Treść opublikowana przez Barca111
-
poszukuję
witam. jestem ciemny w tych tematach więc szukam kogoś chętnego do kilku ulepszeń w moim audi oczywiscie za odpłatą typu wymiana kierownicy na multifunkcyjną, zmiana manetek na tempomat i pełen fis itd. Najlepiej z Gdańska lub okolic. jak coś pw.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
kiko79 może jak zaleję 5w40 to obejdzie się bez dolewek od wymiany do wymiany:wink: nadzieja musi być hehe więc zaleje MOTUL 8100 X-Clean 5w40 i filtr knecht:wink:
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
pytam bo jak wymieniałem gruszkę w audi to wychodził ten flet z kolektora. a nową gruszkę mam od pasata i tam nie można wyjąć z kolektora. czy po wymianie jest jakieś znaczenie jak on ma byc wsadzony w kolektor? bo z tego co się orientuję to ma tylko jedno położenie. po wymianie jest potrzebne podpięcie pod komputer i kasowanie błędów albo coś takiego czy wszystko powinno być ok?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
czyli do żadnego rozszczelnienia nie powinno dojść jak płukania nie zrobię? a wręcz przeciwnie powinno być lepiej? co do dolewki to po przejechaniu 7 tyś km dolałem raz olej jakieś 250 ml więc nie jest zle.
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
a podczas wymiany gruszki wychodzi u was ten element plastikowy co steruje łopatkami w kolektorze ssącym? czy powinien pozostać w środku?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
witam. podepnę pytanko. mam zalany olej castrol 0w40 ale chce zmienić np na motul 5w40. ile muszę kupić oleju i czy muszę zrobić płukanie silnika? pozdrawiam
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
dziś kupiłem cały kolektor od paska:decayed: gruszka przełożona kompletna:wink: żaden błąd nie wyskakuje więc chyba wszystko jest ok:decayed: moc zbyt wiele nie przybyło ale jest inny komfort jazdy bez szarpania rwania itd:wink:
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
za taka cene to też mogę kupić z kolektorem;] w piątek byłem oglądać u gościa ale miał pękniętą niestety. jutro zaczynam poszukiwania:wink: a to pasuje od diesla lub FSI?
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
witam. niestety ale łatka puściła na membranie i próbowałem na dentkę ale po przejechaniu 200km też nie wytrzymało więc nie pozostaje mi nic innego jak szukanie drugiej gruszki albo ostateczność ASO.
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
witam. Panowie jutro jadę zakupić kierownicę powietrza kompletna i mam pytanko czy mogę wymienić całą to gruszkę i nie będzie wyskakiwał żaden błąd na kompie?
-
magiel
Regeneracja amortyzatorów NAGENGAST - Autoryzowany warsztat samochodowy co myślicie o tym warsztacie?
- maglownica
-
maglownica
Numer ten co widnieje? W jakich godzinach?
-
maglownica
Dev a skąd jesteś?
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
Co do dentki to dobry pomysł. A sama ta membrane da się wymienić czy cała gruszke trzeba? Czy ta dźwignię z membraną? Nie dało się jeździć szarpanie nie udolna zmiana biegów a teraz auto zlapalo oddech. Mimo wszystko kupie używek na czarną godz jakby już fabrycznej nie dało się kleić
-
maglownica
benyA4 nie bądź taki kozak ponieważ nie z takimi miałem doczynienia. Jeżeli coś ci się nie podoba w moim zapytaniu to nie musisz odpowiadać proste? Co do wymiany dziwne jest to że jedni chcą 400 a inni 180 więc pytam czy ktoś miał taki przypadek i co myśli o tym.
-
wentylator
Człowiek nie płaci po to tyle kasy żeby pompowac w to za co już raz zapłacił. Można było lepiej to przeznaczyć na wygląd optyczny typu Alu przyciemnianie szyby itd. Co do czujnika to kupię raczej z aso będzie pewniejszy. Tak mi się wydaje he he
-
wentylator
Dam mu ostatnią szansę i zrobię ten magiel Ale jak coś będzie dalej nie tak to idzie do żyda bo jak policzylem to 7 tys wpakowalem w niego prawie połowa wartości
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
terminator1985 mi się jakoś udało skleić ale będę wymieniał na dobrą membranę, daj znać jak po testach czy jest różnica itd
-
wentylator
a oprócz turba jakieś poważniejsze naprawy? a jaki olej dokładnie najlepiej zalać? po naprawie kierownicy powietrza autko zdecydowanie lepiej ciągnie pewnie nie to co turbo ale poprawa jest bo tak to straszny muł. dlatego opinie są różne co do aut.
-
wentylator
a może już ktoś wymienił dwumas? to chyba też wymienię na Motula. a turbo jak się sprawuje? jeszcze trochę to naprawy przekroczą wartość auta, poprzednio miałem vectrę i też kasę pakowałem może c**j.... kierowca ze mnie hehe głęboko się zastanowię nad wymianą oleju bo Castrol po odkręceniu korka w silniku wygląda jak przepalony.
-
wentylator
edekxp 170 tys przebieg potwierdzony w ASO. tak mi doradzili że lepszy niż 1.8T a teraz żałuję bo mogłem kupić. Do wymiany zostało mi ok 3 tyś km i raz dolewałem jakiś tydzień temu. a dlaczego Castrol nie? jaki polecasz kolego? a teraz jeszcze magiel cieknie! ostatni remont tego auta!!
-
Pomoc w demontażu maglownicy
lepszy czy taki powinien być?
-
wentylator
właśnie nie u mechanika znajomego a auto mam rok. rozrząd firmy Ina z pompą wody Metli do tego olej Castrol Edge 0w40 wszystkie filtry, płyny, świece. sprzęgło firmy Luk i wysprzęglik za dwumas z robocizną zabuliłem 3200! szok! ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- teraz niewiem czy części drogie czy mechanik doił kasę ze mnie?
-
Pomoc w demontażu maglownicy
a nie febi zielony? niby to zamiennik tego co maja w serwisie do vw audi?