coś!
-
Pomoc w demontażu maglownicy
pewne miejsce do zakupu? tez tam kolega kupował?
-
wentylator
edekxp dzięki kolego jestem winien browarka haha:decayed: a orientujesz się co do ceny?
-
Pomoc w demontażu maglownicy
gdzie za 600 zł magiel można dostać?
-
wentylator
ok może być jutro. będę bardzo wdzięczny;] na sobotę będę miał zajęcie:wink:
-
maglownica
witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie? p.s ostatni raz kupiłem audi!! nie będę za 4 kółka bulił tyle kasy!
-
magiel
witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie?
-
wentylator
a może foto jakieś bo specem od budowy silnika nie jestem;[ albo opis dokładny?
-
Pomoc w demontażu maglownicy
witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie?
-
wentylator
mike22285 jak wygląda kolego dostęp do tego czujnika czy jest możliwość wymiany go samemu? dostępny od reki czy tylko ASO i jak to wygląda cenowo? jakiś magik podłączał komputer wykasował błędy i był spokój ale problem wrócił.
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
terminator1985 dużo ludzi ma problem z tą nieszczęsną gruszką miejsce pęknięcia też nie najlepsze. ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Lite44 w alt widać na nim klej;] lecz nie pomogło
-
wentylator
witam wszystkich. w momencie wsadzenia kluczyka do stacyjki i przekręcenia nim do momentu zapalenia się kontrolek (zimny silnik) włącza się odrazu wentylator chłodnicy na maxa, a podczas jazdy wskazówka temperatury pokazuje 50-60 stopni nie zależnie od długości trasy. co może być przyczyną takich objawów? z góry dzieki za odpowiedz
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
dokładnie tak obroty spadają i podczas zmiany biegów jest to strasznie uciążliwe myślałem że sprzęgło do wymiany ale jak kupiłem to było wymieniane. sprawdz jeszcze odmę też miałem uszkodzony ten element
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
tak duże obroty i falowanie na luzie. podczas wciśnięcia gazu pojawiało się szarpanie i dopiero przyspieszenie ale jak w silniku 1.0 straszny muł
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
dokładnie masowa produkcja;]
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
banalny sposób klej do dentek i łatka hehe
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
ciężko będzie dostać samą membranę ja pytałem z 10 osób i wszyscy sprzedają tylko z kolektorem ssącym. ale ja kleiłem i jak narazie odpukać śmiga aż miło:}
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
po pytaj o samą gruszkę. w moim przypadku ma to znaczenie ale nie takie jak miałem nieszczelną odmę.
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
gościu wymienił silnik na diesla. daleko nie mam udało się że gościu jest z moich okolic i bardzo nie wie co to za część więc odesłałem mu zdjęcie z zaznaczoną częscia o jaką mi chodzi:decayed: i podjadę osobiście zobaczę czy jest sprawna a zabawne jest to że znam faceta bo oglądałem jego auto jak szukałem dla siebie hehe a 100 to cena odpowiednia? zapewnia że jest sprawne wszystko.
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
udało mi się znaleśc gościa co chce sprzedać samą tą gruszkę za 100 jeżeli jest sprawna:decayed:
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
na czas dopóki nie kupię dobrej membrany spróbuje skleić na małą łatkę taką od dentek znalazłem taką 2 cm i zobaczę jak będzie się sprawować. słyszałem że jest ciężko dostać sprawną membranę? dużo szukałeś?