Treść opublikowana przez davidlive
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
To kupuj, serce i tak do Ciebie Po Q jadę pięknym już Ci znanym Renaultem Masterem Do auta zakupiłem na tył drążek od rs4, poszły zamówienia na wydech, icka pompe wtryski i mase innych gratów
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
M-tech? hmmm a ja się do rm-motors zgłosiłem ale jeszcze nie zrobili. A co do tej podstawki, to jak to montowałeś? co z tą ori aluminiową chyba chłodniczką (albo to podgrzewacz płynu albo oleju) ? Daj foto jakies tego moda? Masz zegary? i jakie ?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Uwierz że gdyby tylko czas pozwolił (bo kasa jest) to juz dawno by była "zayebista" furka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Odpowiedział bys mi marcinku na pytania
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
co ty myślisz że ja się kogoś zdaniem jakoś przejmuje specjalnie, Wóz jest mój i będę robił z mim co mi sie tylko podoba, doceniam Twoje zdanie ale i Ty wyluzuj, takie pisanie postów i nawet te gify nie oddają tego kto miał co ma myśli. Mnie tam się bajer podoba i na pewno go nie zmienię. Słuchaj auto ma się podobać właścicielowi prawda? Znajdź u mnie taka wypowiedź bo nie pamiętam abym coś takiego pisał. Ale fakt że ja licznika z rs4 nie wkładałem dla napisu ale dla ładnego wyglądu tego licznika, a znaczków na klpe w stylu s/rs nie daje bo to nie jest s albo rs (choć pewnie podobnie jeździ )
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie ma czegoś takiego
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Co Ty pierd*** za przeproszeniem, inne sa wskazówki inaczej jest to podświetlone, i inaczej to wszystko sie komponuje. Zapraszam na oględziny zmienisz zdanie
-
Cut out montaż
Pomijając fakt że jak sam kolega pisał jest to prowizorka, to jednak dobrze zrobił, biorąc pod uwagę fakt że gdyby zamontował przepustnice przed tłumikiem spaliny dosłownie uderzały by o przepustnice, a to powodowało by "blokowanie" wydechu. Wiadomo można to rozwiązać na 1000 sposobów ale i tak nie jest źle, oczywiście okolo 60% spalin i tak idzie przez tłumik ale jeśli jest ładny dźwięk (czego użytkownik oczekuje) to ja bym ta koncepcję zostawił. Swoja droga tez o czymś podobnym myślę ale bardziej na zasadzie opcji z rs4 b7 z włączaniem "ostrej mapy" pracy silnika
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Ciekawe jaka moc to ogarnie ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Marcin, powiedz mi jakiego icka wkładałeś do siebie jakie wymiary. Dlaczego ąz takie duże wtryski? Muszę przy takich modach i normalnej jeździe dawać chłodnice oleju? Ile ona ma rzędów i jak i jaki dałeś adapter pod filtr? Masz jakies foty wydechu? Zależy mi żeby i mój był cichy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera? Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?
-
B6 DIVISION
Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera? Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Jaka wydajnośc tej pompy i jaki koszt?
-
B6 DIVISION
Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera? Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?
-
Nakrętki gwint kw
Co ciekawe pasują od kombajnu, wiem szok ale taka jest prawda, dokładnie od regulacji hedera. Sprawdź w jakimś rolniczym daj in na wymiar i powinni coś znaleźć
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
A no po to że ten licznik jest bardzo ładny, i to dla mnie fajny sportowy akcent, nie naklejam na gril ani na klapie emblematów rs4 bo rs4 to to nie jest ale licznik to fajna sprawa. Poza tym ma pomiary czasu okrążeń, ma kolorowy fis i zaj****ie wygląda w środku auta. Poza tym może nie długo osiągi nie będą gorsze od RS4
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Niestety, tego nie da sie uruchomić a nie ukrywam że bardzo by sie przydało, ale skoro Tomek mówił że sie nie da ( a sam ma licznik rs w NIE rs audi ) to chyba faktycznie sie nie da
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Bo taki wydech nie przepuści koników które mam zamiar mu włożyć pod maskę
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
miałem brembo w focusie i złego słowa nie powiem, co do ATE hmmm jeździłem nie raz i niestety uważam że są zdrowo przepłacone, a tarcze powerdisc czy jak tam nazwa szła to juz w ogóle kupa. Ale zrobisz jak chcesz
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
No panie i ty dopiero teraz tu zaglądasz
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Tam jest połowa ori wydechu i końcowe dwa firmy BN-pipes http://www.bn-pipes.de/de/audi/a4/a4-8e-8h-quattro/edelstahl-endschalldaempfer-1405.html dokładnie ten Ale nie jest bardzo cicho mimo to, jak dla mnie bajka dzwięk. Szkoda że musze robić przelot
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
No ja juz mam Q bo ofi w b7 było tylko bfb ale ja silnik zmieniałem na AVJ
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
I znów masz racje Chodziło mi konkretnie o liczbę przełożeń
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Oki, no nie sposób się nie zgodzić ale w TYM konkretnym przypadku, mowa o tej samej skrzyni. Swoja droga musiałeś cos kodować albo wizytę u elektronika miałeś w związku z przekładką ?
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Ale nie chodzi tu o obroty, porównujemy jedno auto z dwoma napędami, czysta konfrontacja.