Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. Ja np często trasy latam i ram 6 bieg sie przydaje, choćby ze względu na spalanie. Różnice w spalaniu miedzy 5 a 6 biegowa skrzynia wole zużyć np na torze.
  2. Po polsku to mi to telefon edytował a ja nie spojrzałem. Chodziło mi o to ze jeśli braknie Ci skrzyni czyli będzie np za skaba wkładaj idcS albo RS chuba tez właśnie z powodu skrzyni podnosiłem moc bo na 6 biegu z dynamiką słabo.
  3. nie.. pytam po co SWAP na 2,7 lub walka 400+ w 1,8T. skrzynie tez mogli dać lepsze.. Swap sie przydaje gdy już brakuje 1.8t. A co do skrzyń to uważam ze i tak nie ma zle, znam gościa co w b5 ma ponad 400 koni plus LC i już jakiś czas działa i nie słyszałem żeby były problemy. Braknie Ci dojrzeniu to szukaj od S albo RS
  4. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tomek Grzanka pierzchńica
  5. No ja pisałem o najmocniejszej A4 A moc mocą ma fajnie jechać. Poza tym mam chyba najsłabsze 1.8t jakie jest jeśli chodzi o bebechy to nie będę przesadzał. To nie jest moc maksymalna na tej turbinie, jest to bezpieczna moc dla tych gratów;)
  6. Mam trochę fotek budowy wydechu i icka. Ale reszty nie posiadam gdyż nie było mnie w pl a no turbinę montował mi kolega
  7. Myśle ze te 20 nie byłoby warte ryzyka
  8. davidlive odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś upusty w aso? Proszę o odzew na pw
  9. Ograniczony od dołu bo by poleciały korby
  10. Czemucytujesz tak długiego posta? Powinno sie cytować to co istotne. Niezłe bebechy w aucie. Zerknij do mnie co z tego można zrobić
  11. Taka moc powinna byc w serii w takim ciężkim aucie
  12. davidlive odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co z egt skąd bierze odczyty ?
  13. davidlive odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie wrażenia ? Jaka masz wersje i jaki koszt ? Co potrzebuje żeby boost i by mierzyć ?
  14. davidlive odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma to ktoś założone ?
  15. Wyebane na hejterow. Dzięki. Sam sie tego nie spodziewałem.
  16. Mnie potrzebny kosz nie sama pompa
  17. davidlive odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś kontakt do qumatisa tego od vfiz
  18. Na podmianke i mały eksperyment
  19. Już sie nie moge doczekać jak będę w pl i jazda !
  20. Załóż ten wałek warto. Sam założyłem. A ten icek hmmm chyba trochę za mały
  21. No jak po co ? Wchodzisz do działu tuningu i pytasz po co modyfikować auta ?
  22. I dokładnie o to mi chodziło. Miałem plany na upadlanie ale miało to iść w stronę k04-064 albo jakiegoś garetta i strokera na 2l. No ale niestety koszta już potworne chcąc to dobrze zrobić.
  23. No mody konkretne ale na tym co masz moim zdaniem 340 powinno pękać. W porównaniu do np mojej hybrydy to naprawdę wielka turbina, wiem bo miałem obok siebie obje.
  24. Puki co podglądu nie mam. Ja auta nie upałam. Vmax tez mnie nie interesuje. Ale przydało by sie to miec. Może jak vfiza kupie to będzie. Mało tego nawet boost jeszcze nie zamontowany. Mi nie zależało aż tak bardzo na mocy max jak na dynamice i tym żeby biegami bardzo nie machać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.