Treść opublikowana przez davidlive
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Dzwon do chłopaków z TurboSpec i oni wszystko Ci wyjaśnią. Średnicy Ci nie podam bo nie pamietam, kupowałem to turbo chyba 4 miesiące temu.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
To trzeba sobie dogadać z chłopakami z TurboSpec. Ja u nich trochę turbawek robiłem to i może mam taniej. Dostałem zalecenie ze trzeba to wymienić bo przy tych przepływach seria po prostu sie dławi. Nie są to tez na tyle kolosalne różnice średnic żeby to miało jakieś odniesienie do normalnej jazdy
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
McGiver w a6 miał Chyba wiecej koników ale nie wiem czy to max i czy na 98 czy na 100 oktan. Ja mam ta moc ustawiona według Gregora nie na max. 300 na paliwie 100oktan nie powinno stanowić kłopotu. Logi wam mogę dać jak będę w pl. Faktycznie z ta "Naj..." Wyskoczyłem niepotrzebnie. No mocna hybryda i tyle, czekamy na wyniki innych
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Pisałem ze jeszcze Nim nie jechałem
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
No nie dokładnie o to chodzi ale tez polecam Quattro tez sie przydaje
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Tipa robiłem sam http://www.directupload.net/file/d/4334/26dl93kr_jpg.htm Kolektor dokładnie ten.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Nie jechałem nim jeszcze. Jestem w Szwecji. Wszystko robiłem online Tzn autko było u Grześka ale brat pomagał mi przy ogarnięciu sprawy. Potrzebna jest mi jeszcze nawet zajechana pompa paliwa z Q b6 1.8t
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Dzięki. A host polecany przez forum
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Opis masz w dziale modow i wykresów. A kreski są wzorowe bo auto po programie u Grzesia
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Mody: (Wykonanie własne) - turbo hybryda k03 robiona u TurboSpec - kolektor wydechowy chinol - wtryski 525cc - przepływka 3" -TIP całość 3" projekt własny - filtr powietrza k&n - intercooler 230mm z orurowaniem 63 mm - wydech od początku 2,75" dalej rozdzielone na 2x60mm - wałek ssący od adr - sprzęgło awx Program Gregor10 I pewnie masę innych małych gratów Szczególne podziękowania dla Gregor10 za pomoc merytoryczna i nie tylko Dla mojego kumpla Andrzeja który jak mało kto zna sie na tych autach Dla mojego spawacza Mariusza I dla innych którzy pomogli w realizacji tego małego projektu. http://www.directupload.net/file/d/4334/9u78cg2w_jpg.htm Dla początkujących w modach! Zaczynamy od opon hamulców i zawieszenia ! !
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Jak bedą ostateczne kreski to wstawię. Puki cosą małe kłopoty z pompa paliwa No Panowie i moja kolej nastała http://www.directupload.net/file/d/4334/9u78cg2w_jpg.htm
-
Pomoc przy zakupie auta ze/w Szwecji - ARTYKUŁ
A jak wyglada sprawa z papierami? Sytuacje z Niemcami znam śle czy ze szwedzkimi jest podobnie to nie wiem
-
Pomoc przy zakupie auta ze/w Szwecji - ARTYKUŁ
Wiem ze temat stary ale może wie ktoś jaki byłby koszt transportu auta. Powierzmy ze nawet 8 aut czyli cała lora
-
A4 B5 1.8T BFB - pompa paliwa - jakiej firmy zamiennik?
8e0919051as Zamiast as wchodzi tez bl i bm Pompa występuje w bfb 1.8t i s4 b6/7 cabrio. Prosił bym o pomoc w odszukaniu takowej
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Arus pisze walorach dźwiękowych. Mocy ma już wystarczajaco
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zapytaj Grześka. Mam jakaś dziwna ze skomplikowanym przelewem. I szukam nowej która nie będzie kosztowała 1600zl
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Niestety jest inna
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Specjalnie właśnie podaje b7. A 230 gdybym robił to by mi moja wystarczyła
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mam problem w swoim b7 z pompa paliwa. Ma ktoś dojścia do serwusu Żeby to jakoś taniej kupic ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Widzisz Krzysiek i poco te twoje mody jeśli 212KM masuje dobrze plecy A tobie 400 sie nudzi, idziesz w zła stronę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ajl i s4 to to samo. Do 300 obrobi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A widzisz Marcin. Było brać sprzęgło odemnie Mam ten adapter pod to turbo jak coś
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew