Treść opublikowana przez davidlive
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Mój brat w BRD b7 sedan (teraz już) Quattro, zszedł do 5,4 na trasie
-
swap silnika 2.5tdi na 4.2 v8
Pas przedni, okablowanie, skrzynie, (choc od diesla tez by była), wydechm klime, i mase innych pierdół
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Panowie sory, ale teraz wyjechałem za granice a auto młodego poszło do elektronika na zrobienie paru pierdółek. Wagi podam w tygodniu No Panowie i Panie, temat zakończony sukcesem jak juz pisałem, wsio działa, bryka aż miło. i teraz wyniki: Waga i spalanie przed montażem Q : 1460 7.1l/100km Waga i spalanie po montażu Q: 1550 7.8l/100km Podsumowując temat, waga zwrosła o około 90kg (paliwo w podobnej ilości), a spalanie hmm, jest to trym "wiejski" czyli trochę trasy trochę miasta, ale głównym powodem wzrostu spalania myślę są krótsze biegi, i wyrzsze prędkości obrotowe, słowem krótsza skrzynia. Na 6 biegu różnica przy 120km/h jest około 200rpm. Ogólnie polecam wszystkim takie mody, fajne uczucie gdy przud ne podnosi sie tylko auto ładnie jest "pchane" pozdrawiam davidlive
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
0,7 tyle mojemu bratu poszło do góry po założeniu Q
-
swap silnika 2.5tdi na 4.2 v8
rzeźba w sumie taka sama. Ale 2,7 rozwojowe, w sumie mniej pali, i no cóż to 2.7bit
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
czym jest ograniczone ?? Pjesz do mojego sprzęgła
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Docisk pewnie od lt, Tarcza 240mm i jak niby to przeniesie aż 750nm?? Nie twierdze że jest to nie możliwe ale jestem bardzo ciekaw bo sam mam custom do swojego 1.8t i docelowo 500nm obrobi. A jak z wagą? bo wygląda to dość ciężko
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Mega fura !!! Daj foty środka. Gratuluje ?
-
Wał napędowy! Quattro!
Jaki masz tam silnik? To automat? Ilo biegowa skrzynia?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
daj namiar http://allegro.pl/podstawka-pod-filtr-oleju-do-montazu-czujnikow-i5713826934.html identyczna jak ta, obecnie nie ma w takiej cenie ale kupiłem dwie wtedy , dwa rodzaje gwintów w zestawie ja szukam z termostatem. chyba że wiecie jak zrobić taki np sterowany elektrycznie zawór
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
5700 dałem z oponami. A opony nowe conti Cs 5
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Słuchajcie, nie sprzedaje jakos pilnie i z żadnego rezania nie rezygnuje, dalej zbieram graty i wsio jak najbardziej aktualne, ale jeśli dostanę ta kasę to chce dosta to sory ale budowa domu jest ważniejsza, jestem zaręczony, ślub za rok a działke kilka tygodni temu kupiłem. Zycie A co do felg to pierwszeństwo ma mój brat, a da ktoś za nie 4500zł? (dałem 5700)
- B7 Crew
-
Tuning ADR
SWAP http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-turbo/
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
zadzwoń pogadamy
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
ale ja bedę miał inne turbo i muszę tipa castomowego zrobić
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
daj namiar
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
masz w tym wątku, ale teraz Ci foty podświetlonego nie wyśle bo w kraju mnie nie ma
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
On mi je zakładał i twierdzi że w "starym" 1.8t i w sumie 2.7 też ten mod nie zadziała
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
FBI to daj kontakt do kogoś kto mi ogarnie ta temp. A co do wydechu to na teraz nic je robię, dopiero może w przyszłości. Wydechy końcowe już mam przeloty i do tego coś trzeba zrobić. Odezwij się na pw
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Fakt ale czy to tak na prawde będziesz używał?? W b5 tego nie było i ja np w swojej nawet esp nie miałem. Gadałem ze znajomym elektronikiem i jest możliwość to zrobić, ale bardziej to przekłada się bebechy z pompy niż sama pompę.
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Co do wagi to jeszcze nic nie wiem bo nie ma mnie w domu. A co do pompy abs to ja sensu nie widzę w jej przekładaniu, hamulce zostały te same, koła te same to w czym problem? Z tego co wiem to trzeba autu zakodować że jest Quattrem i to tyle. Ja nic w tym temacie nie będę ruszał.
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
No Panowie, Q już w aucie, zajęło nam to we dwóch 20 godzin pracy, od a do z, wszystko śmiga ąż miło, zbieżność juz ustawiona i nie ma z niczym kłopotu. Jak wiadomo skrzynia w Q jest krótsza niz w ośce, i to też bedzie miało wpływ na spalanie. w wolnym czasie opisze co nie było P&P i co warto poprawić. A teraz robimy spalanie