Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. Mój brat w BRD b7 sedan (teraz już) Quattro, zszedł do 5,4 na trasie
  2. Pas przedni, okablowanie, skrzynie, (choc od diesla tez by była), wydechm klime, i mase innych pierdół
  3. Panowie sory, ale teraz wyjechałem za granice a auto młodego poszło do elektronika na zrobienie paru pierdółek. Wagi podam w tygodniu No Panowie i Panie, temat zakończony sukcesem jak juz pisałem, wsio działa, bryka aż miło. i teraz wyniki: Waga i spalanie przed montażem Q : 1460 7.1l/100km Waga i spalanie po montażu Q: 1550 7.8l/100km Podsumowując temat, waga zwrosła o około 90kg (paliwo w podobnej ilości), a spalanie hmm, jest to trym "wiejski" czyli trochę trasy trochę miasta, ale głównym powodem wzrostu spalania myślę są krótsze biegi, i wyrzsze prędkości obrotowe, słowem krótsza skrzynia. Na 6 biegu różnica przy 120km/h jest około 200rpm. Ogólnie polecam wszystkim takie mody, fajne uczucie gdy przud ne podnosi sie tylko auto ładnie jest "pchane" pozdrawiam davidlive
  4. rzeźba w sumie taka sama. Ale 2,7 rozwojowe, w sumie mniej pali, i no cóż to 2.7bit
  5. Docisk pewnie od lt, Tarcza 240mm i jak niby to przeniesie aż 750nm?? Nie twierdze że jest to nie możliwe ale jestem bardzo ciekaw bo sam mam custom do swojego 1.8t i docelowo 500nm obrobi. A jak z wagą? bo wygląda to dość ciężko
  6. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokładnie, a często nawet nie wejdzie strona
  7. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://olx.pl/oferta/skladna-kanapa-bagaznika-a4-b6-b7-kombi-CID5-IDcDhoF.html#599ba16458
  8. Mega fura !!! Daj foty środka. Gratuluje ?
  9. Jaki masz tam silnik? To automat? Ilo biegowa skrzynia?
  10. daj namiar http://allegro.pl/podstawka-pod-filtr-oleju-do-montazu-czujnikow-i5713826934.html identyczna jak ta, obecnie nie ma w takiej cenie ale kupiłem dwie wtedy , dwa rodzaje gwintów w zestawie ja szukam z termostatem. chyba że wiecie jak zrobić taki np sterowany elektrycznie zawór
  11. 5700 dałem z oponami. A opony nowe conti Cs 5
  12. Słuchajcie, nie sprzedaje jakos pilnie i z żadnego rezania nie rezygnuje, dalej zbieram graty i wsio jak najbardziej aktualne, ale jeśli dostanę ta kasę to chce dosta to sory ale budowa domu jest ważniejsza, jestem zaręczony, ślub za rok a działke kilka tygodni temu kupiłem. Zycie A co do felg to pierwszeństwo ma mój brat, a da ktoś za nie 4500zł? (dałem 5700)
  13. davidlive odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://allegro.pl/audi-rs4-b5-tuning-b7-jedyna-taka-na-swiecie-450hp-i5767789441.html świat się kończy
  14. davidlive odpowiedział(a) na jankesik1995 temat w Audi A4 B5
    SWAP http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-turbo/
  15. ale ja bedę miał inne turbo i muszę tipa castomowego zrobić
  16. masz w tym wątku, ale teraz Ci foty podświetlonego nie wyśle bo w kraju mnie nie ma
  17. On mi je zakładał i twierdzi że w "starym" 1.8t i w sumie 2.7 też ten mod nie zadziała
  18. FBI to daj kontakt do kogoś kto mi ogarnie ta temp. A co do wydechu to na teraz nic je robię, dopiero może w przyszłości. Wydechy końcowe już mam przeloty i do tego coś trzeba zrobić. Odezwij się na pw
  19. Fakt ale czy to tak na prawde będziesz używał?? W b5 tego nie było i ja np w swojej nawet esp nie miałem. Gadałem ze znajomym elektronikiem i jest możliwość to zrobić, ale bardziej to przekłada się bebechy z pompy niż sama pompę.
  20. Co do wagi to jeszcze nic nie wiem bo nie ma mnie w domu. A co do pompy abs to ja sensu nie widzę w jej przekładaniu, hamulce zostały te same, koła te same to w czym problem? Z tego co wiem to trzeba autu zakodować że jest Quattrem i to tyle. Ja nic w tym temacie nie będę ruszał.
  21. No Panowie, Q już w aucie, zajęło nam to we dwóch 20 godzin pracy, od a do z, wszystko śmiga ąż miło, zbieżność juz ustawiona i nie ma z niczym kłopotu. Jak wiadomo skrzynia w Q jest krótsza niz w ośce, i to też bedzie miało wpływ na spalanie. w wolnym czasie opisze co nie było P&P i co warto poprawić. A teraz robimy spalanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.