Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidlive

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidlive

  1. To kupuj, serce i tak do Ciebie Po Q jadę pięknym już Ci znanym Renaultem Masterem Do auta zakupiłem na tył drążek od rs4, poszły zamówienia na wydech, icka pompe wtryski i mase innych gratów
  2. M-tech? hmmm a ja się do rm-motors zgłosiłem ale jeszcze nie zrobili. A co do tej podstawki, to jak to montowałeś? co z tą ori aluminiową chyba chłodniczką (albo to podgrzewacz płynu albo oleju) ? Daj foto jakies tego moda? Masz zegary? i jakie ?
  3. Uwierz że gdyby tylko czas pozwolił (bo kasa jest) to juz dawno by była "zayebista" furka
  4. Odpowiedział bys mi marcinku na pytania
  5. co ty myślisz że ja się kogoś zdaniem jakoś przejmuje specjalnie, Wóz jest mój i będę robił z mim co mi sie tylko podoba, doceniam Twoje zdanie ale i Ty wyluzuj, takie pisanie postów i nawet te gify nie oddają tego kto miał co ma myśli. Mnie tam się bajer podoba i na pewno go nie zmienię. Słuchaj auto ma się podobać właścicielowi prawda? Znajdź u mnie taka wypowiedź bo nie pamiętam abym coś takiego pisał. Ale fakt że ja licznika z rs4 nie wkładałem dla napisu ale dla ładnego wyglądu tego licznika, a znaczków na klpe w stylu s/rs nie daje bo to nie jest s albo rs (choć pewnie podobnie jeździ )
  6. Co Ty pierd*** za przeproszeniem, inne sa wskazówki inaczej jest to podświetlone, i inaczej to wszystko sie komponuje. Zapraszam na oględziny zmienisz zdanie
  7. davidlive odpowiedział(a) na Buchcio080 temat w Audi A4 B6/B7
    Pomijając fakt że jak sam kolega pisał jest to prowizorka, to jednak dobrze zrobił, biorąc pod uwagę fakt że gdyby zamontował przepustnice przed tłumikiem spaliny dosłownie uderzały by o przepustnice, a to powodowało by "blokowanie" wydechu. Wiadomo można to rozwiązać na 1000 sposobów ale i tak nie jest źle, oczywiście okolo 60% spalin i tak idzie przez tłumik ale jeśli jest ładny dźwięk (czego użytkownik oczekuje) to ja bym ta koncepcję zostawił. Swoja droga tez o czymś podobnym myślę ale bardziej na zasadzie opcji z rs4 b7 z włączaniem "ostrej mapy" pracy silnika
  8. Ciekawe jaka moc to ogarnie ?
  9. Marcin, powiedz mi jakiego icka wkładałeś do siebie jakie wymiary. Dlaczego ąz takie duże wtryski? Muszę przy takich modach i normalnej jeździe dawać chłodnice oleju? Ile ona ma rzędów i jak i jaki dałeś adapter pod filtr? Masz jakies foty wydechu? Zależy mi żeby i mój był cichy
  10. Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera? Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?
  11. davidlive odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera? Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?
  12. Jaka wydajnośc tej pompy i jaki koszt?
  13. davidlive odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera? Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?
  14. davidlive odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    Co ciekawe pasują od kombajnu, wiem szok ale taka jest prawda, dokładnie od regulacji hedera. Sprawdź w jakimś rolniczym daj in na wymiar i powinni coś znaleźć
  15. A no po to że ten licznik jest bardzo ładny, i to dla mnie fajny sportowy akcent, nie naklejam na gril ani na klapie emblematów rs4 bo rs4 to to nie jest ale licznik to fajna sprawa. Poza tym ma pomiary czasu okrążeń, ma kolorowy fis i zaj****ie wygląda w środku auta. Poza tym może nie długo osiągi nie będą gorsze od RS4
  16. Niestety, tego nie da sie uruchomić a nie ukrywam że bardzo by sie przydało, ale skoro Tomek mówił że sie nie da ( a sam ma licznik rs w NIE rs audi ) to chyba faktycznie sie nie da
  17. Bo taki wydech nie przepuści koników które mam zamiar mu włożyć pod maskę
  18. miałem brembo w focusie i złego słowa nie powiem, co do ATE hmmm jeździłem nie raz i niestety uważam że są zdrowo przepłacone, a tarcze powerdisc czy jak tam nazwa szła to juz w ogóle kupa. Ale zrobisz jak chcesz
  19. No panie i ty dopiero teraz tu zaglądasz
  20. Tam jest połowa ori wydechu i końcowe dwa firmy BN-pipes http://www.bn-pipes.de/de/audi/a4/a4-8e-8h-quattro/edelstahl-endschalldaempfer-1405.html dokładnie ten Ale nie jest bardzo cicho mimo to, jak dla mnie bajka dzwięk. Szkoda że musze robić przelot
  21. No ja juz mam Q bo ofi w b7 było tylko bfb ale ja silnik zmieniałem na AVJ
  22. I znów masz racje Chodziło mi konkretnie o liczbę przełożeń
  23. Oki, no nie sposób się nie zgodzić ale w TYM konkretnym przypadku, mowa o tej samej skrzyni. Swoja droga musiałeś cos kodować albo wizytę u elektronika miałeś w związku z przekładką ?
  24. Ale nie chodzi tu o obroty, porównujemy jedno auto z dwoma napędami, czysta konfrontacja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.