Treść opublikowana przez davidlive
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Ja np często trasy latam i ram 6 bieg sie przydaje, choćby ze względu na spalanie. Różnice w spalaniu miedzy 5 a 6 biegowa skrzynia wole zużyć np na torze.
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Po polsku to mi to telefon edytował a ja nie spojrzałem. Chodziło mi o to ze jeśli braknie Ci skrzyni czyli będzie np za skaba wkładaj idcS albo RS chuba tez właśnie z powodu skrzyni podnosiłem moc bo na 6 biegu z dynamiką słabo.
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
nie.. pytam po co SWAP na 2,7 lub walka 400+ w 1,8T. skrzynie tez mogli dać lepsze.. Swap sie przydaje gdy już brakuje 1.8t. A co do skrzyń to uważam ze i tak nie ma zle, znam gościa co w b5 ma ponad 400 koni plus LC i już jakiś czas działa i nie słyszałem żeby były problemy. Braknie Ci dojrzeniu to szukaj od S albo RS
- B7 Crew
-
[BRD] A4 B7 Avant S-Line ~~ by diesel1511 ~~
A co z rotorami ?
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
No ja pisałem o najmocniejszej A4 A moc mocą ma fajnie jechać. Poza tym mam chyba najsłabsze 1.8t jakie jest jeśli chodzi o bebechy to nie będę przesadzał. To nie jest moc maksymalna na tej turbinie, jest to bezpieczna moc dla tych gratów;)
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Mam trochę fotek budowy wydechu i icka. Ale reszty nie posiadam gdyż nie było mnie w pl a no turbinę montował mi kolega
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Myśle ze te 20 nie byłoby warte ryzyka
-
B6 DIVISION
Ma ktoś upusty w aso? Proszę o odzew na pw
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Ograniczony od dołu bo by poleciały korby
-
A4 B7 1.8T Silver Avant
Czemucytujesz tak długiego posta? Powinno sie cytować to co istotne. Niezłe bebechy w aucie. Zerknij do mnie co z tego można zrobić
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Taka moc powinna byc w serii w takim ciężkim aucie
-
B6 DIVISION
A co z egt skąd bierze odczyty ?
-
B6 DIVISION
Jakie wrażenia ? Jaka masz wersje i jaki koszt ? Co potrzebuje żeby boost i by mierzyć ?
-
B6 DIVISION
Ma to ktoś założone ?
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Wyebane na hejterow. Dzięki. Sam sie tego nie spodziewałem.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Mnie potrzebny kosz nie sama pompa
-
B6 DIVISION
Ma ktoś kontakt do qumatisa tego od vfiz
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Na podmianke i mały eksperyment
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Już sie nie moge doczekać jak będę w pl i jazda !
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
Załóż ten wałek warto. Sam założyłem. A ten icek hmmm chyba trochę za mały
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
No jak po co ? Wchodzisz do działu tuningu i pytasz po co modyfikować auta ?
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
I dokładnie o to mi chodziło. Miałem plany na upadlanie ale miało to iść w stronę k04-064 albo jakiegoś garetta i strokera na 2l. No ale niestety koszta już potworne chcąc to dobrze zrobić.
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
No mody konkretne ale na tym co masz moim zdaniem 340 powinno pękać. W porównaniu do np mojej hybrydy to naprawdę wielka turbina, wiem bo miałem obok siebie obje.
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Puki co podglądu nie mam. Ja auta nie upałam. Vmax tez mnie nie interesuje. Ale przydało by sie to miec. Może jak vfiza kupie to będzie. Mało tego nawet boost jeszcze nie zamontowany. Mi nie zależało aż tak bardzo na mocy max jak na dynamice i tym żeby biegami bardzo nie machać.