Treść opublikowana przez davidlive
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Jaka jest średnica przepustnicy w 1.8t?
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
fmic to sprzedawca, sory ale sprzedadzą ci co tylko będziesz chciał
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
W takie moce celuje, ale zdaniem Grześka może być on na ciepłe dni za mały to wolę 300 włożyć
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Jaki jest ten icek w końcu, bo podałeś dwa wymiary. wejdzie 300mm wysoki?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Tomaszu przy 9.5j i et 33 z tyłu felga będzie wystawała poza obrys auta , ja mam 8,5 et 35 i już jest równo no prawie równo, ale przy tej oponie dystansu nie trzeba moim zdaniem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316913-18-tq-kw-hamulce-s4-bbs-ck-001-19-licznik-rs4/page-1
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
o to ja już nie wiem sam, ale co teraz odsyłać sprzęgło?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
to czemu nie gadałeś to bym się wstrzymał z kupnem
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Ale ja nie mówię że to jakis wielki kłopot, no sam nie wiem mnie tam bardziej niz na przyspieszeniach zależy na elastyczności.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
No widzisz a u mnie nie chcieli
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
No słuchaj prosiłem o odchudzenie za co przecież bym zapłacił, ale odradzono mi to
- B7 Crew
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Ale poco kombinować, daj takie sprzęgło jak DEV pokazał i po kłopocie, ewentualnie jednomas od jakiegoś diesla starego pasuje. Co do ujmowania wagi to chłopaki z WAWY gdzie odsyłałem sprzęgło (DEV też tam robił) twierdzili że jednomas jest i tak lżejszy od seryjnej dwumasy, a jesli macie Q to tym bardziej nie jest to zalecane
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
A alt ma turbo?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Kopiujesz liste i dopisujesz siebie.
-
Co to za felga?
A to wszystkie germany miały 112? A no dlatego że wyprodukowane było to u germanów, choc zapewne tylko pomalowane a resztę robili chinole. Słuchaj, twoja sprawa ale uważam że warto kupic cos ori ładnego i cieszyć sie mocna pasującą do auta felgą. Przemyśl to
-
Co to za felga?
To że dla mnie są ochydne to mój gust ale rozstaw masz tam 5x114,3, japońce
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Tu nie chodzi o markę samochodu, możesz mieć takie kompleksy i niekoniecznie musisz siadać do BMW. Porównywanie BMW do AUDI to temat rzeka, co by nie gadac fajne wozy, ale jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje, a jak wiadomo najczęściej dyskutuje sie o gustach